Držení paliček

Veškeré ankety patří sem.

Jak držíte po většinu hry paličky?

Přespalcové držení
8
10%
German grip
13
17%
French grip
14
18%
American grip
29
37%
úplně špatně
14
18%
 
Celkem hlasů: 78

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

tak jo :D :
ten french grip mě sere, 35% zatim :( neříkám kdybych ho taky používal :?

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Mě převapuje, mám nějak zažitý ten american grip(en), French Grip mi připadá amaérský a nešikovný, je to ovšem můj názor....

El Negro
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 24 bře 2005 11:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od El Negro »

Já se snažím využívat American i French grip - na blány hraju v A.G. a na činely v F.G.

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

2 El Negro:
Nějak jsem si nevšim :-)

El Negro
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 24 bře 2005 11:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od El Negro »

Musíš se příště líp dívat :wink: :D ...

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

Já máím takovej pocit, že sou tam odkazy na nějaký videa! A to pro nás smrtelníky představuje nepřekonatelnej problém.. A předešlý příspěvky jsem četl, ale nic o konkrétních stylech tam není!! Klidně se přesvědčte. Pořád se tam řeší, co je lepší, ale konkrétního nic. Nebylo by nic jednoduššího než je popsat. Díky, nazdar.

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Jaký pro tebe představuje video ukazka problém??? desítky bubeníků zde na sféře se modlí, aby mohli stáhnout nějaký video a vidět svýho oblíbence v akci a něco se vizuální formou přiučit, ale jen pro tebe je to problém, nějak ti fakjů přestávám rozumět, už to nehul ;)

P.S. předešlé příspěvky se převážně točí kolem toho co mistr Dom Famularo v těch videoukázkach ukázal.

Bloksic
Diskutér Sféry
Příspěvky: 114
Registrován: 18 kvě 2005 20:02
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bloksic »

Sorry že se tak debilně ptám, mohli byste mi naznačit jak F.G. A.G. atd? :oops:

Bloksic
Diskutér Sféry
Příspěvky: 114
Registrován: 18 kvě 2005 20:02
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bloksic »

Podle videa mi sedí že používám někdy A.G a někdy G.G., samozřejmje ještě asi ne dokonale

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

to fakju: ty pořát musíš něco mít, nejdřív se ti to nechce číst, pak se ti nelíbý videa, podle kterých to samozřejmě každý pochopí, ale někomu to prostě nejde. Není to lenost?? možná snížené IQ, možná drzost?? Promiň že rýpu, ale kdo je zvědavej na tyhle debilní příspěvky typu mě se to nechce číst, videa jsou pro nás smrtelníky nepřekonatelnej problém - co to kecaš za pičoviny!!!!!!!!!!!!!!

(pro blbce) Hele když si projdeš názvy těch videí, tak najdeš 4 videa konkrétně na jednotlivé dřžení, podle kterých to pochopí každý

gogo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 251
Registrován: 17 úno 2004 20:36

Příspěvek od gogo »

Modern Drummer chystá v jednom z příštích čísel velké pojednání o způsobech držení paliček

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

To je pravda, take jsem to cetl. Mohl bych to pak treba naskenovat a placnout nekam na Sferu, pokud by to slo (a az nam to objevi MD, tak se R-stick nedoplati pokut za zverejnovani :-).
Jinak chapu, ze Fakju ma mozna casove omezeny pristup k netu, coz byl donedavna take muj problem a stahnuti videi nejakou chvili trva. Ale na druhou stranu je to jeho vec a nikoho to nemusi zajimat, takze poznamka o "smrtelnicich" je podle meho tak trochu narek na spatnem miste. A pokud se nepletu, temer vsechny typy drzeni jiz byly na Sfere popsany i slovne, jen to zkusit najit! :wink:

gogo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 251
Registrován: 17 úno 2004 20:36

Příspěvek od gogo »

Ono tam nic převratnýho nebude, ten základ je poměrně dán. Ale třeba se tam objeví nějaké alternativy pro čtyřpaličková držení apod.

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

gogo píše:Ono tam nic převratnýho nebude, ten základ je poměrně dán. Ale třeba se tam objeví nějaké alternativy pro čtyřpaličková držení apod.
Gogo, pro nás (polo)amatéry je čtyřpaličkové držení poněkud jiný vesmír :D Coby notorický začátečník si vždy znovu a znovu rád ujasním hlavně standardní typy držení, která jsou, samozřejmě, všem zkušenějším hráčům notoricky známá :wink: Takže ten Kostkův návrh mi nepřijde úplně mimo mísu.
Jinak technicky by to šlo nejlépe provést na nějakém dalším srazu v Kamenici (snad v září :?: ).

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Muzu vzit digitak na nejaky blizsi sraz v Praze...

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

Je tak těžký to prostě napsat? :!:
Naposledy upravil(a) fankju dne 26 lis 2005 13:35, celkem upraveno 1 x.

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

A ještě něco. Když kliknu v odkazech na nějakej link, otevře se mi v novým okně tatáž stránka... :twisted: Třeba je to prohlížečem, nevím. Ale pak si nestěžujte, když se chci něco dozvědět.

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Takze ono je asi pro nas ostatni mnohem jednodussi slovne popsat (navic po X-te) typy drzeni nez pro Tebe jednou za cas si najit na hodinku nejake kvalitnejsi pripojeni (treba v internetove kavarne, nebo u kamarada) a vsechna videa si stahnout, ze? :?

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R - stick »

fakju píše:A ještě něco. Když kliknu v odkazech na nějakej link, otevře se mi v novým okně tatáž stránka... :twisted: Třeba je to prohlížečem, nevím. Ale pak si nestěžujte, když se chci něco dozvědět.
Není - je to chyba na fóru. Už jsem na ní přišel a dělánm ja její odstranění

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

2 Radim:
ty mě fakt chceš předehnat :-)

2 Fakju:
v dnešní době není nc nepřekonatelný problém, pokud se připojuješ vytáčenou, tak se s někým domluv nebo jak psal RadiMorph :lol: kavárna.

P.S. Když něco vysvětluješ tak si p osbě taky ten příspěvek přečti, protože mnoho dotazů vůbec nedává smysl.

konec prudění, HOWG.

gogo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 251
Registrován: 17 úno 2004 20:36

Příspěvek od gogo »

Radim píše: Gogo, pro nás (polo)amatéry je čtyřpaličkové držení poněkud jiný vesmír :D Coby notorický začátečník si vždy znovu a znovu rád ujasním hlavně standardní typy držení, která jsou, samozřejmě, všem zkušenějším hráčům notoricky známá :wink: Takže ten Kostkův návrh mi nepřijde úplně mimo mísu.
Jinak technicky by to šlo nejlépe provést na nějakém dalším srazu v Kamenici (snad v září :?: ).
Jasný-)

Hany
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 221
Registrován: 12 lis 2005 20:14
Bydliště: Příbram

Příspěvek od Hany »

Já hlasoval pro přespalcový,protože se ho právě učim a někdy se vážně hodí,jinak hraju American Grip...

Pofider
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 04 říj 2005 03:14
Bydliště: Nitra/Zilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pofider »

FG/AG

Negr
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 295
Registrován: 30 črc 2005 19:29
Bydliště: Třeboňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Negr »

Kurňa, asi sem měl napsat úplně špatně... :( neznám ani jeden styl, ale tp s tim palcem se mi zamlouvalo... jo a už se mi to v tuhle chvíli nechtělo všechno číst... Jestli to tam někde je, omlouvám se, ale čim se ty styly vyznačujou???

Hany
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 221
Registrován: 12 lis 2005 20:14
Bydliště: Příbram

Příspěvek od Hany »

Tady je popis všech držení: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-wor ... ezen~2005/
je to stručný,ale aspoň něco se z toho vyčíst dá...

Odpovědět

Zpět na „Ankety“