Bubenické srazy v České Kamenici

Pouze tady si budeme sdělovat data a poznatky z případných setkání, abychom nedráždili ostatní .....
Odpovědět
baskeez
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 328
Registrován: 23 pro 2003 22:46
Bydliště: Praha,Kynšperk nad Ohří

Příspěvek od baskeez »

Atlet píše: Pocitam s tebou, kde te budu nabirat ? Tvy decka Session, Sonor a Istanbul muzou jet taky, beru svoje Sonořata a Istanbuly taky, tak snad se v aute nebudou hadat :D
Oukej,paráda a bicí si přivezu do bejváku,takže mně naber normálně doma.
2 Radim:Mám pocit,že už to tu někdo psal,ale stejně,nechceš s sebou vzít na sraz tu darbuku?

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

2 Baskeez: oukej. Videl bych to treba na 16h odjezd od tebe ? A hlavne si musime vzit ty nase noty !

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

baskeez píše:
Uvidím, jestli ji zrovna nebudou chtít půjčit v jiné kapele na zkoušku, ale asi to půjde.

baskeez
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 328
Registrován: 23 pro 2003 22:46
Bydliště: Praha,Kynšperk nad Ohří

Příspěvek od baskeez »

Atlet píše:2 Baskeez: oukej. Videl bych to treba na 16h odjezd od tebe ? A hlavne si musime vzit ty nase noty !
S notama by neměl bejt problém,ale na takovou dobu to bude potřeba vzít celej štos :D

bubnos
Řečník Sféry
Příspěvky: 595
Registrován: 27 zář 2005 20:19
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubnos »

nezabudnite fotaky a nafotte vela fotiek. vsetky sady vsetkych pokope a potom to dajte do archivu

gogo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 251
Registrován: 17 úno 2004 20:36

Příspěvek od gogo »

Radim píše: Sašo, máš ještě toho pittbulla?! ;-)
Sakra, zas mě to předtím nepřihlásilo. Pittbula zmáknu, mám tréning z výchovy maltézáčka-)

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Pro všechny účastníky nadcházejícího bubenického srazu v Kamenici: Mám k dispozici 4 plně vybavené spací místa. Dále bych měl mít 4 místa na nafukovacích matracích, ale již bez dek a polštářů. Po dohodě s Radimem apeluji na pražské účastníky, aby si vzaly alespoň spacáky. Bylo by méňe praktické, kdyby si spacák musel tahat někdo mimopražský,páč už takhle toho budou mít asi dost na tahání. Děkuji za pochopení.

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Sakra, zrovna jsem se na spacak chtel vybodnout :D Ale mne je to celkem jedno, pac muzu spat klidne i na hajzlu :D Displac !!!!!!!!

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

..a já pod oknem :wink:

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

já jedu bez spacáku, už bych to vážně nepobral :)

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

Taky bez spacaku, ja usnu kdekoliv.

drumn
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 298
Registrován: 29 bře 2005 14:47
Bydliště: Odry

Příspěvek od drumn »

My jsme kdysi (ani nemím proč) zavřeli kytaristu do kopáku :-)

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

to Sam & Rift: No prave tak jsme to mysleli. Jste 'prespolni', budete se tahat s vecma do Prahy k autu, tak abyste jeste nemuseli brat spacaky, mate u Honzy nachystane betle s duchnama :wink: Mozna budou jeste teple ode mne a Atleta z cervna :D

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

klucí jestli dorazím, tak dorazím v sobotu nějak po poledni v pátek hraju, takže nebudu moct přijet už v pátek - navíc si přítulkyně zablokovala páteř, tak uvidim, jestli jí ty záda povolej, pak bych jel.

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Pater pritelkyne je vymluva ! :lol: Moje pritelkyne zpevacka ma zase blokly hlasivky a taky jedu 8)

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

no jó, ale někdo musí vystěhovat byt v Kralupech:-( a to chtěla dělat ona beze mě, a takhle to asi nepůjde.... snad se jí to spraví, už sem jí sehnal nějakýho šamana s injekcema, tak uvidíme 8)

Ropak
R. I. P.
Příspěvky: 491
Registrován: 06 lis 2003 14:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ropak »

Cao chlapy, uzijte si to, ja valim za snehem k jiznim sousedum.

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BóĎA »

No kluci,libovka ikdyz sem tam moc nepobyl,ale dik za naladeni bubinku a za husty zahrani si.kamenice rulez :D

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

tak se především musm omluvit honzovi, že sem ujel a ani jsem nepoděkoval :oops: - honzo díky za super hamů, bydlení, kalbu a královskou ochotu!!!!!!!

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

taky díky za super vejlet, konečně už vás neznám jen podle těch pidi obrázků vedle přezdívky :)

non@me
Pokročilý
Příspěvky: 54
Registrován: 08 čer 2005 08:50
Bydliště: SeveroCechy :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od non@me »

Pravda je, ze jsem take pobyl jen kratkou chvilicku, ale priste si jiste udelam cas a svou mrzkou pritomnosti bych vas obtezoval po celou dobu trvani akce! BTW, delo se po odchodu z "VelkoBrezenske" restaurace v displaci neco, co by stalo za zminku??? ;-))) Vaclav

Ropak
R. I. P.
Příspěvky: 491
Registrován: 06 lis 2003 14:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ropak »

Tak jak jste se meli?

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jan »

Václavovi: To, že se tentokrát v Displáči nestalo nic, co by stálo za zmínku, připisuju tomu, že jsme s sebou měli Rifta. Jó, vlastně moment, něco přeci jen... Atlet prokázal znovu schopnost usnout kdekoliv.

Myslím, že klidně můžu napsat, že jsme si to všichni moc užili. Novinkou byla účast Sama, dobrého to člověka jakožto i bubeníka a talentovaného mlaďocha Bódi. Skvělá jako vždycky byla kuchyně paní Kejíkové, stejně už bychom si měli přiznat, že jezdíme do Kamenice jen kvůli houbovce a guláši. Taky jsme tentokrát stihli výlet s výstupem na rezavou kostru rozhledny, což málem znamenalo ztrátu pro QuarterStorm a zisk pro Mangabej. Konečně mi hraje kopák! Děkuju za pomoc a posouzení-nakonec jsme nemuseli řezat otvor, ani použít připravenej polštářek. Emad na hrad. Další poznatky: Baskeez je latentní Kubánec. Tvrdil, že měsíc necvičil, tak to musím taky zkusit. DW 9002 je lepší než DW 5002. Nebo je možná lepší 5002, pokud to tedy nevyjde nastejno, protože nejlepší je Pearl Export. Musím na autobus, ale jestli si ještě na něco vzpomenu, budu pokračovat.

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Krásně napsáno, Jane! :D

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Příště jedu doufám taky... :)

Odpovědět

Zpět na „Bubenické srazy“