Posez (ze starého fóra)

Příspěvky na Sféře, které již zavál čas .....
Zamčeno
Yoko Ono
Pokročilý
Příspěvky: 93
Registrován: 10 črc 2003 22:02
Bydliště: Příbram

Příspěvek od Yoko Ono »

Určitě to vliv má. Mě se třeba zrovna na Tamě sedí líp, než na nějaký obyčejnější plochý a beztvarý židli :))

vaanja
Řečník Sféry
Příspěvky: 695
Registrován: 10 srp 2003 20:10
Bydliště: Praha, Slaný, Řisuty
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaanja »

Mě se na mojí amati sedí stejně blbě jako na špalku. Určitě budu upgradovat, už se po něčem poohlížím. Kdyžtak poraďte, co levně a kvalitně. Prdel xl, 90 kg.

Ropak
R. I. P.
Příspěvky: 491
Registrován: 06 lis 2003 14:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ropak »

2 Vanja: Pred cca rokem pode mnou (85-90kg XL) praskla stara stolicka Dixon. Jsem pomerne rad, ze jsem si neco nezranil :)) V akcentmusic na zizkove jsme se nechal ukecat do vyborne neznackove stolicky (made in taiwan ci neco podobneho) , ktera mela vsechny vychytavky co maji Tamy a pod znac. zbozi. Poptej se tam? Zkusim najit paragon s znacenim te sesle...ale muze to tvat.

Ropak
R. I. P.
Příspěvky: 491
Registrován: 06 lis 2003 14:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ropak »

Jeste me napada ... Tama zacala loni vyrabet stolicku, ktera mela 4 nohy. Cimz me napada, ze podle § statiky musi byt oproti 3nohe stolicce nestabilni na nerovnych plochach. Pouzivate ji nekdo?
<br>

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Je mi stale lito za stolicku dat nejakej ten tisic.... urizl jsem z polstrovany zidle zelezny nohy, prisrouboval dospodu trn, no a ten se nasadi do obyc. amat. trojnozky - a mam mekkou sedacku i s operadlem, coz je pohoda. Je to trosku neskladny, ale ne zas tolik. Stabilita neni stoprocentni, ale jeste jsem z ni nespadl.

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

Mám svou Gibraltarku už asi 5let a doteď jsem rád že jsem tehdá těch 3apůl litru našetřil. Vozím ji samozřejmě sebou na každý hraní - mám vždycky komfortní a hlavně stejně vysokej posaz. Z klasické dřevěné židle už nic nezahraju :)) doporučuju investovat, dobrej posaz je k nezaplacení. Samoděly můžou být v pohodě, ale pokud člověk nejezdí na kšefty zrovna Avií ....

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

mám podělanou stolicku tu obyč kulatou, v německu jí dávaj zadrmo když si koupíš celou sadu od sonorů, no neni nic moc sedim a hrbim se a bolej mě záda, asi bych měl koupit něco pořádnýho, protože zmršit si zádo neni žádnej med.....

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Mám veliký polstrovaný a tvarovaný sedák Pearl a jsem spokojený, akorát se na ní neustále povolují imbusy. Zatím jsem z toho nespadnul, ale za 4 tácy bych čekal, že na to nebudu muset 5 let sáhnout. Jsem přesvědčen, že kvalita sedačky na hru vliv má. Já bych už na ničem jiném sedět nemohl. Rozhodně to není zbytečná investice!

netopeyr
Diskutér Sféry
Příspěvky: 105
Registrován: 17 črc 2003 22:46

Příspěvek od netopeyr »

Ya mam normalni "Standart model" vod Tamy a co sem mel moznost srovnani, tak mi neyvic sedela sesle vod tamy s voperatkem...sice ye to uz prehnaney luxus, ale pri hrani silenosti na dvoyslapce a ye stabilita hodne dulezita...no a to voperatko ye dalsi zachytney bot navic...zamozdreyme diky voperatku clovek nehraye lip, ale pohodli ye pohodli...;)))

netopeyr
Diskutér Sféry
Příspěvky: 105
Registrován: 17 črc 2003 22:46

Příspěvek od netopeyr »

Ya sem zase yednou sedel na takovim tom drevenym stokrleti a taky se mi to zdalo stabilni...bude to tim ze to nebylo votocny...

Zamčeno

Zpět na „Archiv Sféry“