Sraz v Ostravě

Pouze tady si budeme sdělovat data a poznatky z případných setkání, abychom nedráždili ostatní .....
Odpovědět
Balbex5A
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 02 lis 2006 17:49
Kontaktovat uživatele:

Sraz v Ostravě

Příspěvek od Balbex5A »

Zdravim, dostal jsem takovy napad, ze bych mohl udelat sraz v ostrave. Bylo by to 10. Brezna v klubu Lennon na cerne louce. Bici bych tam dotahl svoje - Basix custom. Takze by bylo super, kdyby prislo co nejvice lidi. Kdo by 100%- ně prijel, tak at mi napise mail na Balbex5A@seznam.cz . Doufam ze se nas sleze co nejvic.

Milan

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

To je moc daleko, takže nemohu slíbit na 100%, že do toho nic nevleze, ale zkusím s tím počítat. Taková akce by byla fajn. Sraz v Ostravě se plánuje již léta, ale zatím se mi podařilo sejít jen s Radossem. Holt asi všichni ostatní porád cvičej a ani na pivo si nemají čas zajít :mrgreen:

bibri
Diskutér Sféry
Příspěvky: 134
Registrován: 28 říj 2004 06:33
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bibri »

Já jsem pro, mám to kousek a stejně tam jezdím, takže stačí dát vědět. V OL se nic takového pravděpodobně nikdy nestihne uskutečnit :).

Uživatelský avatar
Botisko
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 373
Registrován: 22 srp 2006 21:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Botisko »

Takove haldy na me..v Lennonu jsme meli prvni koncik :) sice si nezajdu na pivko ale prijdu treba na kofolu :mrgreen:

Balbex5A
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 02 lis 2006 17:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Balbex5A »

Botisko píše:Takove haldy na me..v Lennonu jsme meli prvni koncik :) sice si nezajdu na pivko ale prijdu treba na kofolu :mrgreen:
Jo, priloz cip, kdy jste hrali v lennonu? Mam pocit ze ja jsem tam hral s kapelkou den pred vama. My v patek a vy v sobotu. My uz jsme tam hrali asi po treti. Je to tam celkem v klidu. Sice nic moc zvuk, ale sranda. :D :D

Uživatelský avatar
Botisko
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 373
Registrován: 22 srp 2006 21:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Botisko »

Balbex5A píše: Jo, priloz cip, kdy jste hrali v lennonu? Mam pocit ze ja jsem tam hral s kapelkou den pred vama. My v patek a vy v sobotu. My uz jsme tam hrali asi po treti. Je to tam celkem v klidu. Sice nic moc zvuk, ale sranda. :D :D
:shock: to jo, odkud znas nase "ctene" jmeno? :D taky mam pocit, ze jsem vas tam zahlid..Fara-on..nehrali jste nahodou nekdy v dubnu v KD Akord??

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DoktorJazz »

Ja bych mozna prijel...mam to do OV 2hodky vlakem ...
Uvidim na 100% nic neslibim ... brezen byva moc akci...kazdej vykend nekde hraju...

Balbex5A
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 02 lis 2006 17:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Balbex5A »

for botisko: Vase ctene jmeno znam prave z lennonu. KD akord?? Jestli se tomu rika K-trio v hrabuvce, tak jo, hrali. :) :)

ToP
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 385
Registrován: 09 úno 2007 01:20
Bydliště: divoký západ, taky Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

pozoooooor!!!!!

Příspěvek od ToP »

NABÍDKA STÁLE PLATÍ. V SOBOTU 10.3.2007 OD 17:00 (teď nevim) SRAZ V KLUBU LENNON

OSTRAVA

KDO BUDE MOCI, AŤ SE DOSTAVÍ, NIKDY NÁS NENÍ TOLIK, ABY NÁS NEMOHLO BÝT JEŠTĚ VÍC.

Doprava se řeší třeba přeze mě
top.zrno@seznam.cz,
jelo by se z Phy do Ovy, potřebujem 4 lidi na auto. Vemte, co můžete. Pro více informací navštivte
fórum Bicí na lidé.cz, zde

http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=fo ... 3360&auth=

Odpovědět

Zpět na „Bubenické srazy“