Bubenické srazy v České Kamenici

Pouze tady si budeme sdělovat data a poznatky z případných setkání, abychom nedráždili ostatní .....
Odpovědět
Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Sheafraidh píše:4 Honza: na koncert do DC? kdy?
Ja dnes hraju v Decine (viz Koncerty) a byli jsme s Honzou domluveni, ze dorazi, ale s tim zlomenym loktem asi nevim..... Tak doraz misto nej! :wink:

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sheafraidh »

4 Radim: aha, sorry, neumim cist...
ja jen, ze hraju v DC v Blackshadows v sobotu... ale to je jedno, je to jina akce...

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

2 Honza: At se ti to bez nasledku da dohromady. Je to prava nebo leva ?

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

Atlet píše:2 Honza: At se ti to bez nasledku da dohromady. Je to prava nebo leva ?
Bez nasledku, at nemusis prestavovat bubny :D

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

2 Honza:nic si z toho nedelej..ja mel pred rokem a pul zlomenou ruku-tesne za zapestim a obe kosti..tak 3 mesice jsem nehral dalsi 3 mesice se dostaval zpatky do formy a od te doby mam levacku o DOST volnejsi a hraje se mi lepe....
tak hodne zdaru pri uzdravovani....

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Takze 28.10. by se mnou jel Jan, Sam Jr. a Rift, ok? Sam bude mit asi jen bubinek a nejake drobnosti (?), ze? Co Rift? Budes brat soupravu? Jestli ne, tak by zase bylo v aute dost mista a mohl bych jeste nekoho nabrat.

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

ok. Ja beru jen stolicku, hajtku + plechy, slapku a par palic. Nic vic. Vsechno bych to mel narvat do jedny brasny.

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Je to pravá. Jsem docela rád, aspoň budu drtit levou, potřebuje to jako prase drbání. Mám to zlomený dost blbě, prej to ještě neni na kudlu, ale moc dobrý taky ne. Za tejden jdu na kontrolu a uvidí se. Až vám to budu vyprávět, tak se poserete smíchy :D

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

ty vole :shock: to mě posér!!!! Katrina řádí jak černá ruka, zemětřas v asii třepe zemegulou, vlny omývaj pobřeží slonoviny víc než by si zasloužilo, zmrzlina na severním pólu se pomalu rozpouští, takže holanďani nakupujou hausbóty jak divý, u nás ve firmě je jeden průser za druhým, woo-doo ovládlo kus ameriky formou rabování po záplavách, novej james bond je blonďák, škormach zvednul minimální mzdu, a já sem stále stejně blbej bubeník, kterej si konečně našel solidní kapelku se sólovou houslistkou a do toho honza vypadne z vokna a pochroume si úd, no to mě posér!!!!

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Jen to doplním: byl jsem nahej :oops: :)

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Honza píše:Jen to doplním: byl jsem nahej :oops: :)
To mi připomíná ten strip comicsu, jehož hrdinu máš jako fotku...

Dneska jsem se celej den jen tak povaloval nahej a nic nedělal...

...

I když mě z několika restaurací vyhodili.

:D

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Jo Red Meat je můj vzor :D
Teď už to beru s nadhledem, ale v noci mi nebylo nejlíp. Šel jsem si lehnout, bylo mi vedro, tak jsem si chtěl otevřít okno, vylít jsem ven a přes hodinu tam ležel v bezvědomí. Ještě že byla kláda, to mě probralo a promrzlej jsem se dozvonil na spolubydlící. Je zázrak nejenom, že jsem to přežil, ale snad mě ani nikdo neviděl :D

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Ow... To je celkem soda, my bydlíme v přízemí, takže by to bylo snad v pohodě... Ale zase hned vedle okna je celkem dost frekventovaná silnice... :D

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

(Ale já zas nosim pyžamo, no... :lol: )

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jan »

Člověče Honzo, doteď jsi dělal faktury, odteď fraktury? To jsi asi první, kdo vyskakoval nahý v noci z okna, aniž by přišel právoplatný manžel. Mrzí mě to, ale mohli bychom toho využít a třeba jedno odpoledne vůbec nehrát a udělat něco jako seminář.
Same, Rifte-napište mi, prosím, kam do Prahy přijedete, vyzvedl bych Vás a hodil k Radimovi. Pokud pojedete autobusem, možná Vám oběma zastaví na Roztylech. To by se hodilo nejlépe.

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

Ja prijedu vlakem. Metrem klidne na Roztyly zajedu, v tom by nebyl problem.

baskeez
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 328
Registrován: 23 pro 2003 22:46
Bydliště: Praha,Kynšperk nad Ohří

Příspěvek od baskeez »

Já teda ještě jednou připomínám že jedu,aby se na mně nezapomnělo:)
2 Atlet:Máš v káře volnýho fleka pro mně a kámoše Sessiona,Sonora a Istanbula? :D
Jo a vy kdo už si brousíte zuby na naladění Sašových Peavey tomů...přeju příjemnej nervovej kolaps :lol:

bubnos
Řečník Sféry
Příspěvky: 595
Registrován: 27 zář 2005 20:19
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubnos »

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ja nepridem :( :( :( :(

gogo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 251
Registrován: 17 úno 2004 20:36

Příspěvek od gogo »

Kostka píše: Šmarja, tuhle historku si schov, její cena je sice vysoká, ale to jí právě dodává. Víš, že nejsi první bubeník, který vypadl ožralý z okna? Tvůj předchůdce měl ale větší smůlu: patro bylo výš a on doživotně ochrnul. Jmenoval se Robert Wyatt, býval členem svého času legendárních kapel Soft Machine či Matching Mole, tohle se mu stalo na nějakým rozjuchaným mejdanu, když mu bylo 28, on tý doby hraje jen na bubínek a klávesy, zpívá, natáčí sólový desky a v jistých kruzích je čím dál větším guru. Existují silné muzikantské osudy...
Jinak vám přeju, ať se vám to podaří ("to vám přejou šumaři"), samozřejmě blednu závistí, zároveň však jsem přeci jen klidnější takhle, protože mezi takovou bubenickou sešlostí bych byl se svýma třesoucíma se rukama ve velkých rozpacích. A ať tam jednou dotáhnete i toho tajemnýho pána, co krade celebritám jejich nádobíčko!
To by ale přes noc všechny retro kousky nenávratně zmizely-)§§§ Tak Saso, kdy že nebudeš doma?-)

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

baskeez píše:Já teda ještě jednou připomínám že jedu,aby se na mně nezapomnělo:)
2 Atlet:Máš v káře volnýho fleka pro mně a kámoše Sessiona,Sonora a Istanbula? :D
Jo a vy kdo už si brousíte zuby na naladění Sašových Peavey tomů...přeju příjemnej nervovej kolaps :lol:
Pocitam s tebou, kde te budu nabirat ? Tvy decka Session, Sonor a Istanbul muzou jet taky, beru svoje Sonořata a Istanbuly taky, tak snad se v aute nebudou hadat :D

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

2 gogo a kostka: kucí tyhle štěňátka jedou se mnou:-) a navíc jedinej "vintage virbl" co mám je Acroliťák a ten jede se mnou jako primární hračka:-) supaphonic už je nenávratně pryč.......zbydou tam "jenom" PDP MX ....

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

bubnos píše::cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ja nepridem :( :( :( :(
Skoda, mohlo to byt mezinarodni!

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

sasa píše:2 gogo a kostka: kucí tyhle štěňátka jedou se mnou:-) a navíc jedinej "vintage virbl" co mám je Acroliťák a ten jede se mnou jako primární hračka:-) supaphonic už je nenávratně pryč.......zbydou tam "jenom" PDP MX ....
Aspoň to, obratem je řachnu ňáký hudebce za bůra a bude to-)))

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Anonymous píše: Aspoň to, obratem je řachnu ňáký hudebce za bůra a bude to-)))
Sašo, máš ještě toho pittbulla?! ;-)

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

mám dvě fenky rasy BOKOPR (bohnice- kobylisy - prosek) je to čistokrevná pouliční směs velikosti obtloustlého kokršpaněla - když se rozzloběj dokážou bejt zlý, ulížou a upackujou Vás k smrti!! :lol:

Odpovědět

Zpět na „Bubenické srazy“