Exkurze Hanuš Heřt

Pouze tady si budeme sdělovat data a poznatky z případných setkání, abychom nedráždili ostatní .....
Odpovědět
myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Exkurze Hanuš Heřt

Příspěvek od myša »

Napadla mne taková pitomost. Co kdybychom uspořádali malou exkurzi na jejich prodejnu? Docela mne zajímají jejich exotická dřeva, způsob výroby a hlavně jejich škopky vůbec. Napadá mě třeba pondělí 26.11.2OO7. Byli byste pro? Nebylo by to žádné zvláštní omlacování, třeba jen zkusit s nima pokecat, vyzkoušet si 2 malé bubny, jednu soupravu, vzít nějaký ten prospekt a "jít zteoretizovat praktické poznatky do jedné z přilehlých náleven", že Radime?

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

No já nevím, proč ne, ale přijde mi to takové "otravovací". Navíc jsem línej, mám to ze Žižkova přes řeku a to už je daleko :D A ještě teď už vůbec nemám na nic čas. Ale proč ne, když to vyjde. A teoretizovat bych pak šel do klubu U Staré paní, kde ten večer hraje Organic Quartet, co? :wink:

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

Asi máš pravdu kruci smrt. Tak se prostě jen jít podívat, zkusit si virbl a jednu soupravu, vzít prospekty a zmizet třeba klidně i ke Starému pánovi na Piv/ce/ko...

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Tak jo, ještě to doladíme. Ale pivko si u Staré paní nedáme, za 50Kč fakt nee! :?

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

Radim píše:Tak jo, ještě to doladíme. Ale pivko si u Staré paní nedáme, za 50Kč fakt nee! :?
Tak to ať umřou. S takovou si začnu nosit lahvány. Kolik je tam vstupné? Je to přijatelnější jak ten pívák?

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Ne :?

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

Nemít to přes půl republiky, kouk bych se k mistru Hanušovi (mistra Heřta nevýjimaje) taky. Ae takhlé v 'nějaký' pondělí... :/

Kulda
Řečník Sféry
Příspěvky: 998
Registrován: 20 dub 2006 21:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kulda »

No jasna paka! Jeste si nesmim zapomenout nekam zabudovat spionazni fotak nebo lip kameru a vsecicko jim tam vosockovat a pak se do toho teprv poradne pustit..!!

Odpovědět

Zpět na „Bubenické srazy“