Pouze tady si budeme sdělovat data a poznatky z případných setkání, abychom nedráždili ostatní .....
Odpovědět
Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Dnes to nepůjde, mám zkoušku. Ale ten zítřek (čtvrtek) můžu. Takže budeme ve Vagónu na Grape sami 2 s Mufloněm?

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

Benbuben píše:Dneska v 20oo máme malej sraz s Bobroněnkem ve Fantasii na Žižkově kus od Akcentu, tak kdo se chce připojit, bude vítán...dobrá Plzeň zaručena! Také tam výborně vaří. :wink:

Vizte http://www.firmy.cz/detail/328732-fanta ... izkov.html
To je ta, jak jsi mě tam ožíral před přijímačkama? :evil: :evil: :evil:

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Žebych zašel do Vagonu? No, uvidim, po přímačkách, ha... :)

Myša: Jo, to je vona! :mrgreen:

Mufloň
Diskutér Sféry
Příspěvky: 170
Registrován: 22 srp 2006 19:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mufloň »

Tak se Radime (a ti kteří se přidají ) setkáme ve Vagonu...

baskeez
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 328
Registrován: 23 pro 2003 22:46
Bydliště: Praha,Kynšperk nad Ohří

Příspěvek od baskeez »

Co je s váma Prážácijó? :D

Koukám,že ty srazy pěkně flákáme,měli bychom se zas sejít na pivko v hojnějším počtu.Něco ve stylu Tlustý myši,aby byla trochu prdel.Nebo všichni tak cvičíte,že nemáte čas? :D

Kurva vy musíte bejt tak dobrý :D

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

Mohlo by se něco podnikout:-)

Mufloň
Diskutér Sféry
Příspěvky: 170
Registrován: 22 srp 2006 19:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mufloň »

Třeba až budou mít 11. 12. koncert Unifiction v Chateau Rouge - http://www.unifiction.net/
Nebo 13. Hm.. v Deltě - http://scripts.noise.cz/asp/akce.asp?aID=2&t=1

baskeez
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 328
Registrován: 23 pro 2003 22:46
Bydliště: Praha,Kynšperk nad Ohří

Příspěvek od baskeez »

baskeez píše:Co je s váma Prážácijó? :D

Koukám,že ty srazy pěkně flákáme,měli bychom se zas sejít na pivko v hojnějším počtu.Něco ve stylu Tlustý myši,aby byla trochu prdel.Nebo všichni tak cvičíte,že nemáte čas? :D

Kurva vy musíte bejt tak dobrý :D
Fajn vole,jak chcete,vemu si ten švédskej opalovací tým kozatejch bloncek někam jinam.

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

bloncky? kde? kdy ze jdem na pivo?

baskeez
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 328
Registrován: 23 pro 2003 22:46
Bydliště: Praha,Kynšperk nad Ohří

Příspěvek od baskeez »

No jo,kurvy chlast a chlebíčky,na to vás užije :D ,ale pořádnej sraz to ne.Tak ať to tady nějakej správce zavře....zbytečnej thread :?

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Baskeezi, vopálený bloncky moc nemusím, ale ty světlý ano. Až budeš mít nějakou v nabídce, ozvi se se srazem :wink:

Ale vážně: pokoušel jsem se před časem zorganizovat více srazů a vždy to dopadlo tak nějak nijak, bez odezvy. Teď už to (tedy já osobně, nevím jak ostatní) vůbec nestíhám časově, každý den je "něco", takže pokud se nějaký sraz vyvede, jsou to tak 2-3 lidi (jako posledně s Benem a Myšou na koncertě Organicu). Tož tak. Když něco zařídíš a budu mít čas, rád přijdu. Nabízí se onen "nijaký" čas mezi Vánocemi a Silvestrem.

baskeez
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 328
Registrován: 23 pro 2003 22:46
Bydliště: Praha,Kynšperk nad Ohří

Příspěvek od baskeez »

Radim píše:Baskeezi, vopálený bloncky moc nemusím, ale ty světlý ano. Až budeš mít nějakou v nabídce, ozvi se se srazem :wink:

Ale vážně: pokoušel jsem se před časem zorganizovat více srazů a vždy to dopadlo tak nějak nijak, bez odezvy. Teď už to (tedy já osobně, nevím jak ostatní) vůbec nestíhám časově, každý den je "něco", takže pokud se nějaký sraz vyvede, jsou to tak 2-3 lidi (jako posledně s Benem a Myšou na koncertě Organicu). Tož tak. Když něco zařídíš a budu mít čas, rád přijdu. Nabízí se onen "nijaký" čas mezi Vánocemi a Silvestrem.
Bohužel se obávám,že dost ne-pražáků (třeba já) bude ten "nijakej" čas mezi Vánocema a Silvestrem Stallonem trávit přežíránim se u rodičů,takže by to asi vyšlo nastejno.I když jeden nebo dva dny se budu muset vrátit do Prahy,ale pochybuju,že ostatní budou mít zrovna tyhle 2 dny čas.

Ale spíš mi příjde že už to moc lidí ani nezajímá.Kolik z těch,kteří byli třeba u Tlustý myši (zmiňuju ho,páč tam byla nejhojnější účast) sem napsalo? :?

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

No jo, co naděláš, už jsme stará jelita! :D

Mufloň
Diskutér Sféry
Příspěvky: 170
Registrován: 22 srp 2006 19:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mufloň »

No, jestli by vás to zajímalo....

Já budu mít příští Pátek (21.12.) svůj první koncert, tak jestli by jste nějak jakože chtěli přijít, tak se ozvěte.Guestlist tam ale nejni :mrgreen:

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

mno, mezi svátkama budu doma, tedy ve vsetíně, takže to bude na houby...ale jinak rád zajdu, ale musí se ke mně to info dostat :-)

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

Já bych taky rád poznal další "městské" bicmeny, žel jen toho času je pomálu, tak to prostě musí být haluz narazit na sraz, kdy mám volno. Ale jó-o kýblech se mluví fajně.

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

Teď přes vánoce je to na prd. To moc cas nemám. Ale jinak po novom roce mam cas kazdy utery, stredu a v podstate i patek.

Ropak
R. I. P.
Příspěvky: 491
Registrován: 06 lis 2003 14:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ropak »

baskeez píše: Bohužel se obávám,že dost ne-pražáků (třeba já) bude ten "nijakej" čas mezi Vánocema a Silvestrem Stallonem trávit přežíránim se u rodičů,takže by to asi vyšlo nastejno.I když jeden nebo dva dny se budu muset vrátit do Prahy,ale pochybuju,že ostatní budou mít zrovna tyhle 2 dny čas.

Ale spíš mi příjde že už to moc lidí ani nezajímá.Kolik z těch,kteří byli třeba u Tlustý myši (zmiňuju ho,páč tam byla nejhojnější účast) sem napsalo? :?
Ja klido prijdu. Ale chce to klasicky nadhodit datum a podle toho se uvidi. Ja napr chodim pravidelne na Stedrej den s kamosema na pulnocni na jedno .-)

baskeez
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 328
Registrován: 23 pro 2003 22:46
Bydliště: Praha,Kynšperk nad Ohří

Příspěvek od baskeez »

Asi to necháme až po novym roce.

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

Tak co chalani, kdy budete mít čas? :) Mohl by dorazit i Martin a Emil :idea:

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

klidně i teď o víkendu, zůstávám výjimečně v práglu...a jinak prakticky celý příští týden...

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DoktorJazz »

jako lidi , ja sem v praglu tenhle vykend taky...budu spat u Bena , takze ciste teoreticky by sme s benem mohli dorazit...

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

Počítám, že první sraz s někým novým ze Sféry v Praze se mi podaří nejdřív tak za 20 let, dycky jsem někde mimo. Jinak Doktore přeju hodně štěstí na přijímačkách - hlavně v teorii, o praxi se u Tebe nebojím, zas jim to tam rozsekej :!:

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DoktorJazz »

Prijmacky 15teho dopoledne...
Zvlastni je ze mam nervy cim dal vetsi...:-D
Ted v nedeli mam posledni konzultaci...

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

ben říkal něco o sobotě večer a radimovi, ale to nevím jak časově zvládnu. každopádně pivo zvládnu kdykoli. :-)

Odpovědět

Zpět na „Bubenické srazy“