Malý průzkum tím kdo co hraje :-)

Veškeré ankety patří sem.

Jaký styl muziky primárně hraji.

Anketa končí za 27 led 2005 11:38

Dechovku
0
Žádná hlasování
Country
0
Žádná hlasování
Pop
0
Žádná hlasování
Rock alias Big Beat
11
52%
Funky
0
Žádná hlasování
Jazz, latina, Blues
2
10%
Metal (obecně)
8
38%
 
Celkem hlasů: 21

Sabbath
Pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 23 zář 2004 13:42
Bydliště: Praha, Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sabbath »

Tak ja to mam taky trosku neobvykly, na nasich strankach mame: "Hrajeme něco mezi rockem, bluesem a undergroundem" - takze si to preberte :wink:

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

Takovou těžko zařaditelnou Rockovo Bluesovo Punkovo Metalovou haluz :) .
Lemmy: "We play Rock'n'Roll ..."
Zaškrtnul jsem "Rock".

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

2 Atlet: no, je otazkou, jestli bych se uzivil.. nekteri to zvladli, tak proc bych to nemel zvladnout i ja a treba i lip (pomalu se tahle veta zacina stavat i mym motem:)) ) ... jinak vzhledem k tomu, ze jsem si po zakladce zvolil blbe obor, tak mne na humanisticky zamerenou vejsku jen tak nevemou a proste se mne jeste jit pracovat nechce .. co mam delat.. chci mit cas na cviceni a jeste si uzit mladi... Asi bych si vycital, kdybych to aspon neskusil.. jinak bejt gastro-player - urcite bych to prezil, ale jako hlavni vec bych to nechtel. Sem mladej a logicky mam narok na blbost a dalsi veci .. ale cim vic mne to lidi vymlouvaj, tak tim se mi chce vic .

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Jo, zkusit to muzes a treba se Ti to povede. Je to urcite lepsi to aspon zkusit, nez jit do fabriky a pak si cely zivot vycitat, ze ses ani nepokusil.

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Nevidim tu možnost hlasovat do teto ankety !!!!

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R - stick »

To je proto, že ta anketa je už ukončena. Buď to bylo omezeno datumem, nebo ji ukončil ten, kdo ji založil.

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jan »

Tudíž je na místě malé shrnutí: Za několik let konečně pochováme dechovku a country, pokud nedojde k nějaké obrodě a Pepík Zíma se Žalmanem nezačnou hrát bigbít s koulema. Pop půjde taky do hajzlu, ale tady bych si dovolil spolehnout se na žánrovou přizpůsobivost popíkářů a předpovídám božského Káju v křiváku. Jen jestli smí někdo se jménem Gott nosit na krku pentagram? Kateřina Brožová se vyspí z bubeníkem z LaGrupy, stane se tak jejich zpěvačkou a Atletovy Istanbuly zažijí dojemné shledání. A v tomhle marastu se budou motat dva džezmeni. Máme se na co těšit.

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Ale zas na druhou stranu je dechovka tezkej byznys.
Na plese za 8 hodin hrani mam stejne jako za 3 hoďky ve ctyrech v dechovce. Ale uprimne tu dechnu jdu hrat jen pro prachy, jelikoz po třech
skladbach mi z toho hrabe na majak. Jo jeste jednu vyhodu to ma, ze cloveku staci pouze rytmicak a velkej :P ale jinak z toho bleju :shock:

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

2kostka: Není jedno, co si při hře k notám "říkáš"? Myslím, že kdyby sis říkal třeba "ajnc cvaj draj", ale hrál dobře, tak je to jedno. Nebo ne? :(

Odpovědět

Zpět na „Ankety“