Videa pro zacatecniky

vše o obrazových a zvukových materiálech.
BiciFOREVER
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 14 zář 2005 21:26
Kontaktovat uživatele:

jj

Příspěvek od BiciFOREVER »

jj

vandroiy
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 06 říj 2005 11:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vandroiy »

Já bych se taky chtěl na něco zeptat. Je-li na tomto fóru někdo, kdo vlastní nahrávku od Františka Höniga - Bubeníkem za tři hodiny...denně. Nejlepší by bylo kdyby to měl někdo ripnutý na CD či DVD ale pokud by měl někdo možnost to přehrát na VHSku a poslat byl bych velmi vděčný!!

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

mám na vhs, nemám doma možnost to ripnout, ale možná se mě to někdy u někoho podaří :)

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Kolik to video od Franty normálně stojí???

vandroiy
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 06 říj 2005 11:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vandroiy »

U nějaký Hradecký firmy ho maj za 480,-

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Za tu cenu bych se vykašlal na ripování!!!
Videoškoly zahraničních umělců tě výjdou minimlně na 1500,- takže škola za 500 je výborná cena.

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

Polymorph píše:Za tu cenu bych se vykašlal na ripování!!!
Videoškoly zahraničních umělců tě výjdou minimlně na 1500,- takže škola za 500 je výborná cena.
Morfe nezlob se, ale tahle težký prachy bych za to nedal, to raději nějakou literaturu nebo etudy ...

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Ale jo já jsem pro, notový materiál je 100x víc než jedno video o tom žádná, jen jsem chtěl poukázat na fakt že cena 500,- za videoškolu oprvdu není moc. Kup si originál Weckla a dostaneš se na úplně jiný ceny¨než je 500,-

Já bych to za to taky nedal, ale když si spočítám práci kterou bch měl při ripování, čas nad tím strávenej atd atd, tak si to radši za 500,- koupím mám k tomu aji noty, booklety a všechen komfort.

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

Polymorph píše:Ale jo já jsem pro, notový materiál je 100x víc než jedno video o tom žádná, jen jsem chtěl poukázat na fakt že cena 500,- za videoškolu oprvdu není moc. Kup si originál Weckla a dostaneš se na úplně jiný ceny¨než je 500,-

Já bych to za to taky nedal, ale když si spočítám práci kterou bch měl při ripování, čas nad tím strávenej atd atd, tak si to radši za 500,- koupím mám k tomu aji noty, booklety a všechen komfort.
To je na druhou stranu fakt .... je to teda RELATIVNĚ levný. Jinak nevíte kde sosnout všechno od Weckla, protože už jsem zkoušel všechno a furt nic ( DC++ upadá ... )

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

no obávám se že všechny P2P sítě půjdou do riadnej, teď snad zastavili WinMX no a s DC a podobnýma to bude časem asi podobný. U DC++ máš výhodu že čím víc sdílíš, tím víc věcí najdeš, respektive tím větší škálu HUBů jsi schopen navštívit.

MarkByrtnoy
Diskutér Sféry
Příspěvky: 122
Registrován: 16 bře 2005 11:16
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MarkByrtnoy »

Sam Jr. píše:můžu doporučit: Dave Weckl - Back to Basic,
tam je budnování úplně od začátku, ovšem chce to trochu umět anglicky, ikdyž pochytit se dá lecos i jen tak z obrázků.
Já se taky přikláním za toto vidko, fakt skvělé. Jinak ti co umí aspoň něco trochu více anglicky by neměli mít problém, jde mu krásně rozumět.

kanec
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 18 říj 2006 22:09

Příspěvek od kanec »

Nemohl by me sem někdo hodit konkrétní odkaz na internetu ke stažení nějakýho začátečnickýho videa.Na DC mám moc pomalej internet. :(

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

kanec: nejlepší začátečnické video je učitel:)

Morbo
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 27 bře 2006 11:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morbo »

kanec píše:Nemohl by me sem někdo hodit konkrétní odkaz na internetu ke stažení nějakýho začátečnickýho videa.Na DC mám moc pomalej internet. :(
http://www.vicfirth.com/

Nahoře máš "education", potom klikni na "student's center" a projdi si "snare drum" a "drumset".

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Polymorph píše:Kolik to video od Franty Honiga normálně stojí???
stoji 390,- s DPH a obsahuje oba dva dily co byli na VHS plus notovy material PDF psaný moji pocitacovou rukou a nejaky video bonusy o ladění a soupravach sonor. http://www.sonorista.cz

Alena
Pokročilý
Příspěvky: 82
Registrován: 04 led 2006 14:38
Bydliště: Hradiště, okr. Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Videa pro zacatecniky

Příspěvek od Alena »

Toto by rovněž mohlo někoho zajímat http://www.rolandus.com/go/v-drums_lessons/

Odpovědět

Zpět na „Videoukázky a audioukázky“