PALIČKY

Veškeré ankety patří sem.

S jakýma paličkama hrajete nejvíce?

Balbex
72
53%
Pellwood
16
12%
Pro mark
1
1%
R-stick
16
12%
Zildjian
1
1%
Stagg
0
Žádná hlasování
jiné
30
22%
 
Celkem hlasů: 136

drumn
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 298
Registrován: 29 bře 2005 14:47
Bydliště: Odry

PALIČKY

Příspěvek od drumn »

Jaké paličky používáte?

Jiné paličky neznám, tak třeba napište a já anketu rozšířím. Dík

Tak a teď jsem rozšířil anketu....NE NE NE Beru to zpět, tak to asi upravit nejde no, asi to bohhužel musím udělat znova, i když tím smažu současnou anketu
18.května 2005[/b]
Naposledy upravil(a) drumn dne 18 kvě 2005 10:41, celkem upraveno 2 x.

Tajemník
Diskutér Sféry
Příspěvky: 160
Registrován: 23 čer 2004 10:36
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tajemník »

Ještě by se anketa měla rozšířit o Vic Firth a Vater, určitě s nima tady někdo hraje, jsou to výborný firmy a výborný paličky :)

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R - stick »

Smůla - já hlasovat nemůžu. Bylo by to neobjektivní ......... :roll: Tak jsem to aspoň přehodil do správného tématu.

Jinak tu anketu můžeš rozšířit kromě zmiňovaného Vic Firthu a Watera ještě o Regal Tip, Agner, ev Ahead. Všechny tyto značky jsou na našem trhu k dispozici.

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Ja se zatim zdrzim, mnou oblibene Vicfirthy tam nejsou....a technicka: hraju i s Balbexem a R-Stickem, da se hlasovat pro tri najednou ? Jinak to bude na nic...

izual
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 228
Registrován: 09 zář 2004 22:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od izual »

tak ja uz jsem asi udelal blbost.....hlasoval jsem pro jine pac tam moje zlate (nebo spise cerne) aheadky nejsou.....jestli je tam pridas, muzu hlasovat znova????

Dědek
Pokročilý
Příspěvky: 60
Registrován: 20 led 2005 00:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dědek »

Z Pellwoodama cvičím a z Balbexama hraju a Aheadky se mi už vezou když je Izual tak vychválil.
Dal jsem hlas Balbexu ! :lol:

Jasný sokol
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 01 led 2005 19:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jasný sokol »

Economy hit 4ever!!! :D :D :D

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

Economy shit never!!! :lol: :lol: :lol:

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

ja myslim ze pellwood jsou economy set :) skoda ze u nas v nasem krateru nic jinyho nemaj

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sheafraidh »

No ja tedka nevim, hlasoval sem sice pro Balbex, ale ted sem objevil nejakou firmu L.A. - a docela slusny palicky ve slusny cene... (levnejsi nez Balbex)

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

To Sheafraidh: L.A. - a docela slusny palicky ve slusny cene... (levnejsi nez Balbex)???? tak to mě teda zajímá. Nesnášim Balbex ale nemám na výběr. Přihoď odkaz.

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Měli by jsme rozjet OKURKOVOU SEZÓNU, nic se tu neděje a když tak sou to kraviny, tak si aspoň můžem něco vymejšlet ;-)

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sheafraidh »

To Boosty: no takhle - staly me 150,- a odkaz fakt nevim, ale mel je v Usti nad Labem v K-audiu, tak nevim, jak je sehnat jinak...
No videl sem to poprvy a akutne sem potreboval palicky tak sem je vzal (balbexy 5A hickor nemel)
- ale myslim si ze sou levnejsi, protoze nemaj povrchovou upravu (myslim lak) - je to cisty drevo (aspon myslim :) )

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

to Sheafraidh: to jsou beztak Pro-mark.
to morph: chce to vymyslet téma,která se chytne a bude zajimat hodne lidi. :)

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

Chce to procistit sferu a zacit od zacatku a bude to nejlepší!!! :?: :?:

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Proč??? Stačí nepsat o kravinách, nic víc to nechce ;-)
A chce to taky aby si každej kdo zadává příspěvek, prvně vyhledal relevantní články z minula.

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

Ano,byl jsem nějakej zblblej.Jak to říká Morph je pravda... :twisted:

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

Docela mě sere výsledek té ankety. Je tam jedna značka, která je podle mě trochu nedoceněná. :( Jsou t paličky R - Stick

Obědnal jsem si dva páry nylonek, habr a hickor. Sice mi přišli až za měsíc, že R-sticku :evil: ,ale po vybalení jsem byl mile překvapen. Udivil mě jijich stylový vzhled, asi je to tím čistým dřevem,nebo nevim. ale pěkné, vůbec jsem s nima nechtěl hrát, abych je nezničil.
Ale nejlepší bylo s něma hrát. Myslím to fakt neutrálně a říkam to jen jak jsem to cítil :) Ty paličky jsou neuvěřitelně lehké.Sice jsem si nechal zhotovit Pruměr 13.A když jsem stočil paličky Pellwod na 13,tak to vydržely chviličku! Ale i tak jsou o dost lehčí než balbexxxA nylonové špičky: černé-prvně jsem si myslel,že budou zasírat,ale ještě jsem to nezaregistroval. Zda se mi spíš,že mají lepčí zvuk, než balbex nylonky, takový teplejší, blíž ke dřevu.
Sice nevím jak to bude s kvalitou výdrže,mám je chvíli. Zdá se mi ale,že na nich zustávají větší stopy po uderech z hran činelů a rimech než u Balbexu. :( je to asi tím lakem. No ale celkovej dojem je víc než kladný.
Musel jsem to sem napsat,protože ty paličky díky své lehkosti hrajou skoro samy!

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Boosty píše:Docela mě sere výsledek té ankety. Je tam jedna značka, která je podle mě trochu nedoceněná. :( Jsou t paličky R - Stick
Vysvětloval to tu R-stick sám, že se dočasně stáhl z trhu, a proto je tam převaha Balbexu.

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R - stick »

Kostka píše:Boosty: a kdy sis ty paličky objednával?? Já už u R - sticka čekám skoro půl roku, tak jestli jiným paličky posílá za měsíc, kurňa!...
Je to trochu jinak- já jsem konečně udělal všechny resty najednou - a tvou zásilku jsem bohužel ještě nestačil odeslat. Mám ji hotovou, a snad to do konce týdne stihnu!!!

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Ještě k výdrži,
Co jsem měl od R-sticka paličky, který nám dotáhl na sraz do Brna, údajně byly z nějakýho šitovýho hickoru, ale i tak vydrželi poměrně dlouho a hrálo se mi s nimi příjemně.
Takže R-Stick nezatracuji, spíš přemýšlím že bych si taky nechal udělat zásilku aspoň 10 párů, ale uvidíme....

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Je to sice shitovej hikor, ale tvrdej jako prase :D . Vubec se pod hlavickou netrepi od HH, nepruzi, proste dobry. I na ten nelak se da zvyknout.

drumn
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 298
Registrován: 29 bře 2005 14:47
Bydliště: Odry

Příspěvek od drumn »

Uf, už jsem dlouho nebyl, sorry pánové. Tak teď se konečně mohu pokusit rozšířit anketu!!!

Víte někdo jak se upravuje anketa? Jde to vůbec???

drumn
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 298
Registrován: 29 bře 2005 14:47
Bydliště: Odry

Bohužel

Příspěvek od drumn »

Bohužel mi to nedovolí napsat tolik hlasovací možností, takže rozšíření hlasování ruším.....smůla

drumn
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 298
Registrován: 29 bře 2005 14:47
Bydliště: Odry

Příspěvek od drumn »

Z mojí krátkodobé zkušenosti (hraji asi 4 roky), co jsem si vyzkoušelze značek Pellwood, R-stick, Balbex, L.A., Water, byly nejlepší v poměru cena /výkon paličky R-stick. Ty paličky vypadají jakoby byly vyrobeny z úplně nějakého jiného dřeva než je hickory, ale hickor to je a vydrží mnohem déle než dražší L.A. Balbexy byly asi nejhorší.

Odpovědět

Zpět na „Ankety“