Hub Sféry: Dotazy, problémy, reklamace, deklamace, stížnosti

Příspěvky na Sféře, které již zavál čas .....
Uživatelský avatar
Squeez
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 266
Registrován: 01 čer 2006 16:50
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od Squeez »

stejně je zajimavy proč autoři czdc++ davaj svy vytvory do 7Z formatu... nikdy sem o nem neslysel az sem si nekde musel stahnout nejaky 7ZIP program, dalsi zbytecnost do kompu... ale necham ho tam

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

To nevím, já mám winrar, který zvládá šecky takovéhle formáty bez problémů.

Uživatelský avatar
Squeez
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 266
Registrován: 01 čer 2006 16:50
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od Squeez »

ja mam taky winrar a neslo to... asi nejaky old veržn

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Já to stahnul v raru...

Morbo
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 27 bře 2006 11:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morbo »

Styďte se lidi! Tolik už je vás zaregistrovanejch a jedinej, kdo je po večerech online, je Kostka (a já)! Koukejte na tom zapracovat, chlapi (a děvčata)!!!

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Morbo - já byl online minulej tejden skoro furt...jenže jsem natahal skoro vše co jsem chtěl..bohužel to budu ted muset natahat znova, protože jsem to měl v adresáři Temp...a ten se mi samozřejmě promazal:)

Landiman
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 23 srp 2006 23:48

Příspěvek od Landiman »

Squeez píše:stejně je zajimavy proč autoři czdc++ davaj svy vytvory do 7Z formatu... nikdy sem o nem neslysel az sem si nekde musel stahnout nejaky 7ZIP program, dalsi zbytecnost do kompu... ale necham ho tam
format 7Z poskytuje lepsi komprimacni vlastnosti, asi proto jej autor zvolil.. 8)
co se tyce archivu obecne, vsechny rozbaluju pomoci Totalcommanderu, nevlastnim ani winzip ani winrar apod, vse mam v jednom programu. pravda interni rar v totalu nic moc, ale externi hrave resi kazdy archiv. a na 7Z jsem do nej jen dodal plugin, aby vedel, jak s temito archivy zachazet :) podobnych pluginu tam mam vice a s tou multifunkcnosti jsem vazne spokojen 8)

Landiman
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 23 srp 2006 23:48

Příspěvek od Landiman »

Morbo píše:Styďte se lidi! Tolik už je vás zaregistrovanejch a jedinej, kdo je po večerech online, je Kostka (a já)! Koukejte na tom zapracovat, chlapi (a děvčata)!!!
pravdu dis, nekteri, kteri chteli registraci mezi prvnimi, dodnes na hubu nebyli..
dalsi vec je, ze by bylo dobre, kdyby vice lidi bylo, pokud maji moznost nebo mohou byt, aktivnich..
jinak je mozne nechat zaregistrovat i cloveka ktery sem nechodi, viz napriklad vcera Kostka - napsal mi na hubu, ze by chtel nechat registrovat cloveka z tusim nektereho jineho music-hubu -> pochopitelne nebyl problem a ten clovek od doby co dosel tam visi stale, i ted.. 8)

Morbo
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 27 bře 2006 11:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morbo »

Eště otázka: Používám standardní DC++ a skoro u všech uživatelů se mi stává, že při "get file list" se u nich vobjeví ikonka malý zdi a nic se nestane. To maj všichni nějakej firewall? Protože já všechny tyhle blbiny vypínám...

Landiman
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 23 srp 2006 23:48

Příspěvek od Landiman »

to bude spis tim, ze jste vsichni pasivni (indikuje ta zidka na ikone pripojeni)
a vzhledem k tomu, ze pro uspesne spojeni je treba aby minimalne jeden byl aktivni, tedy bez one zdi, neni bohuzel mozne aby dve zdi (pasivni) uzivatele mezi sebou stahovali.. a jsme zpatky u apelu, aby kdo muze, byl aktvni.. 8)

Morbo
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 27 bře 2006 11:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morbo »

Retarďáckej dotaz (kterej tu určitě už byl stokrát): Jak toho docílim, prosím?

Uživatelský avatar
Squeez
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 266
Registrován: 01 čer 2006 16:50
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od Squeez »

povim vam ze nejlepsi komprimacni program na zalohu, nebo na warez na upload a tak je UHarc!!! z 200 mega bylo 5 GIGA! /trvalo to asi hodinu\

Landiman
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 23 srp 2006 23:48

Příspěvek od Landiman »

Morbo píše:Retarďáckej dotaz (kterej tu určitě už byl stokrát): Jak toho docílim, prosím?
je potreba mit bud verejnou IP adresu, ktera je zpoplatnovana mesicnim pausalem ve vysi cca 100 kc (protoze poskytovatel za ni taky musi platit)

a nebo pozadat poskytovatele o presmerovani portu, coz byva vetsinou zdarma a dany port pak vyplnit v nastaveni DC klienta.

Druha moznost - smerovani portu - byva dostupna napriklad u mensich siti a komunit, napriklad wifi apod, kde se s majiteli lehko domluvis, velke korporace jsou vetsinou ****** a misto smerovani portu ti radsi nabidnou jen tu verejnou IP.. Tu ti pochopitelne nabidne kazdy slusny poskytovatel.

verejna ip ma vyhodu, ze je jen tvoje a muze ti na ni bezet vice veci aktivnich, napriklad najednou webserver, ftp, aktivni dc apod, kdezto pri smerovani portuu je treba pro kazdou soucasne bezici aplikaci uvolnit port. tedy taky zalezi jake bys pro to mel vyuziti.. s verejnou ip taky doporucuju zavest firewall, pokud jeste nemas, protoze budes pak z netu dosazitelny (to je prave ta podminka aktivniho statusu na dc)

Landiman
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 23 srp 2006 23:48

Příspěvek od Landiman »


P.C.
Diskutér Sféry
Příspěvky: 181
Registrován: 21 čer 2005 13:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od P.C. »

Skvelej hub, chce to jenom vic lidi... :!:

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Souhlasím; víc hlav víc ví!
Doporučuji uživatelům být na hubu i když nic zrovna nepotřebují stahovat, protože když budeme mít všichni zapnuté dcčko jen, když budeme něco potřebovat, tak nebude od koho stahovat, jestli mi rozumíte... Proto zvažte, jestli můžete mít dc zapnuto třeba i přes noc, případně je-li nutno vypínat počítač, když odcházíte z domova.
Zčásti to chápu u lidí, co mají FUP, tedy že se jim snižuje rychlost po určitém objemu stažených/uploadovaných dat, ale i to se dá celkem pohlídat a - jánevím - třeba giga dvě před limitem pro ten měsíc už dcčko nezapínat. ;)
Prosím, buďte na hubu co nejvíce, jak je to možné, zlepší to kvalitu a možnost výběru pro nás pro všechny!

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Tak nechej doma v Brně běžet počítač a dej na něj cedulku "nevypínat!" :)

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

já se omlouvám, že jsem tam dlouho nebyl, ale od přeinstalování widlí jsem zatím zprovoznil jen strong. bude to brzy napraveno 8)

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Šak tam klidně můžeš aji se strongem... ;)

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

někde v pravidlech byl zákaz upload limiterů, ne? :D to je ta potíž.

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Si ten limiter vypni. ;)

Morbo
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 27 bře 2006 11:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morbo »

Kostka píše:Takže se situace zatím nezlepšila? Omlouvám se, ale po mém přesídlení do Prahy už tam mohu velmi nárazově - když jsem doma v Brně.
.....což je v prdeli. Já tě tam potřebuju. Furt tě vyhlížim a ty nikde. :(((

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

Bene, nebýt aktiv, tak je mi to srdečně jedno, ale nepotřebuju mít zpomalené sosání kvůli tomu, že si ode mě pět borců jede 60.

Landiman
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 23 srp 2006 23:48

Příspěvek od Landiman »

a nebo zvazte, jestli nepovolit kdyzuz limiter, tak na nejake urovni.. placnu.. treba 10kil na slot.. nebo tak neco.. sice je to brzda.. ale na druhou stranu lepsi 10 na slot, nez tam kvuli tomu nebejt vubec a mit tak vlastne nulu na slot..
a pak.. nekdo si na pro nej cenny material rad pocka, nez kdyz ho vubec nenajde, tedy se nedocka..

acibuk
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 308
Registrován: 28 bře 2004 13:36
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Sakra

Příspěvek od acibuk »

Jsem si preinstaloval DC a ted se nemuzu pripojit na HUB, co s tim?

Zamčeno

Zpět na „Archiv Sféry“