PALIČKY

Veškeré ankety patří sem.

S jakýma paličkama hrajete nejvíce?

Balbex
72
53%
Pellwood
16
12%
Pro mark
1
1%
R-stick
16
12%
Zildjian
1
1%
Stagg
0
Žádná hlasování
jiné
30
22%
 
Celkem hlasů: 136

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

nejlepší poměr cena/výkon měly paličky od fy Hlaváček, borec z Opavy, prodával 1 pár habrovek za 32K v době, kdy si Pellwood říkal 70!!!! asi ještě vyrábí - má odkaz v Muzikontaktu, jestli máte někdo nouzi, tak to prubněte :)

drumn
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 298
Registrován: 29 bře 2005 14:47
Bydliště: Odry

No jo

Příspěvek od drumn »

Já jsem je taky kupoval a taky v Opavě, a to v ZUŠ. No jasně už si vzpomínám :)

vaanja
Řečník Sféry
Příspěvky: 695
Registrován: 10 srp 2003 20:10
Bydliště: Praha, Slaný, Řisuty
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaanja »

Nejlepsi klady, co jsem mel, byly 1. bongossi od R-sticka, nejvetsi sracky byly 2. bongossi od R-sticka, ale tam to bylo vysousecim pokusem, na bongossi prirozene vyschle se moc tesim, jestli jeste budou.

Jinak R-stickuv 5B shitty hickor drzi jaxvina, nabral jsem si 3 pary, ale dva jsem uz venoval a tem klukumi drzi taky super.

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

Dlouho jsem hrál s Pellwood Rock Classic short (habr) - posledni dobou jsem je nějak rychle likvidoval :). Teď nedávno jsem, si koupil Balbex Pro1 (premium hikor) - zatim spokojenost. A dnes (včera) mi přišly paličky R-Stick 3A (habr) - ještě jsem si s nima nestihnul zahrát :) ... až to došťípu, tak prubnu R-Stikův hikor.

vaanja
Řečník Sféry
Příspěvky: 695
Registrován: 10 srp 2003 20:10
Bydliště: Praha, Slaný, Řisuty
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaanja »

Dnes mi prislo asi po mesici 6 nadhernych paru z bongossi (jedny teda zdarma kazovky, alespon je v nejake efektni chvili obe prerazim, docela dobre je videt, kde presne to rupne), uz se moc tesim, az si s nima zahraju, R-sticku, dik.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

mjo přidávám se k poděkování, přišli mi cherry, model "ultra jazz" a provedení vynikající a paličky přesně dle mého gusta (přesěn u tohohle dřeva mi fakt nevadí, že jsou nelakovaný, ba dokonce bych to viděl jako výhodu, fakt nekloužou a "sajou")....
BTW to logo posunutý víc dolu a jméno je hezký...
RStickovi paličky jsou fakt pohoda....

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

Sam Jr. píše:nejlepší poměr cena/výkon měly paličky od fy Hlaváček, borec z Opavy, prodával 1 pár habrovek za 38K v době, kdy si Pellwood říkal 70!!!! asi ještě vyrábí - má odkaz v Muzikontaktu, jestli máte někdo nouzi, tak to prubněte :)
jo nechal sem si od nej delat nekolik paru,ale nelakovane toho moc nevydrzi,lakovane klouzou(je to pridex)a vosk sem este nezkusil.kazdopadne hikor uz nedela-jen habr-ted to vyjde zhrubba na 45kc i s nalakovanim,navoskovanim.ciste drevo asi 33kc,coz je hodne v poho..ani tak moc nepruzi..na cviceni a jako nahradni se mi to jevi jako nejlepsi reseni..navic udela jaky rozmer chcete.akorat co se tyce tloustky,tak jen po pul milimetru..
Naposledy upravil(a) myša dne 21 pro 2005 17:38, celkem upraveno 1 x.

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

jo a este cenik

Pofider
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 04 říj 2005 03:14
Bydliště: Nitra/Zilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pofider »

Ja som si minuly tyzden kupil palicky NOVA 2b hickory. Ze vraj je to nejaka druha seria od vikfirt. Hral som s nimi dve skusky a jeden koncert a skoro vobec sa neopotrebovali. Co s goodwoodami alebo pellwoodami neni mozne. Nevyhoda zase je ze na to ze je to 2b je trochu lahka

Morbo
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 27 bře 2006 11:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morbo »

Balbex Jazz Hickory Nylon - absolutní spokojenost (konečně jsem našel ty pravý po dlouholetym experimentování a hledání)

kitten
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 284
Registrován: 01 kvě 2004 21:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od kitten »

zacal sem pouzivat palicky od http://www.greg.sk , kedze na Slovensku ma vyjdou o neco levneji a docela sem spokojen. pouzivam typy swing a 7A STANDARD.

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

Jo, ty sou paaarááádnííí! Nemůžu, než vychvalovat a vychvalovat.

Krusty
Diskutér Sféry
Příspěvky: 148
Registrován: 29 čer 2005 20:01
Bydliště: Znojmo,Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krusty »

Tak taky přispěju do krámku: Zkoušel jsem pellwoody- hrůza výdrž:-) Taxem zkusil nějaký nonamy a to bylo kvalitou nastejno, akorát byly o celých 9 kč levnější 8) . Naštval jsem se a koupil si Vic Firthy...jeden pár mi vydržel dlouho a tak jsem si řekl, že u nich nejspíš zůstanu. Jenže ejhle- 2. koupený pár mi nevydžel ani týden! (a to nehraju nijak brutálně!)...asi před měsícem jsem dostal od Petra Kudibála nabídku na Vaterky, taxem je prubnul...zatím vynikající!! Dokonce i hlavička ještě drží v původním stavu! nemám sice zkušenosti s R-stickama, ale tyhle Vaterky mi vyhovují maximálně! Mám doma 6 párů a zatím hraju s prvním...doufám, že to nebude stejné jako u VIc Firthů :D

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Vic Firthy to chce pečlivě vybrat. Mně hrozně vyhovuje feel jejich 5Aček, ale teď se mi taky zlomily po týdnu (pravda, že jsem jebnul do crashe hodně u krčku, já trumpeta). Nicméně jsem si teď objednal 2 páry 5Aček s průměrem 14,3 jako u VF u R-sticka, tak jsem zvědavý, jak se s nima bude hrát. Budou to moje první R-sticky, když nebudu počítat ty habrové, co jednou přinesl na sraz, jak jsem s nima dělal zkoušky na konzervu. :D Ale jestli budu spokojenej, tak se asi stanu firemním hráčem R-sticka. :-)

Miken
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: 24 črc 2006 19:43
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miken »

Hickory

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Miken píše:Hickory
Hm, ale to je druh dreva. Ne znacka vyrobce.

thrasherka
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 368
Registrován: 10 kvě 2006 21:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od thrasherka »

Já zatím používám balbexy,příjdou mě v pohodě,jen jsou takový středně těžký a to mě docela štve.Jinak zatím nějak podivně se ani moc nezačaly lomit na třísky...takže nemám důvod proč si kupovat nový...ale asi bych zkusila pak jiný,když to tady tak čtu,tak určitě existujou nějaký se kterýma by se hrálo krásnějc...

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

Balbexy jsou příšerně lehký a navíc se, kurvy, lámou.

thrasherka
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 368
Registrován: 10 kvě 2006 21:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od thrasherka »

No já mám těžký Balbexky a zatím se nelámou,a to už jsou celkem slušně jetý!Co to má teda znamenat? :mrgreen:

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

Že jsme každej zvyklej na jinak těžký paličky. ,)

thrasherka
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 368
Registrován: 10 kvě 2006 21:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od thrasherka »

Asi to tím bude...ale co s tou lámavostí?asi máš(asi určitě) silnější ruce a tudíž bubnuješ s větší silou...ale o to vlastně ani tak nejde...no ale třeba se mě zítra zlomí,tak uvidíme

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

Neřekl bych, že hraju silově... Prostě od Grega jsem za rok zlomil jednu. Balbexky jsem lámával tak 3 denně.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

zatim sem nezlomil nic jinyho nez balbexy, ostatni palicky odlozim dycky tak nak kdyz maj stiplou hlavu no tak.....Balbexy se mi ostipou tak po hodine hrani a je mi lito je vyhodit tak s nima hraju dokavad nerupnou, ani moc dlouho nemusim cekat :D ...

mata
Diskutér Sféry
Příspěvky: 123
Registrován: 05 bře 2006 17:51
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mata »

ja hraju s balbex hikor jazz a jsem nadmiru spokojen...predtim jsem hral s pellwodama jazz a to byla hruza... kroutily se a kazda mela jinou strukturu dreva a i celkovou barvu...

doudleba
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 353
Registrován: 30 srp 2005 13:04
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doudleba »

Hraju s 5B Bablbex.

Odpovědět

Zpět na „Ankety“