Bubenické srazy v České Kamenici

Pouze tady si budeme sdělovat data a poznatky z případných setkání, abychom nedráždili ostatní .....
Odpovědět
Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Sraz byl hustej a hojně obsazenej. Srala mě ta ruka, ale aspoň jsem nemusel ukazovat, jak neumim hrát :D Jsem rád, že jsem poznal nové tváře. Opět mi sraz dodal větší chuť cvičit a to jsem potřeboval. Jsem rád, že všem chutnalo a pokud ne, tak se to nebojte říct, aspoň by se na příště udělalo něco jinýho. Jsem moc rád, že jsem si mohl vyzkoušet Samovu dvoušlapku DW9002, aspoň už vim, co chci :D Naučnej pro mě byl i výlet s Radimem a Janem, kde jsem se dozvěděl hodně o teoretické části věci. Atletovi s Baskeezem děkuju, že mi zhulili taťku, takže mi už s tim dá pokoj :D
Děkuju všem za účast a zvlášť těm, co mi pomalovali sádru, páč sklízim velké úspěchy, všem se líbí :D Hlavně Janovi bubny :!: :D

Další sraz bych viděl asi tak na jaro.

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

Honza píše: ...Atletovi s Baskeezem děkuju, že mi zhulili taťku, takže mi už s tim dá pokoj :D
.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bubnos
Řečník Sféry
Příspěvky: 595
Registrován: 27 zář 2005 20:19
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubnos »

fotky su kde kua?

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Jedinej, kdo měl foťák, byl Saša.Ale ten toho asi moc nenafotil, páč přijel až v sobotu odpoledne.

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BóĎA »

No proste husty,baskeezova china s cowbellama a bubinek,sasovi bubny,ty cerveny vic firthy a hlavne hajtka,atletuv sclass a ride,janova hajtka,radimuv kopak a iron cobra hh,samova 9002ka,ja nevim co jeste.libovka :D

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

něco málo fotek, jak vypadal sraz:-)
Přílohy
jeho veličenstvo atlet vedle něj sedí páže, alias latentní kubánec seňor Baschézio, militantní buldozér dívčích srdcí el Rifto, a purkrabí Saméro Junióro de La MoravischeTřebová, ještě je vidět bujná kštice velkého blondýna se zlomenou rukou Honzy, a bino
jeho veličenstvo atlet vedle něj sedí páže, alias latentní kubánec seňor Baschézio, militantní buldozér dívčích srdcí el Rifto, a purkrabí Saméro Junióro de La MoravischeTřebová, ještě je vidět bujná kštice velkého blondýna se zlomenou rukou Honzy, a bino
PICT0260.JPG (141.92 KiB) Zobrazeno 2342 x
tady je to vidět trochén krtkén lípjejc
tady je to vidět trochén krtkén lípjejc
PICT0261.JPG (114.37 KiB) Zobrazeno 2329 x
takhle se v kamenici nosej KOŘALKY!!!! jedině na cvičným padu!!!!! PS: ta servírka fakt neměla kozy (jó ty krasohledy:-))
takhle se v kamenici nosej KOŘALKY!!!! jedině na cvičným padu!!!!! PS: ta servírka fakt neměla kozy (jó ty krasohledy:-))
PICT0262.JPG (162.65 KiB) Zobrazeno 2336 x
takhle to v kamenici vypadá po osmi GéTéčkách (gin+tonic) dvou pivech a jedný Slivovici (teda spíš než slivovice nitroglicerin) - 
<br />prostě romantika
takhle to v kamenici vypadá po osmi GéTéčkách (gin+tonic) dvou pivech a jedný Slivovici (teda spíš než slivovice nitroglicerin) -
prostě romantika
PICT0264.JPG (220.11 KiB) Zobrazeno 2323 x

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BóĎA »

to sasa:co to bylo za ty cerveny vic firthy,ty byly fakt dobry,dik

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Na jaře se mnou počítejte na 90%... Teda dyž někdo bude tak hodnej a sveze mě... ;)

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Borci a hráli jste vůbec??? :-D

Servírka byla celkem v pohodě, až na ty ........ :shock:

Kurňa až já se do Kamenice dostanu, to bude mazec he he he :-)

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Ja bych taky hrozne rad neco o srazu napsal, ale uz jste to ucinili za mne a vic mne nenapada. Snad jen, ze priste uz snad trefim bez navigace jak telefonem, tak v noci bez laskave rady policistu :)

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Polymorph píše:Borci a hráli jste vůbec??? :-D
Jasně, že jsme aj hráli, ale ve zkušebně nebyl na focení čas a ani pomyšlení :)

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

bóďo ty vicfirthy jsou Alex Acuna signature - z javoru, bubínek s nima zní trochu sušejc a pleskavějc, občas s nima blbnu.......

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

Prdel byla. Motivace ke cviceni nacerpana :oops: . Aby se mi lip cvicilo, tak sem si sehnal 6,5 palcovej kanon. Snad ke me bez problemu dorazi a bude mne pri cviceni zvukove stimulovat :)

baskeez
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 328
Registrován: 23 pro 2003 22:46
Bydliště: Praha,Kynšperk nad Ohří

Příspěvek od baskeez »

Tak jsem se sem dostal až ted a přesto že už to všichni napsali,Honzo,opět to bylo skvělý,výbornej výlet s parádnim pohoštěnim(na ten hrnec s gulášem by se měl dávat zámek,pač je nebezpečně návykovej:) a skvělym hranim.Nevim čim to,ale v Kamenici se vždycky nějak rozehraju,ale to mně asi vyhecoval Radim,po tom co jsem viděl jak "jen zavzpomínal na starý časy" a předvedl něco jako reklamní předváděčku Mikea Portnoye :D ,docela peklo.

Jen ještě k tomu Displáči,po tom co jsem slyšel od kluků,jaký tam chodí různý divný týpci,tak moje první návštěva fakt nezklamala.Když jsem zaslechl týpka,s vočima podlitejma krví a ksichtem jak po 3 světovejch válkách,jak kouká po našek hloučku a utrousil:"....tak,že bude blejt a srát krev",tak mi to pivko trochu zaskočilo :D .Ale nakonec všechno dobře dopadlo.

Jo a Sašovo komorní souprava s hodně zajímavou 12" hihat Istanbul traditional a Acrolitem byla dost inspirativní a přivedla mně na ůplně jiný nápady,bohužel poslední den,posledních 15 minut,když už všichni balili :?

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

chlapi, kolik vám všem je? :shock:

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Dohromady bych to tipnul na něco přes sto... :D

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BóĎA »

to sasa:hmm,palicky na timbale :D nevis kde se daj sehnat a za kolik?dik moc
to ben:tak pres stodvacet :D

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

BóĎA: Tak to splňuje i to přes sto... :)

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Já su nejstarší, tak bych mohl dělat ředitela, heč! :lol:

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

bóďo k sehnání sou v cimburkový v akcentmuziku a stojej asi 180 káčé.
jinak je dobrý s nima hrát jen chvíli, když s nima hraješ dýl, tak tě pak bolej prsty - přenášej moc vibrací a hůř se odráží.
ještě k mojí komorní soupravě, dost velkou srandu na celku dělá ten prasklej splash stagg myra 10" má tak hnusnej zvuk, že se mi zalíbil je to takovej neotesanej zákeřněj výkřik krtka, kterýho přejede motorová sekačka bédy trávníčka - takže vysokej rozsekanej hlasitej a krátkej zvuk:-)

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BóĎA »

saso,ja se poseru,takovy hlody :D

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

včera jsme měli zkoušku a já si konečně zahrál oběma rukama. Někdy dobře si zahrát je lepší než si špatně zašu... :D už jsem to fakt potřeboval. Sádru mi sundali v pondělí. Ruka sice bolí a už neni tak ohebná jako dřív, ale dá se to s tim zvládnout a doufám, že to ještě krapet rozhejbám.

Ropak
R. I. P.
Příspěvky: 491
Registrován: 06 lis 2003 14:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ropak »

Tak to preju hodne stesti. Musis mi trpelivost. Ja od omrzlin drzim palicky jako sekeru. Obzvlast levacka je tupa, ale hrat se da.

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Honza píše:včera jsme měli zkoušku a já si konečně zahrál oběma rukama. Někdy dobře si zahrát je lepší než si špatně zašu... :D už jsem to fakt potřeboval. Sádru mi sundali v pondělí. Ruka sice bolí a už neni tak ohebná jako dřív, ale dá se to s tim zvládnout a doufám, že to ještě krapet rozhejbám.
To rozehrajes. Chce to trochu casu a moc se nepretezovat. Za pul roku o sadre nebudes ani vedet...

Ropak
R. I. P.
Příspěvky: 491
Registrován: 06 lis 2003 14:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ropak »

Atlet píše: To rozehrajes. Chce to trochu casu a moc se nepretezovat. Za pul roku o sadre nebudes ani vedet...
Nesmis mu to zlehcovat :)))))

Odpovědět

Zpět na „Bubenické srazy“