Hudebni veletrh HUVEL 2006 Praha

Pouze tady si budeme sdělovat data a poznatky z případných setkání, abychom nedráždili ostatní .....
Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Příspěvek od Adrub »

Nevim jak ostatní, ale když už jsem se dostal k něčemu, že si do toho "bouchnu" tak jsem díky okolnímu rámusu z toho vůbec nic neměl. Jinak hafo lidí, hafo věcí, ale to jsem čekal. Jediný co jsem si odnesl po 2 hodinách domu byl pořádnej bolehlav :cry:

Chosé
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 331
Registrován: 22 lis 2004 20:50
Bydliště: Znojmo, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chosé »

Lidí tam bylo fakt dost hodně - myslel jsem si že tam bude větší prostor ....
To já jsem tam byl 3 hoďky a bolela mě hlava ještě 4 hodiny v autobuse cestou dom :evil:

Kulda
Řečník Sféry
Příspěvky: 998
Registrován: 20 dub 2006 21:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kulda »

ja tam pak chodil normalka s nasazenejma sluchatkama, protoze to nebylo mozyy!!! :evil: Kazdej tydyt tam za ty sonory nebo pearly skocil a kdyz si chtel clovek vychutnat zvoucek 2002 tak leda hovno!! normalka bych jim to zakazal!! co tam maj do toho co busit hodinu!!max. prijdu, udelam: tuk tuk tuk do tomu..tuk tuk velkej a bumtata malej a vim co potrebuju vedet!! a ne ze tam rozjedu 15 minutovy solo!! i kdyz obcas treba i pekny(ale vetsinou ne e)!! kdyz sem videl, jak se tam sape neumetel k sq2 a NA a NA..bejt sonorakama, tak mu urazim pazoury u ramen, at chcipne hlady!..voni se mu jenom chvilku smali a pak ho teda trosku usmernili..nejdeme tam prece cvicit nebo honit pindoura pred ostatnima!! Ale pravdou je, ze sem se taky nechel unest na tech ele. rolandech...ale tam ason nedelam bordel!!ja je proste chciii!!!!..ale 40 000na ne teda nemam..a vuubec meli by u vstupu kazdymu poskytnout sponzorky dar dle vyberu :D :D libilo se, ale ten ramus me ouplne nasral..tohle minulej rok nebylo..
A matese nebylo problem poznat..se prozradil jak kdyby to mel napsany na cele :D
sem hold agent..dement :D

www.sonorista.cz
Pokročilý
Příspěvky: 53
Registrován: 10 říj 2005 09:49

Příspěvek od www.sonorista.cz »

Tisíckrát někomu řeknete, že by neměl cvičit, ale bubny si jen vyzkoušet.
Nic naplat, otřepe se a cvičí.
Zrušili jsme showroom a showroom se přesunul na stánek. Každý si bubny chce vyzkoušet, dá se takovému tlaku odolat? Ne:)

Jsme unavení, po půlnoci nám skončilo stěhování. Udělali jsme pro Vás co bylo v našich silách. Děkujeme.

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

2 sonorista: Z pohledu navstevnika velmi prijemna a potesujici expozice.
Jinak u mne osobne vyhral trash-hit 8" prvni misto mezi zaplavou splashu, tak az bude za co koupit :))

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BóĎA »

byl sem tam a u perlů někomu ženská brala paličku, takže sem někoho zahlíd, kluka se sluchadlama taky :)
jinak ty pearly reference se mi docela líbily,sonory všechny,13" hh paiste dark energy,axiska u těch elekrišen škopken u meinlu,dokonce i nějaký číny od staggu,nejvíc času sem strávil u rolandu a začal sem do budoucna myslet na cajón :wink:

magadafagada
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 417
Registrován: 17 srp 2006 11:11
Bydliště: Staňkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magadafagada »

na ja já tam byl s manželkou a malým v golfkách a malej třískal a třískal :twisted: :D .jinak asi stejné pocity jako vy ostatní. u těch rolandů jsem si zkusil td-20 - super, ale pořád je to jen elektronika. kunapříkladu při víru je to hrozně slyšet.

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Mně se to na Huvelu moc líbilo.Asi jsem už dost nahluchlej, páč mi rámus vůbec nevadil.z pohledu návštěvníka a naprostýho laika, kterej o bubnech neví skoro nic, bych si musel koupit sonory. I Frantovy 500 zněly o hodně líp, než TAMA rock star co tam někde měli.Všechny sonory byly neskutečně naleděný a taky jsem tam strávil asi nejvíc času. Bylo zajímavý si postupně obouchat třeba jen rytmičáky, jak jde ten zvuk neskutečně nahoru.Taky jsme si vynutili,aby tam připojili tu šlapku, jak sjou na ní dvě paličky(nevim jak se tomu nadává).No, nekoupil bych si to.Nicméně se na to určitě naučit dá a může to být zajímavý. Akustický bubny, (nepatří sem) jsem si jen tak obouchával.ne proto, že bych byl kultivovaný návštěvník, ale proto, že jsem se styděl, páč mě leckterý 15-ti letý cucák, co tam chodili, strčil do kapsy :oops:
Pravá onanie přišla na el. bicích u mainlu, kde nikdo nebyl a hlavně to nikdo neslyšel :twisted: moc se mi líbila šlapka Axis(nejspíš bych si hodně rychle zvykl a možná si jí někdy v daleká budoucnosti opravdu pořídim) C o se týče bicích samotných, je to opravdu dobrý. Byl jssem jejich velkým odpůrcem,ale nutno dodat, že na cvičení do paneláku a na tahání na koncerty je to bezkonkurenční. Až nebudu vědět co s prachama, popřemejšlim o nich.
Činely jsem si moc neobouchával, páč za jedno nevim, ještě co hledám a za druhý to prostě bez soupravy nepoznám, jak se mi líbí :oops:
Co mě však neskutečně překvapilo, byla HH na jedněch TAMÁch. Byl to sabian 8B pro a ta se mě líbila uplně neskutečně. Chvíli jsem si s ní hrál a asi si ií pořídim.Na Zildjiana teď nemám a HH potřebuju.
To je asi tak vše.
P.S.Co mě na výstavě rozsekalo úplně nejvíc a z čeho jsem byl hotovej ještě v neděli, byl průřez mechaniky u klavíru a piána :shock: Fakt jsem netušil, že je to takkhle šíleně složitý.Mluvil jsem o tom tak dlouho, že náš klávesák rozebral doma klavír a ukázal mi to v praxi :)
Tak to je asi tak vše a za rok jedu zas

Potnámka:sorry za překlepy a chyby, odmítám to kontrolovat. Bene, klidně to udělej a červeně,ať si dám příště bacha. Dík[/b]

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Čéče, dobrý. A takhle po ránu jsem si ani žádný chyby nevšim... ;)

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Já si všimnul několika hodně hrubých :wink: Opravil jsem je a zvýraznil, překlepy jsem nechal.

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

radime dík za opravu a i za lístek. Dneska nemám myslící den, měl jsem náročnej víkend.
Bene, mrzí mě, že jsme se na HUVELu neviděli. A ještě zdarvim Vaanju, kterýho jsem tam potkal.
Určitě jsem vás potkal víc, jenže vás neznám :)

Tokhi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 20 úno 2006 15:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

:-)

Příspěvek od Tokhi »

na huvelu jsem byl taky, ale vyjadřovat se k tomu nebudu.. Radim ví :mrgreen:

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Jo, tyjo, to jsem musel mít hodně zaslepené oči... .) Holt za to může ten kurz rychločtení, to pak člověk přehlídne leccos...a zvlášť po ránu. Mimochodem, ještě to 15-ti je naprosto nepřípustnej tvar číslovky, normálně když skloňuješ číslicema psaný číslovky, tak se vůbec nemění - prostě 15. Nejlepší je to samozřejmě napsat slovy.

A se nedá svítit, no, ale já někdy přijedu na kole na guláš, až budu mít čas a bude hezky, ok? :D

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Kulda: Mno, jen doufám, že jsem ten neumětel nebyl já:) V pátek asi v půl šestý jsem neodolal a zkusil si nejdřív Delity a SQ2....bohužel SQ2 byly pro mě dost zvláštně nastavený a hlavně čína byla vlevo dost mio a vysoko, takže mi ještě kvůli tomu nakonec upadla palička a připadal jsem si jako idiot...ale vyzkoušet jsem si to musel...myslim, že nějakejch 5 minut tam nikoho nezabije a každej počká...každopádně u těch el. bicích jeden maník byl asi 45 minut:).
Jinak upřímně se mi víc líbil zvuk Delite než SQ2.

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

No jestli zkoušíš zvuk bubnů tak, že se snažíš trefit do číny...... :?

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Radim: Zkrátka jsem si na to chtěl zahrát - tzn přeci nebudu hrát jen na tomy snare a šlapák, když činely přece nepatří do soupravy...

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

No, ja sem proobnul par frekventovanych patternu co hraju .. jestli to v tej kombinaci hraje lip nez u mne:) no treba to co byl vsechno u teh reference bych ani nepouzil. Ale vypadalo a hralo to pekne

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Trade píše:Radim: Zkrátka jsem si na to chtěl zahrát - tzn přeci nebudu hrát jen na tomy snare a šlapák, když činely přece nepatří do soupravy...
No já to samozřejmě chápu (také si chci občas něco vyzkoušet), ale také chápu, že osazenstvo stánku z takového počínání musí jít do vývrtky.

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Radim: nevim...nikdo si nestěžoval, nebyl jsem tam dlouho, jen mi poprosili jsetli bych mohl hrát potišejí (což ale říkali spoustě lidí a snad na všechn stáncích a docela je chápu). nehledě na to, že ta čína byla taky ukázkové zboží:)

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Radim:já jsem si taky ve stánku s Tamou nejvíc vyhrál na HH od Sabianu. Na ty bicí se nedalo hrát, zajímalo by mě, kdo to ladil :?
Ovšem to ale není případ Sonorů :!:

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pete77 »

ja nevím radime ale od tamy tam byli jedny bicí a sabiany jsem tam ani vystavený neviděl bud jsem slepej nebo jsem byl jinde byl jsem i na vystavišti i v tom druhým ale celkově jsem to zhodnotil a nejen já že veletrh o ničem musím někdy navštivit ten frankfurt
mě to fakt nenadchlo na výstavišti to bylo prázdny a v tom kongresové centrum to bylo namačkaný nechápu pořadatele že se lepší neuměli domluvit no stálo to za prd

Tokhi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 20 úno 2006 15:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

:-)

Příspěvek od Tokhi »

Pořadatelé to udělali výborně :mrgreen: měli jsme tam hrát předváděčku s kapelou, nakonec z toho sešlo, protože nás jako rozebrali.. čáast lidí poslali na stánky firmy, část na podia jednoho veletrhu a část na ten druhej.. organizace fakt super :?

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

pete77 píše:ja nevím radime ale od tamy tam byli jedny bicí a sabiany jsem tam ani vystavený neviděl
Sorry, nejak mi unika co s tim mam do cineni :D :D :D

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pete77 »

Radim píše: Sorry, nejak mi unika co s tim mam do cineni :D :D :D
jo promin to bylo honzovi ja si to spetl promin

Odpovědět

Zpět na „Bubenické srazy“