Hudebni veletrh HUVEL 2006 Praha

Pouze tady si budeme sdělovat data a poznatky z případných setkání, abychom nedráždili ostatní .....
Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Příspěvek od Adrub »

Dobrej nápad Polymorphe :) se přpojuji k Vám co jdete.

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jan »

Já půjdu až v sobotu-v růžové, přirozeně, ale na páteční sraz přijedu.

Uživatelský avatar
shampoo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2005 20:34
Bydliště: Most - Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shampoo »

mno bych se taky připojil .... alespoň poznám i vaše "ksichty"... :P

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Hned kousek od Veletržního paláce je hospoda U Houbaře, kde mají nejlepší Plzeň v Holešovicích! Jestli chcete, booknu tam, až půjdu okolo, na ten pátek stůl, protože bývá obvykle celkem plno. Co byste řekli na sedmou večer? Pro kolik lidí...cca. 10? Zdá se nás být celkem hodně, tak abychom si sedli... :)

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

To by šlo :)

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Tak kdy tam kdo budete? Já to stíham bohužel nejdřív ve 3 v ten pátek na místě...a taky mi bohužel ukradli minulej tejden telefon...mno spíš jsem ho ztratil...takže se s nikým nespojím...a osobně znam jenom matese, hubase a Sašu, kterej je teď ale tušim někde pryč...

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Já tam budu v sobotu.bude tam mimo Jana ještě někdo?

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

Já bzch o sobotě celkem uvažoval, problém je že Prahu vůbec neznám :cry:

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

kdepák huž su doma...
ale jelikož v pátek hraju v Ořechu se svou vypečenou kapelkou "prostataboyz" od cca 22:00 - 1:00 půjdu na huvel nejdříve v sobotu....

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Já akorát zapomněl, že v pátek jedu do Mnichova na ty Porcupine tree, takže bohužel houbař z mé strany padá. .(

Ropak
R. I. P.
Příspěvky: 491
Registrován: 06 lis 2003 14:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ropak »

Budu tam:
- ct od 13:00 na koncik Heges + Arakain. Pak jdu na Akira do Vagonu
- pa chtel bych stihnou nejakej seminar Doxy
- so Milos Meier bude bouchat na techto seminarich, 11.15 mistnost A (Martin Ivan, Davod Pavlik), 15.30 mistnost B (Jarda Janek - Mesa Boogie). Ale pravdepodobne dam prednost turnaji v nohejbale .-)


Co vubec rikate konkurenci Huvel vs Muzika (http://www.incheba.cz/)

magadafagada
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 417
Registrován: 17 srp 2006 11:11
Bydliště: Staňkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magadafagada »

Honza píše:Já tam budu v sobotu.bude tam mimo Jana ještě někdo?
magaďáčekfagaďáček bude taky v sobotu na huvelíčku

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

ja budu taktez pravdepodobne v sobotu na Huvelu

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Příspěvek od Adrub »

Jdete někdo zítra dopoledne/odpoledne, já tedy jo, tak se ke mě může kdokoli připojit.

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Polymorph se omlouvá, ale musí být v práci :evil:

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BóĎA »

tak to vypadá že tam pojedu v sobotu s kapelkou :)

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Já se tam budu poflakovat tak od tří...a vzhledem k tomu, že tam budu kupovat od Psykera činel, takže budu pobíhat s krabicí, se zrzavym strunatcem, kterej tam bude zase kupovat kombo a zpěvákem, kterej nosí kilt, tak budu snadno identifikovatelný, pokud mě v tom mumraji zahlédnete:) Jinak jsem přišel o telefon, takže se bohužel nemůžu s nikym spojit.

Kulda
Řečník Sféry
Příspěvky: 998
Registrován: 20 dub 2006 21:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kulda »

ja budu zitra na huvelu tez..nejak od dopoledne do odpoledne..treba se tam s nekym potkam..ale bohuzel skoro nikoho neznam, tak nevim jak vas(ho) poznam.. :? :D

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

Adrub píše:Jdete někdo zítra dopoledne/odpoledne, já tedy jo, tak se ke mě může kdokoli připojit.
Já se tam zejtra ukážu, tak se tam třeba potkáme.

drummer
Diskutér Sféry
Příspěvky: 163
Registrován: 20 črc 2003 23:39

Příspěvek od drummer »

Tak jsem se dnes asi po pěti letech vypravil na hudební veletrh. Rozhodl jsem se, že pojedu těsně předtím, kdyz jsem se dočetl, že má být zároveň v Praze i Akira Jimbo. Zahlédl jsem i letmo, že mají být veletrhy dva, ale bližší info jsem už nehledal. Když jsem dorazil metrem na stanici nádraží Holešovice slyšel jsem z amplionu, že mě odtamtud odveze zdarma i autobus. To jsem jestě netušil, že jedu na Muziku a ne na Huvel. Musel jsem nažhavit přes mobil kámoše u počítače, aby mi zjistil kam mám vlastně jít. Pro mimopražské, není to na výstavišti, ale o nějakých 200 metrů dál, přímo v Národní galerii.
Byl jsem zvědavý hlavně na prezentaci Franty Honiga jehož bicí již deset let užívám. Nakonec se mi s celého veletrhu líbila nejvíc jeho prezentace DVD Bubeníkem za tři hodiny. Nevíte kde to sehnat, nikde k prodeji jsem to nenašel. Líbí se mi tam ta sekce jak předvádí zvuky různých souprav a tak.
Těšil jsem se, že si poslechnu Arakain v novém složení, bohužel začali o 20 minut déle tak jsem slyšel jen tři písničky, protože jsem se přesunoval do Vagonu na Jimba.
Ten byl ovšem super i když mám doma nějaké starší videa a tam hraje větší šílenosti než dnes v Praze. Taky se mu pár věcí nepovedlo což ho přivádělo k smíchu. Skvělá byla jeho čeština hlavně hlášky na Yamahu "Velmi dobré".

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Nejvic me dostal. kdyz predvadel elektronicke pady - mel tam nasamplovany ovce a psa. Vzdycky bouchnul a rekl: "Ovce !" a pak: "Pes !" Byl tak japonsky roztomilej :)

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Tak jsem byl dne s tatktez na HUVELU, byl to hukot hlavne od stanku Franty Honiga, ktery tam mel vystavene vsechny rady od 505 - SQ2.
Na plazmovce mu tam bezela videoskola bubenikem za 3 hodiny, ktera bude po vystave k prodeji nebo ji lze koupit myslim na vystave. Nechal jsem si zkontrolovat zda se nachazim v titulkach. No k memu prekvapeni musim rici ANO :D a odnesl jsem si jeden VIP kus.
Nejvice mne bavilo zahrat si s jakousi kapelou Roland z nejici z modulu na el. bici Roland :D
Pri rozehravce dvojek na el. bici jsem byl odhalen sferistou Kuldou, ktery muj styl hrani okamzite prokouknul a prihlasil se ke mne, takze dalsi osobni setkani s jednim sferistou, jinak jsem tam potkal Psykera a Trademarka. Jinak je tam lidi jako mraky, na workshopech je vzdy total narvano. Jinak bici co stoji za videni, je akorad stanek Honiga, pak jedny pekny Pearl nekaje MMX nebo jak to znaci, Akcent vystavoval pouze dve nizsi rady Gretschu. Dale tam byl stane nevim jmeno kda byli vice mene Basixy. Yamaha tam mela jednu shit soupravu. Pak dal byla k videni jedna pekna souprava od mapexu. Jinak z bicich kloudneho nic co by mne nejak uchvatilo. Jak rikam pekne se tam da bez toho aby vam nekdo po delsi dobe vynadal jsou el. bici :)

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Já jen dodám, že jsem se tam občas nechal při zkoušení unést a asi třikrát mi tam prosili, ať hraju potichu (a nebyl jsem zdaleka sám, kdo byl požádán). El. bicí jsou dobrá blbost, na cvičení doma bych se to šiklo...ale nejvíc mi dostal asi istanbul splash řada myslím thrash-x, či jak, takový zohýbaný, krásně syčivý a pak taky efektový crash od paiste, řadu nevím, ale spočívá to v tom, že na činelu je ještě takový zohýbaný plech ( :) ) a dělá to zajímavý zvuk.
Pokoušel jsem se hrát na cajon, ale nedostal jsem z toho nic moc...asi to bylo hráčem:)
A taky jsem málem přišel o paličky, když mi je kdosi chtěl vzít v domnění, že patří k soupravě, kterou jsem předtím zkoušel:)
Co se týče souprav, jak řekl Mates, nic moc, krom Sonorů...Pearly se mi až tolik nelíbily a zbytek byl převážně basix a podobný noname...dokonce i Stagg tam měl svůj stánek:))) )
Mno a domů jsem si přivezl od Psykera skvělý Paiste Symphonic ride :)

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

No, ten ohybanej istanbul splash u sonoru je delikatni :))
Osobne jsem byl nadsenej zaplavou Paiste cinelu a Pearlu, coz je moje oblibena dvojkombinace. Nevidel jsem tam ani jeden sabian.
Obsluha byli chudaci, ale ty reference jsem musel proste skusit trosku pouzit :)
Dal je tam k videni moc perkusi, takze se tam clovek muze vyblbnout.
Elekrobubnu taky pozehnane, jen jsem je bohuzel nestihnul skusit :(
Jeste mne docela mile prekvapila treningova pomucka v akcentu.
Jinak se mi nekdo prosim podivejte na rozmer toho trash setu od Paiste- diky moc- jestli to byla 16, nebo 18 ten spodni cinel.

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Psyker: Podle mého to bylo 18"/14"

Odpovědět

Zpět na „Bubenické srazy“