Kolik máte kdo kapel najednou?

Veškeré ankety patří sem.

V kolika kapelách hrajete najednou?

v žádné
4
4%
v jedné
34
38%
ve dvou
30
34%
ve třech
11
12%
ve čtyřech
6
7%
v pěti
2
2%
ve více než pěti
2
2%
 
Celkem hlasů: 89

magadafagada
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 417
Registrován: 17 srp 2006 11:11
Bydliště: Staňkov
Kontaktovat uživatele:

Kolik máte kdo kapel najednou?

Příspěvek od magadafagada »

pište
Naposledy upravil(a) Adrub dne 09 bře 2009 17:51, celkem upraveno 5 x.

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: kolik máte kdo kapel najednou?

Příspěvek od Slowmeda »

dvě, s tím že v jedný hraju na bicí a v druhý na kytaru. Jedna je ¨ještě bejvalá, tam se občas něco děje - dělo, už mě to ale neba :) takže jí nepočítám a mám toho až nad hlavu. Co se týče rodinýho života, sem tím na hraně smrti :evil:

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Re: kolik máte kdo kapel najednou?

Příspěvek od Adrub »

Já mám 4 :)
Jedna je klasická dechovka. Další je velkej dechovej orchestr. Pak mam jednu takovou popinu a poslední je takovej asi metalcore.
Já už se s tím rodinným životem v tomhle směru pohybuji sem tam za hranicí smrti :mrgreen:

smurf
Řečník Sféry
Příspěvky: 580
Registrován: 03 pro 2008 16:39
Bydliště: Opava - Hlubočec
Kontaktovat uživatele:

Re: kolik máte kdo kapel najednou?

Příspěvek od smurf »

Jednu původní, takovej trash - rock - metal, teď makám na druhé kapele, to je spíš něco mezi bigbítem a crosoverem, prostě všehochuť, no a ještě mě kámoš teď tahá do jejich kapely, takovej heavy, půl napůl vlastní/převzatiny, a k tomu ještě bokem hrají jako zábavovka.
Byly doby, kdy nebylo do čeho ťuknout, a teď abych se z toho popsral. No uvidíme. Řekl jsem si, že chci brát bubnování vážně, tak to všechno zatím beru jako výzvu...

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: kolik máte kdo kapel najednou?

Příspěvek od Kajda »

Oficiálně 3. Jednu big beatovou, s tou hrajeme pravidelně. Druhá je blues rocková, s tou tolik nehrajeme.Třetí je big band, tam se jedná spíš o všední dny, navíc tam mám ještě alternaci, protože nestíhám chodit na zkoušky od začátku, tak aby nemuseli zkoušet bez bicích, střídáme se i na koncertech. No a když je čas, tak jdu ještě hrát záskoky ( další 2 kapely - tanečňáky ). K tomu se jednou za čas vyskytne ještě záskok s někým jiným ( viz. téma AKCE HURÁ :D ).
Chtěla bych ještě rozjet s jednou kámoškou kytaristkou docela zajímavý projekt, ale na ten bude čas až v létě.
Jo a ještě chodím hrát párkrát do roka s různými orchestry ( většinou na tympány ).
Rodinný život nemám, až bude, tak na tohle všechno asi nebude čas, tak si to zatím užívám :D Přítele mám z kapely, jinak by to snad ani nešlo :lol:

h@z
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 232
Registrován: 22 kvě 2008 23:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: kolik máte kdo kapel najednou?

Příspěvek od h@z »

panove a damo vsem velky respekt!

ja mam momentalne jen jednu (12 let starou deathgrindovku :) )

v dobe studii/pred rodinou jsem stihal 3 plus nahravani CDs pro kamos kapely

v dobe nejvetsi bubenicke aktivity jsem daval deathgrind, crossover a zabavovku

dnes uz to casove vubec nedavam, uz nemam ani cas delat weby, sem tam jen nejakou grafiku

MACEK
Řečník Sféry
Příspěvky: 690
Registrován: 25 led 2008 00:20
Bydliště: NAŠIMĚŘICE
Kontaktovat uživatele:

Re: kolik máte kdo kapel najednou?

Příspěvek od MACEK »

ja mam teda jen jednu ale od zaři by se měla začít budovat druhá kapela......

ALE,mám kamarádku co hraje v jedný kapele na bicí,v druhý na kytaru,a ve třetí na basu a trochu i na klavesy...

je to naprostej maniak, :) a když sedí z bicíma ,tak má u pusy na stojanu microfon a cely koncerty zpívá....docela jsem na ni čuměl když sem to viděl poprvé :)

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Re: kolik máte kdo kapel najednou?

Příspěvek od myša »

Tohle je zralé skoro do oddělení anket, což?

bupy13
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 05 črc 2007 10:39
Bydliště: martin
Kontaktovat uživatele:

Re: kolik máte kdo kapel najednou?

Příspěvek od bupy13 »

country-rock, blues, funky, zabavovka + nejaky ten zaskok 8)

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Re: kolik máte kdo kapel najednou?

Příspěvek od Adrub »

myša píše:Tohle je zralé skoro do oddělení anket, což?
Asi i jo. Můžu doplnit i hlasování ( pro přehlednost ), když bude zájem.

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: kolik máte kdo kapel najednou?

Příspěvek od gu-staff »

Teď dvě. Jeden discopop, a druhá takovej metalcore. V plánu mám začít hrát ve třetí kapele na basu, ale zatim se to nijak nevyvíjí. Měl jsem najednou i čtyři, ale to už je potom jenom vobjíždění zkoušek bez jakýhokoli podílu na tvorbě.

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Re: kolik máte kdo kapel najednou?

Příspěvek od myša »

Adrub píše: Asi i jo. Můžu doplnit i hlasování ( pro přehlednost ), když bude zájem.

Tak nějak jsem to myslel...

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik máte kdo kapel najednou?

Příspěvek od Benbuben »

Vrrruuum, to máme: Jazzva, VKV trio, JJ Bigband, Symptom Fonk, Gastrojazz a občasné hostování s The Hogs, Tangobandem a dalšíma, tákže asi šest apůl. Šmarja, to je hrůza! :D Ještě chci založit eště jednu popokapelu, udělat konkurz do jiné, a jeden známý mě lanaří do takového D'n'B projektu. Tákže jestli brzo neschválí ten 48h den, budu muset začít hromadně odcházet. :oops: :roll:

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik máte kdo kapel najednou?

Příspěvek od BóĎA »

měl sem dvě, ale teď už je jen jedna emocore pop punková :D
s tou bejvalo jsme nedávno vlastně hráli 2 písničky kde sme hráli s mojí současnou, všichni se známe :wink:

Fugas
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: 16 dub 2008 12:59
Bydliště: Třebíč/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik máte kdo kapel najednou?

Příspěvek od Fugas »

Jám mám 2 kapely. Obě jsou rockový - jedna víc, druhá míň :D Jednu z nich vedu jak po organizační stránce tak i po hudební a ve 2. jsem řadový muzikoš. Ještě k tomu u obou kapel zpívám vokály, takže toho je taky dost.
Co se týká rodinnýho života, tak v týdnu rodina, o víkendu hudba. Nemám problém - doporučuji :!:

Kalik
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 431
Registrován: 27 črc 2008 13:52
Bydliště: Třeboňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik máte kdo kapel najednou?

Příspěvek od Kalik »

....jedna....jedina....a asi za to bohu dik...pri skole se vic stihat nedaaaaa.....jinak hrajem rock....mozna trochu obcas sem tam nakej tvrdsi rock 8)

jiricc
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 217
Registrován: 28 srp 2008 12:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik máte kdo kapel najednou?

Příspěvek od jiricc »

Ve dvou a s oběma jsme postoupily do finále Rock Nymburk s jednou letos s druhou loni.Přemejšlim,že bych založil třetí na příští rok.Nejhorší jsou akce v jeden den a daleko od sebe pak je trochu honička.

Doski
Diskutér Sféry
Příspěvky: 180
Registrován: 25 zář 2003 13:18
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik máte kdo kapel najednou?

Příspěvek od Doski »

Já v současnosti už jen dvě plus jedna občasná. Ale byly časy kdy se mi dařilo stíhat i čtyři aktivní kapely naráz.

jiricc píše:Ve dvou a s oběma jsme postoupily do finále Rock Nymburk s jednou letos s druhou loni.Přemejšlim,že bych založil třetí na příští rok.Nejhorší jsou akce v jeden den a daleko od sebe pak je trochu honička.
Tak jsem se jen tak ze zvědavosti mrknul na tvuj profil, kde že to hraješ. A zjistil jsem, že za tejden si spolu zahrajem v mý domovině :wink:

drummer NP
Pokročilý
Příspěvky: 51
Registrován: 14 úno 2008 22:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik máte kdo kapel najednou?

Příspěvek od drummer NP »

ja v jednej ... ked sa do nej chcem davat na 100% aby to bolo skvele, ina sa stihat proste neda ... aspon mne nie ...

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik máte kdo kapel najednou?

Příspěvek od Žilkoslav »

Mám jednu, které se věnuji absolutně naplno, píšu texty, s pianistou skládáme hudbu. Tu a tam je to alternativa založená na piáně, vycházíme i z etniky a undergroundu. Pianista je ovlivněn Filipem Topolem (někdy až moc). No a v některých písních zabrousíme i do swingu a bluesu. Takovej mišmaš. Hrajem rok a půl a zatím se stále hledáme. Doufám, že se to bude orientovat spíš na ten swing...
Občas se taky nachomítnu u hraní jazzových standardů. ...kavárny, různý oslavy, atd.
Chtěl jsem kdysi zakládat ještě funkovou kapelu, ale nějak to nevyšlo. Neměli jsme se kdy scházet.
Naposledy upravil(a) Žilkoslav dne 11 bře 2009 12:45, celkem upraveno 1 x.

jiricc
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 217
Registrován: 28 srp 2008 12:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik máte kdo kapel najednou?

Příspěvek od jiricc »

To Doksi:Jo v Šantánu.

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik máte kdo kapel najednou?

Příspěvek od Vojta Horák »

Kapely jsem měl a potažmo mám dvě, muzikanti se v nich navzájem znají, dokonce je občas prokombinuju, aby se někde dalo hrát, když někdo chybí. No ale co se regulérního provozu týče, tak to funguje tak, že která kapela víc funguje, tý se víc věnuju, pokud se občas sejde aktivita u obou kapel, když má každej výhledově čas (kytarista je na vejšce např a při zkouškovým nechce hrát) tak hrajeme s oběma.

Faux-pas nastalo když jsem místo naší "mladé" kapely dokombinoval kvůli náhlým problémům muzikanty ze "starší" kapely a v novinách vyšel článek, že na "Rockové Mapě" hrála kapela z místního gymnázia a na fotce pak byl můj děda a táta se mnou a frontmanem z druhý kapely :D

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik máte kdo kapel najednou?

Příspěvek od pete77 »

Já mám kapely 2 také se znají muzikanti navzájem ,jedna je zábavovka a druhá plesovka :P ta se teď trochu rozjela a je to takovej kombajn na prachy-tedy proti té zábavovce,tam je to docela na prd málo kšeftů už jsou ty zábavy docela out,aspoň tady u nás :D

Uživatelský avatar
tomba
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 247
Registrován: 28 úno 2008 18:33

Re: Kolik máte kdo kapel najednou?

Příspěvek od tomba »

Já mám teď jenom jednu :evil: :(

Uživatelský avatar
M@TriXx
Pokročilý
Příspěvky: 60
Registrován: 27 led 2009 17:51
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik máte kdo kapel najednou?

Příspěvek od M@TriXx »

zatím dvě,ale zjišťuju že když se v obou maká naplno je to docela velký zápřah pro šišku si všechnon pamatovat..... pomalu si to záčínám psát :-D njn

Odpovědět

Zpět na „Ankety“