První bicí

Veškeré ankety patří sem.

Jaká byla vaše první souprava?

Amati(shit 1-3)
84
62%
Basix Custom,Classic
4
3%
Gretsh Catalina Birch/Club
1
1%
Gretsh Balck Hawk
0
Žádná hlasování
Mapex Q
1
1%
Sonor 503
7
5%
Tama Swingstar
3
2%
Pearl Forum
6
4%
Pearl Export
2
1%
jiná
27
20%
 
Celkem hlasů: 135

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

sorry, myslel sem tradea.
až čas ukáže, jestli sou staggy lepší nebo horší, fakt ale je, že amatky 20 let vydržej, mám u nich všechno původní a stačí se vo to starat, kdyby sem si převrtal závity, tak je to v pohodě za ty peníze.

Hany
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 221
Registrován: 12 lis 2005 20:14
Bydliště: Příbram

Příspěvek od Hany »

2 Trade:Hej sorry chlape na staggy sem uplně zapomněl,já sem nevěděl,že to někdo taky má :D

red_eyer
Pokročilý
Příspěvky: 53
Registrován: 23 kvě 2005 00:15
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od red_eyer »

Myslím, že tady je to celkem jasné :P

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Staggy jsou ještě horší...navrch huj vespod fuj, zvuk korpusů je možná o malinko lepší než amati, ale veškerá mechanika (včetně ráfků, mušlí, šroubů) je na nic...včera se mi rozpadla šlapka a to sice tak, že jsem hráj a držák beateru se roztrhnul, kus zůstal na řetězu a kus na kardanu...a to nebyla ani velká rána.

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

...tady někomu zvoněj mušličky...??? :shock:

mmimoman
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 03 led 2006 18:54

Příspěvek od mmimoman »

hm...dal som hlas za sonor 503 ale v skutocnosti je to 505 :) ....inak je to aj moja aktualne sada :D

Uživatelský avatar
Marvin
Pokročilý
Příspěvky: 96
Registrován: 15 pro 2004 19:39
Bydliště: Praga

Příspěvek od Marvin »

Trade píše:Staggy jsou ještě horší...navrch huj vespod fuj, zvuk korpusů je možná o malinko lepší než amati, ale veškerá mechanika (včetně ráfků, mušlí, šroubů) je na nic...včera se mi rozpadla šlapka a to sice tak, že jsem hráj a držák beateru se roztrhnul, kus zůstal na řetězu a kus na kardanu...a to nebyla ani velká rána.
No, ja byl trochu navyklej ze tvejch prispevku povazovat Staggy za shit, ale tedka ve stredu sem byl v Nuslich u Humla pro nakej HW (stjny veci cca o 1/3 levnejsi nez ve zboznovanem Akcentu) a koukal sem tam na vystaveny 10" kotliky od Staggu. Nevim co to bylo za radu, zas tak se v nich teda neorientuju, ale hraly prekvapive dobre. A to povaz, tam mely prevozni blany Stagg!!! Cili asi oprvdu nejveci povl, co se najde. Kamos si tam koupil drevenej snare 14/3,5 (1900,- ; Stagg) tak sem zvedavej. Uz na krame vykazoval pozoruhodne vlastnosti!

Jinak moje prvni bubny byly dva lavory dnama vzhuru, jedna krabice vod bananu polepena nejakym tvrdym papundeklem prolepsi resonanci a vydrz a jako cinel (!!!) hlinikovej talirek z prislusenstvi Remosky (poklad pro tvorbu dortovyho korpusu).
Ale tuhle moznost sem v ankete bohuzel nenasel :-((((

:-)

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Možná jestli to byla nejvyšší řada Staggu, tak to bude jakž takž hrát, ale stejně tomu moc nevěřim.

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Trade: Ono když to nazvučíš a pak pořádně ohulíš, tak rozdíl mezi lepšími bubny stejně nepoznáš, když Ti to utrhne uši... ;)

Uživatelský avatar
Marvin
Pokročilý
Příspěvky: 96
Registrován: 15 pro 2004 19:39
Bydliště: Praga

Příspěvek od Marvin »

Trade píše:Možná jestli to byla nejvyšší řada Staggu, tak to bude jakž takž hrát, ale stejně tomu moc nevěřim.
...jo, to je klidne mozny, ze nejvyssi rada. Kazdopadne to tam stalo solo na stojanu a zkusmo sem si plesknul :-)
O zvuceni nesla rec.

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Šla, akorát jinde. :)

Uživatelský avatar
Marvin
Pokročilý
Příspěvky: 96
Registrován: 15 pro 2004 19:39
Bydliště: Praga

Příspěvek od Marvin »

Jo takle. :-) Tak to jo. Tak asi takhle:
Ten tomik hral jak svine! A to si ho predstav nazvucenej a poradne vosolenej!!! Tyyyvole! :-)))

ackoli buhviproc pises, ze vosoleny bubny lepsich rad od sebe nerozlisis, tak s tim se nahodou docela ztotoznuju. Sasa tu nedavno resil zvukovy rozdily sad za 35K a za 55K. Ty podle myho jsou tak zandebatelny, ze a/ vosoleny to stejne nerozeznas :wink: a za b/ je daleko pravdepodobnejsi, ze budou jedny z nich stejnak blbe naladeny a srovnani tim padem bere za svy...

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Jo, jo...

Morbo
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 27 bře 2006 11:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morbo »

Moje první bicí: Hohner v barvě černá. Hohner dělá jen dvě řady bicích - černou a červenou. :) To je jak ten vtip vo autosalonech pro ženský. :)))

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

mmimoman píše:hm...dal som hlas za sonor 503 ale v skutocnosti je to 505 :) ....inak je to aj moja aktualne sada :D
Nejsou pětsetpětky jen pětsettrojky ve větších průměrech?

Uživatelský avatar
M@TriXx
Pokročilý
Příspěvky: 60
Registrován: 27 led 2009 17:51
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: První bicí

Příspěvek od M@TriXx »

měl jsem MAPEX Q ale dlouho jsem u nich nezůstal, prostě mi neseděli, přesedlal jsem na SONOR 3005 studio set a je to jinej vesmír :-D

Odpovědět

Zpět na „Ankety“