Hub Sféry: Dotazy, problémy, reklamace, deklamace, stížnosti

Příspěvky na Sféře, které již zavál čas .....
acibuk
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 308
Registrován: 28 bře 2004 13:36
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od acibuk »

Vidim, ze tu jsou sami odbornici

Liborec
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 14 úno 2006 20:36
Bydliště: Únětice (Plzeň-Jih)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Liborec »

No mě se to ještě nestalo, tak nevim, kde bude problém. Na začátek bych zkusil kouknout na nastavení připojení, zda odpovídá tvojí lince. Možná bude problém ve Firewallu. Tady je strašně možností čim to může bejt. Píše tě DCčko nějakou chybu?? Spíš mi kontaktuj na ICQ a nějak to dáme dohromady.

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

acibuku, z diagnózy "přeinstaloval jsem si DC a nemůžu se připojit na HUB" by nevyčetl nic ani odborník. jestli chceš pomoct, tak sem nahoď víc podrobností, nebo napiš na ICQ.

Liborec
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 14 úno 2006 20:36
Bydliště: Únětice (Plzeň-Jih)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Liborec »

Problém vyřešen. Reinstalem to nebylo. Byl špatnej poměr portů na hub. Ale Acibuk na to přišel sám, jen jsem ho k tomu drobet naťuk :D

mr.kepi
Pokročilý
Příspěvky: 67
Registrován: 11 čer 2006 16:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mr.kepi »

doriti...zabudol som svoje heslo na nick mr.kepi kto by s tym moze pomoct? neviem sa dostat na hub....pls

Landiman
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 23 srp 2006 23:48

Příspěvek od Landiman »

resetoval jsem ti heslo, takze se pripoj a nastav si nove tim samym zpusobem jako pri prvnim vstupu.. 8)

Gorky
Diskutér Sféry
Příspěvky: 177
Registrován: 21 dub 2006 21:27
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gorky »

čau Bene....mám dotaz...nebyl jsem dlouho na hubu a já hlava děravá zapomněl heslo.....Jak postupovat...díkec..

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Gorky: Pokud tam máš nick Gorky, tak jsem Ti heslo vyresetoval, po příštím připojení si pomocí příkazu "+passwd nove heslo" (psáno do mainchatu bez uvozovek) nastav heslo nové. Pak uděláš nejlíp, když si ho uložíš i do favorite hubů a nějaké zapomnění tě pak případně nebude muset tolik trápit, pokud nepřijde zároveň nedejbože najednou s vyhořením disku, nebo nechtěným smazáním dcčka. :wink:

Gorky
Diskutér Sféry
Příspěvky: 177
Registrován: 21 dub 2006 21:27
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gorky »

To Benbuben:díky ti moc za tvou službičku :D

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Nizáč, stačí říct, doufám, že tě tam teď aspoň čas od času uvidíme taky viset. .. :wink:

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DoktorJazz »

Benbuben píše:Nizáč, stačí říct, doufám, že tě tam teď aspoň čas od času uvidíme taky viset. .. :wink:
jako me? :twisted:

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

:mrgreen: no jo, když se člověk připojí, je fakt, že Jazz tam prudí pořád.. 8)

Landiman
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 23 srp 2006 23:48

Příspěvek od Landiman »

a tak je to spravne :wink: 8) kdyz tam budou viset vsichni, bude to ku prospechu vsech.. 8)

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

se mnou ted chvili nepocitejte, nahazoval sem linux a pri te prilezitosti i preinstaloval widle, takze nez se dostanu ke strongu, bude to hoooodne dlouho trvat... :D

Uživatelský avatar
Cyborg
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 13 srp 2005 17:26
Bydliště: prahArt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cyborg »

Landiman píše:a tak je to spravne :wink: 8) kdyz (tam) budou viset vsichni, bude to ku prospechu vsech.. 8)
Vytržené z kontextu hooodně vtipný :D :D :D

Larry Mullen
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 13 úno 2007 20:32

Příspěvek od Larry Mullen »

Mám problém s heslem je nějaká možnost změny hesla???Dík

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Heslo jsem ti vyresetoval, nastav si ho při příštím přihlášení znovu.

Larry Mullen
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 13 úno 2007 20:32

Příspěvek od Larry Mullen »

Děkuji mockrát

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Za málo.

Notch
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 21 říj 2006 23:54
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Notch »

Proč je tak málo uživatelů na Hubu? To nikdo nic nikde netaháte??? Šup, všichni tahači na HUB sféry, ať je nás tam víc :mrgreen:

Landiman
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 23 srp 2006 23:48

Příspěvek od Landiman »

ja uz Benovi navrhoval pustit tam i bubeniky kteri nejsou tady, ze by to mozna bylo prospesne a melo to zpetny efekt tedy ze by to i sem natahlo nove tvare, kteri by sem treba radi, ale nevi, ze tu tohle existuje..
ale nechtel, ze pry hub je sfery..
to je fajn, ale zas mi prijde skoda, ze hub bezi a je nevyuzity..
ted je tam napriklad krome me jediny clovek.. :(

a nastavit se to da ruzne.. napriklad ze stahovat budou moci jen registrovani uzivatele takze kazdeho to bude nutit se zaregistrovat a podminkou registrace napriklad bude sdilet urcity objem bubenickych veci apod.. da se temer vse.. ale ja tu nejsem od rozhodovani.. ja muzu jen nastavit to, co mi Ben rekne.. takze je to na nem(na vas)..

myslim, ze bude skoda, kdyz Ben i nadale uvidi, jak malo lidi na hub chodi a ze jeste vetsi skoda bude, az si casem rekne, ze pri takove navstevnosti to nema smysl a hub se vypne.. :(

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R - stick »

Jestli můžu přidat i svou připomínku - já bych tam pustil každého, kdo o to má zájem - ale to si musíte vyřešit sami. Já vám jen mohu nabídnout podporu při získávání nových uživatelů. Mám k dispozici asi 40000 mailových adres ......

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Já to myslel primárně jako hub sféry, kde bychom si mohli bez obav vyměňovat svoje materiály my, sféristi. Bubenických hubů je několik a dá se toho na nich sehnat hodně, ale já nechci dělat další hub, jako tucty dalších. Tohle měla být "knihovna sféry".

To, že tam - až na pár výjímek - takřka nikdo nechodí, je jejich problém. Chápu, že když někam přijdu, vidím tam dva lidi, tak si řeknu "co bych tam dělal celej den, dyž tam nikdo neni" a odejdu. Ale když si tohle řekne každej, tak se to přes tuhle fázi nikdy nepřehoupne. Chápu, že někomu taky nemusí běžet počítač 24/7, já se snažím na hubu být, co to jde, ale bohužel počítač je momentálně našich a často mi ho vypínají, což vyřeším až za cca. tři měsíce, kdy si koupim vlastní...

Nicméně "cizí" lidi tam prostě nechcu. Pokud tam bude dál dlouhodobě bubeníků maximálně pět a půl, tak to pro mě asi vážně nebude mít smysl nějak dál udržovat v chodu (taky to není naprosto zadarmo)... Co potřebuju, si můžu sehnat leckde jinde a ač mi to bude líto, zas tak o moc - v momentální podobě - nepřijdu.

Je to jenom na vás.

Landiman
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 23 srp 2006 23:48

Příspěvek od Landiman »

R-stick: tak odesli emaily s pozvankami na toto forum :)
no a pak tady posli hromadnou Soukromou zpravu s reklamou na hub :-)
a to by bylo, aby to nebylo :))
a bude to soucasne jak podle toho co chce Ben, tedy pro ty, co chodi sem, tak to soucasne dotahne i lidi sem a i na hub 8)

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Mno, osobně myslím, že spíš než velké množství uživatelů a příspěvků by sféře prospělo jejich zkvalitnění (více lidí jako martin vajgl a emil frátrik). Ale chápu, že to se zařizuje těžko...co se hubu týče, moc tam nechodim, protože jedinej od koho můžu jako passive tahat je Ben (a občas Bobroněnko) a co jsem chtěl to už od něj mam...

Zamčeno

Zpět na „Archiv Sféry“