Vzpomínka na Goga

Příspěvky na Sféře, které již zavál čas .....
Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Vzpomínka na Goga

Příspěvek od Polymorph »

Tak se mi zdá, že od té doby, co jsme odtud vyhnali uživatele nickem GOGO, to tu stojí tak nějak za starou bačkoru, řeší se tu samý koniny :-(
Aspoň se mi to tak zdá :?:

acibuk
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 308
Registrován: 28 bře 2004 13:36
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od acibuk »

Bohužel musím souhlasit. :cry:

bibri
Diskutér Sféry
Příspěvky: 134
Registrován: 28 říj 2004 06:33
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bibri »

Je pravda, ze oproti tomu co se tu delo kdyz jsem nastoupil, je dneska uroven mnohem horsi. Mladosi se vykecavaji a resi blbiny, k tematu pise malokdo, nekteri si z toho vyslovene delaji chat.

Nejaky napad, jak to zlepsit?

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

Můžu se zeptat kdo to byl GOGO??A proč jste ho vyhnali?? :oops: :oops:

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R - stick »

Gogo sem občas chodí, ale už bohužel nepřispívá. Škoda. Co se týče zpřehlednění - zkuste dát nějaké návrhy a hodit to do sekce Fórum o fóru. Třeba se z toho něco vyvrbí.

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

sice nevim kdo byl ten dotycny Gogo, ale prijde mi, ze uz se resi jen to samy a porad dokola, jenom to resej jiny lidi. Osobne mi ohledne teorie dalo tohle forum hodne. Napada mne jen jestli dost temat neodpada tim, ze se poradaji srazy, kde se toho poresi urcite hodne a pak uz neni co sem dulezityho nasypat...

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Ze bysme zakazali srazy ? Nebo zakaz baveni se o bicich na srazech ? :D :D Gogo byl bych rekl pro vetsinu zde az moc akademicky, trochu napred...coz by samo o sobe nevadilo, kdyby nedoslo k diskuzi o jeho anonymite, ktera kdyby se porusila, tak by nas to zrejme vystrasilo k smrti a zlomili bychom palicky...

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

2 Atlet:
No s tímto přístupem k informacím od vzdělanějších kolegů sem nikoho zajímavýho asi nepřtáhnem :-(

acibuk
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 308
Registrován: 28 bře 2004 13:36
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od acibuk »

2 Atlet
Vidím, že ani po tak dlouhé době se rány nezahojily a někteří se nepoučili :? Prostě hrůza!

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

2 Acibuk:
To víš, chlapci znají a uznávají pouze p. Veselého a jeho souvěrce :roll:

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Nejde o informace a ani o nejake nezhojene rany. Jen jsem zrekapituloval, proc sem Gogo prestal chodit. Proste trvam na tom, ze se mi nelibilo, jakym zpusobem obhajoval svou anonymitu. Prislo mi to dost povysenecky shovivavy. Rady mel ok a spoustu zajimavych informaci, ale nechapu jeho hrani si na celebritu.

acibuk
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 308
Registrován: 28 bře 2004 13:36
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od acibuk »

Tkže je to jak říkám :D

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

2 Atlete:
Promiň ale ty jsi pro mě taky anonymní a asi jím i dlouho zůstaneš, leda že bych přijel na nějakej sraz do prahy, ale do té doby.....

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Polymorph píše:2 Acibuk:
To víš, chlapci znají a uznávají pouze p. Veselého a jeho souvěrce :roll:
Nechapu, co to sem tahas. Ma snad Vesely s Gogem neco spolecnyho ?

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

acibuk píše:Tkže je to jak říkám :D
A jak si Goga chapal ty ?

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Polymorph píše:2 Atlete:
Promiň ale ty jsi pro mě taky anonymní a asi jím i dlouho zůstaneš, leda že bych přijel na nějakej sraz do prahy, ale do té doby.....
Staci se podivat do profilu. Tam neni jen vyplneno "Atlet". Kapito ?

acibuk
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 308
Registrován: 28 bře 2004 13:36
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od acibuk »

Byl to pro mě člověk který ví o čem mluví, jeho totožnost mi byla a je u prdele. Podstatné je co říkal. A vůbec si nemyslím, že si hrál na nějakou celebritu, jenom prostě nechtěl říct kdo je a na to má svaté právo.

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Ale no tak panove!!! Musim souhlasit, ze kokotin se tady resi az hruza. Minuly tyden na srazu jsem priznal, ze prispevky "nekterych" (nebudu jmenovat) radeji ani nectu a kdyz prispivam, tak do sekci, ktere bych shrnul do slova "pitomosti", nebot nic jineho uz vetsinou moc nema smysl resit :? Je to smutne, ale je to tak :!:

acibuk
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 308
Registrován: 28 bře 2004 13:36
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od acibuk »

2 Radim:

Díky, už jsem zabředával přesně do toho o čem jsem psal, že mi vadí...

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

A "ztraty" Goga je mi take lito - uprimne! Autorita! Musim vsak podotknout, ze kdyby byl Gogo vice nad veci, tak se na vsechny rejpance a blbe kecy vyprdne a komunikuje jen s temi, ktere zajima bubenicky obsah jeho prispevku. Jinak jeho anonymita mi nijak nevadila - je to vec nazoru.

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Polymorph píše:2 Acibuk:
To víš, chlapci znají a uznávají pouze p. Veselého a jeho souvěrce :roll:
Morphe, sorry, ale tady miris s urovni diskuze HODNE nizko!!!

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Gogo sam napsal, ze notove materialy nemuze poskytnout, protoze by byla porusena anonymita Goga. A to by pry melo fatalni vliv na rovnost diskuze s nim. Jak tohle chapete ? Nejde mi vubec o jeho soukromi, ale o tu samolibost. Kdyby napsal, ze na svou anonymitu ma proste pravo, jako kazdy na verejnem foru, bylo by to OK. Ale takhle se to da vykladat dost ruzne. :wink:

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

acibuku a polymorphe k vašim příspěvkům v 8:14 a 8:16 ale no tak hoši!!! tohle je slabý jak čaj!!!!!!
plně s tebou morphe souhlasím, že se tu řeší pí**viny, ale bohužel je to asi důsledek toho, že sféra má již tolik členů a ti kdo zde nebyli od "skoro začátku" tak jsou líní si přečíst příspěvky starší a tak se radši zeptají a pak se tady řeší... Nové témata moc nebudou, protože opravdu jsme tu probrali hodně věcí a věci, který jsme tu neprobrali, tak k těm jsme se ještě nedostali "bubenickým" vývojem (osobně mě pár témat napadá, ale pochybuju, že někoho zajímaj aramidový rezonančky na virbl, nebo má někdo zkušenosti se struněním z mosazi, když jsem se ptal na rozdíly mezi bubínkama Ludwig, bubínky, který snad musí každej bubeník znát aspoň podle jména Supraphonic, tak mi nikdo neodpověděl). Osobně mě taky vadí že GOGO odešel, ale věc názoru na jeho anonymitu je skutečně jen věcí názoru každého jedince. Každej máme svojí volbu, tomu se říká demokracie - a diskuze o tom zda zveřejnit jeho jméno nebo ne, myslím neměla vést k tomu, aby se GOGO uchýlil do ústraní. Já mám na tohle téma trochu rozpolcenej názor - na jednu stranu mi je uplně jedno kdo gogo je ovšem radši mluvím s lidmi o kterých něco vím nebo aspoň vím kdo jsou - to je ta strana druhá.

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jan »

Od té doby, co jsme vyhnali Goga tu jsou snad diskuse méně věcné, ale není Vám tu líp? Mám pocit, že Gogova tajená totožnost odporovala pojetí Sféry jako otevřeného fóra, kde se sice může každý vytahovat jak chce, ale měl by nabídnout ostatním možnost soudit. Všimněte si, že větší váhu přikládáme názoru toho, o kom víme nebo předpokládáme, že dobře hraje.
Já bych sice klidně připustil Gogovu autoritu, vzdělání a obrovskou stylistickou obratnost, nějak bych snesl, že to byl občas arogantní pinďour, ale není možné, aby nás připravil o možnost říci: "Když jsi tak chytrej, tak si ke mně přijď zahrát a uvidíme."
Je přece nedůstojný, abychom sami sebe stylizovali do role žáčků, které přísný, ale spravedlivý pan učitel Gogo poučuje. Pokud jsem si všiml, na Sféře panuje nevynucená úcta vůči všem, kteří hodně vědí, dobře hrají a podobně-pokud to bylo Gogovi málo, ať jde do hajzlu.

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Jane, ze ty taky znas a uznavas jen p. Veseleho a jeho souverce ? :D Mas mou podporu. 8)

Zamčeno

Zpět na „Archiv Sféry“