Bubenické srazy v České Kamenici

Pouze tady si budeme sdělovat data a poznatky z případných setkání, abychom nedráždili ostatní .....
Odpovědět
Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Bubenické srazy v České Kamenici

Příspěvek od Radim »

Proběhnuvší sraz v Kamenici hodnotím velmi vysoko. Až na zavaření auta při zpáteční cestě (Janovu kamarádovi patří veřejný dík za odtažení) bylo všechno v naprosté pohodě, včetně vynikajícího jídelního servisu Honzovy maminky :wink: . Všeobecný bordel a nevázanou zábavu za pěti soupravami na zkušebně se nám podařilo jakž takž zkrotit, takže došlo i na ukázky zajímavých cvičení a not, ladění a porovnávání zvukových možností souprav a docela ukázněné jamy.
Zůčastnili se: Honza (a patří mu veliký dík za organizaci :!: ), Atlet, Saša (jen pátek a sobota), Jan a Radim.
"...and Display no more..." :D
Naposledy upravil(a) Radim dne 11 črc 2005 16:30, celkem upraveno 1 x.

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Plny souhlas a pripojuji tez dik. Co se tyce omacek (a zvlaste houbovky), je to na 1. misto v soutezi o nejlepsi jidlo od maminky :D

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

já mám hlad, a když si vzpomenu na houbovku, můj vlastní žaludek se tráví a zžírá... byla vynikající.
Atletovi dík za inspiraci, cvičební plán jsem si už vytvořil (napiš mi prosimtě název tý učebnice jak si z ní ukazoval - seženu si jí a něco z ní spáchám).
Mastework cymbals - radima, (hlavně ten Crash 15") mě dostal fakt vynikající plech, a malá hajtka Alchemy sweet 12" byla moc parádní taky až budu nejakou kupovat tak asi tuhle(kdyby si se jí chtěl zbavit, dej vědět)

Všem dík za fajn víkend

PS: doufám, že jste na Honzovu maminku nezapomněli, tak jako já a koupili jste jí aspoň tu Gejšu....

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Taky něco napíšu ke srazu. Takže: Kluci mi poštelovali soupravu, poladily, přebudovali a stálo to za to. Nejdřív jsem z toho nového rozestavění neměl příliš velkou radost, páč jsem to dával dohromady 14 dní, ale nutno podotknout, že měli pravdu. Nejen, že ty škopky teď vypadaj jak z katalogu :D , ale opravdu se na to líp hraje. Líp došáhnu na kotle a díky novému sklonu tomů, při dopadu paličky opravdu pěkně znějí.
Dále jsme probírali opravdu zajímavé noty a posloupnost cvičení. Pravda je, že některé notové zápisy byly pro mě k nepřečtení, natož k zahrání. Ale to přijde časem :D
Tímto bych chtěl poděkovat Janovi za připomenutí čtení not, Radimovi za poštelování soupravy, Atletovi za ukázku velmi zajímavých cvičení a Sašovi za ukázku excelentní sbírky virblů. Tolik různěj bubínků jsem v životě neviděl. už se nedivim, že neví se kterym se rozloučit, všechny mají svůj ojedinělej zvuk a osobní kouzlo.
A rád bych poděkoval všem dohromady za perfektní víkend. děkuju

Jen jsem idiot a nepořídil jsem ze srazu žádný fotky :!: :evil: Nahrál jsem 3 videjka, tak se je sem pokusim ňák dostat.

P.S.mamka děkuje za čokolády a je ráda, že chutnalo :wink:

To Radim: Displáč neni až zas tak špatnej a hlavně je to jediná hospoda, kde maj do 5-ti do rána, ale uznávám, že Slávie je příjemější :D
Naposledy upravil(a) Honza dne 12 črc 2005 17:27, celkem upraveno 1 x.

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Honza píše: To Radim: Displáč neni až zas tak špatnej a hlavně je to jediná hospoda, kde maj do 5-ti do rána, ale uznávám, že Slávie je příjemější :D
Krapet :D :wink:

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jan »

Jako poslední srdečně děkuju za hezkej víkend. Myslím, že z kamenických srazů se stává hezká tradice, rád přijedu příště znovu. A na příště už bychom mohli nacvičit nějakou spartakiádu pro pět souprav?

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

já si ssebou příště každopádně vemu metronom :oops:

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Až bude další sraz tak mi pošlete pozvánkua já budu dělat všechno pro to abych za váma mohl dosvištět :-)

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

No Morphe, zatim to vypadá na někdy v září. pokud bys ale měl v září dost na pylno, tak se to klidně může trochu šoupnout. A jestli fakt přijedeš, tak slibuju, že ti dám k dispozici moje Gretsche a já budu bouchat do Amatek :wink:
A jinak my na pozvánky nehrajem, když se dohadujou datumy, tak je to pro všechny, je pak jen na dohodě jak se to poskládá do aut a pak no bytu. Ale ideál jsou opravdu max 4 lidi.

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Jo jasný, pro mě je důležitý vědět ten termín aspoň cca 3 týdny dopředu, pak mám možnost si to zřídit v práci, abych měl třeba v pátek už volno.
JInak nejradši bych se tam dopravil vozem, abych se vám pochlubil se svojí hračkou, ale to se uvidí, jak to všechno půjde ;-)
Vlakem jak Radim to asi fakt vozit nebude :-)

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Kdyby sis dovezl škopky, tak to by bylo super. A kdyby si zval do auta tam od vás jště někoho, to by bylo ještě lepší :D
Termín srazu se zhruba tak ňák ty 3 tejdny dopředu řeší, takže by v tom neměl být problem.

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

Taky bych jel, ale nemám dostatek zkušeností. Morfe, mimo jiné úplně stejné bubny (díval jsem se do tvého profilu) jako ty má ještě jeden hoch ze sféry, ale nechodí sem (nebo ho tu nevídám). Slyšel jsem je hrát, posadili mě na prdel, ten zvuk je libovej a ještě jednou libovej (včetně defaultního virblu)... :) :)

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Ano, stejné bubny má Tajemník (i barevně)i defaultním bubínkem :-) i ten hraje skvěle.

Pokud má stejný nástroj ze sféry ještě někdo, tak mi ho ukažte ;-) rád se s ním seznámím.

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

http://spiknuti.freemusic.cz/fotky2/images/f0062.jpg

Ten člověk se tady jmenuje Mífa a bubnoval na Bum Bum Pardubice - ty bubny jsou skvělý, jednou si je koupim .....

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Karloska píše:Taky bych jel, ale nemám dostatek zkušeností.
Nejde o to kdo má jaký zkušenosti. Kdyby se to takhle bralo, tak si pozvu kluky, pošlu je do zkušebny a jdu zase domu. Je tam o to se něčemu přiučit, vyměnit zkušenosti, vyzkoušet nový věci. A myslim, že i začinající bubeník může mít nějakou zkušenoust, o kterou se dá podělit.

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

kdyby se něco takovýho teda konalo a kdyby byl ještě na mě plac, tak jsem jasnej - mrtě rád bych se něcěmu přiučil. :lol:

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Jukni občas na tohle téma, tady se řeší vše podstatné ke srazu.

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Skoda ze se schazite v C.Kamenici, dost zruky z C.Budějovic.
jadnou jsem tam hral na Festivalu orchestrů

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Nemyslim si že Česká Kamenice je jediný místo, kde se dá dělat sraz, nejsme pupek světa. Srazy můžou bejt i jinde, aby měli možnost se přiučit všichni. Stačí to ňák dohodnout. Ja mám možnost dělat to jen zde, mám tu vše co k tomu potřebujem. Na druhou stranu, Budějovice nejsou zas tak daleko, když se vezme v potaz to, že chtěj přijet i kluci z Brna :wink: :D

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Kostka píše:Budějice jako Kamenice, to už je myslím pro Brňáky skoro jedno... Nebo ne?
Pupek republiky je Jihlava... Jihláváky tu ale asi nemáme.
Kostko, do Budejovic to mas z Brna porad minimalne o 100 km blize nez do Kamenice (ver mi, jsem starej turista a mapolog, mam to zjistene!:-), akorat skoro nejedes po dalnici. No ale jinak by nas tam (do Budejic) musel nejdriv nekdo pozvat, aby melo cenu takhle zacinat pocitat! :lol:

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R - stick »

Kostka píše:Budějice jako Kamenice, to už je myslím pro Brňáky skoro jedno... Nebo ne?
Pupek republiky je Jihlava... Jihláváky tu ale asi nemáme.
Jak to že ne !!!???? :twisted: :twisted: :twisted:

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jan »

Ajajaj, Kostka bude bit. :P

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

TOMU RIKAM FAUX PAUS PAR EXCELANCE :D :D :D

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Během září by měl proběhnout již 3. bubenický sraz v Kamenici :D . píšu to už takhle dopředu, aby měli všichni dost času promyslet časa konání. Já mám zatím září úplně volný. Kdo má zájem přijet a bude vědět třebas už nějaké termíny kdy bude určitě moct, či naopak, nechť to sem napíše, aby se už dělal alespoň hrubý obrázek o tom, jak to bude. postupem času se vybere nejvhodnější datum. zdar

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Takže první datum, kdy to určitě nepůjde: 9.9. - 11.9. Máme koncert.

Odpovědět

Zpět na „Bubenické srazy“