Sraz Praha 15. října 2008

Pouze tady si budeme sdělovat data a poznatky z případných setkání, abychom nedráždili ostatní .....
Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 2008

Příspěvek od Trade »

Hmmm, 15.10. mám imatrikulaci...nevim ještě v kolik...co to hodit už teď na 8.10.? A nebo naopak na 22.10.? Jinak Pub určitě...v Plzni máme dva a já tam ještě nebyl :mrgreen: většinou je tam plno, tak snad se v Praze nasoukáme (koukal jsem, že máte jen o jeden víc a v poměru k počtu obyvatel to nevěstí nic dobrého).

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 2008

Příspěvek od Benbuben »

Mně osobně by se to šiklo spíš k tomu patnáctýmu, už bych to tak nechal, ať se nehandrkujeme o termíny, protože pokaždý bude někdo, kdo nebude moct. Na druhou stranu to určitě nebude sraz poslední. :wink:

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 2008

Příspěvek od Kajda »

Ano, první sraz je prostě 15.10. :) Snad se nás tam sleze alespoň 5 :lol: Není problém hned pak domluvit další datum třeba na začátek listopadu :lol:
A také nějaký víkendový pro Jana :wink:

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 2008

Příspěvek od Trade »

Tak ok, buď to stihnu, nebo ne. A nebo možná přijdu později.

Stýv
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 301
Registrován: 04 črc 2008 09:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 2008

Příspěvek od Stýv »

aaachjo :D škoda že jsem pořád malej klučina :D nekdy bych chtěl taky pokecat se skuženějšíma bubeníkama a něco se přiučit :mrgreen: tak za 4 roky někde ahoj :neutral:

ToP
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 385
Registrován: 09 úno 2007 01:20
Bydliště: divoký západ, taky Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 2008

Příspěvek od ToP »

helejte vy plánovači, nechcete to rovnou spojit s naším srazem z lide.cz? Ten je taky v Praze 30.11-1.12. v Praze 6, Dej více, Hostinec na Slamníku, berou se tam teda i škopky, pivo ale bude taky sokolíci......... tak co?

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 2008

Příspěvek od Kajda »

Ee, první sraz je prostě toho 15.10. :twisted:
Pak se budou domlouvat další :wink:
Doraž taky, ToPe :)

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 2008

Příspěvek od Radim »

ToP píše:helejte vy plánovači, nechcete to rovnou spojit s naším srazem z lide.cz? Ten je taky v Praze 30.11-1.12. v Praze 6, Dej více, Hostinec na Slamníku, berou se tam teda i škopky, pivo ale bude taky sokolíci......... tak co?
Díky, ale to už by se asi trošku tříštilo to zaměření, ne? 15.10. dorazím, snad mi do toho nic nevleze.
Pro Jana pak domluvíme nějaký ten víkend. Coby kultovní, nejpunkovější z punkových členů komunity nesmí chybět! Jene, tupíruj voe číro!

baskeez
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 328
Registrován: 23 pro 2003 22:46
Bydliště: Praha,Kynšperk nad Ohří

Re: Sraz Praha 2008

Příspěvek od baskeez »

Noooo jo,to je jasný,jak bude na srazu roštěnka,všichni se můžou přetrhnout,co? :D
Janovi se pitvání německejch drštiček zalíbilo a nemůže se ani odtrhnout na sraz :P
Jinak,když se najde místo i pro mně stavil bych se na vás pos dlouhý době podívat...

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 2008

Příspěvek od Slowmeda »

baskeez píše:Noooo jo,to je jasný,jak bude na srazu roštěnka,všichni se můžou přetrhnout,co? :D
No jo, zvláště vždycky když si někde na srazu zapomene svoje hadry :lol:

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 2008

Příspěvek od Kajda »

Slowmeda píše: No jo, zvláště vždycky když si někde na srazu zapomene svoje hadry :lol:
Jenom svetr :lol:

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 2008

Příspěvek od Radim »

baskeez píše:Noooo jo,to je jasný,jak bude na srazu roštěnka,všichni se můžou přetrhnout,co? :D
To je pravda :-) Když jsem navrhoval sraz posledně, vyšumělo to, neboť se nepřihlásila žádná slečna :-)
Baskeezi, rád Tě po letech uvidím! Napiš také Atletovi, tady již nechodí a neviděl jsem jej ani nepamatuji. Jseš s ním v kontaktu?

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Sraz Praha 2008

Příspěvek od gu-staff »

Kajda píše: Jenom svetr :lol:
To byl teprve začátek... 8)

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 2008

Příspěvek od Kajda »

Začátek a zároveň i konec :wink:
Nechci být cílem sexistických narážek :x :P :wink:

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Sraz Praha 2008

Příspěvek od Jan »

No jo, my se vynasnažíme, ale nebude to snadný. Vzpomínám si, jak jsme před lety pozvali na sraz sféřanku Zlatku a odradili ji nejen od bubnování, ale zřejmě i od pokusu začínat si něco s chlapy. Sraz byl totiž v klubu...ééé... no, ta punková díra v Rokycanově, kde byla Zlatka pravděpodobně poprvé, našla nás tam všechny zmatlané-vlastně mě spíš ne, já pak ožralé rozvážel- a Atlet si hned na uvítanou všiml, že Zlatčina kabelka vypadá jako vagina. Už nevím, kdo řekl to, co jsme měli na jazyku všichni, totiž, že některé vaginy vypadají naopak jako kabelka, ale vzpomínám si, že se ta nešťasná žena příliš nebavila. Ale už jsme mezitím všichni vyrostli, a už jsme zdvořilí a pozorní.

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 2008

Příspěvek od Kajda »

No tak vzhledem k tomu, že už od svých zhruba 18ti let ( to už je 7 let :? ) jezdím hrát po zábavách a kamarádim se se "staršíma" muzikantama, tak už mě asi jen tak něco nerozhází :wink: Těch historek a zážitků, co jsem si už musela vyslechnout ( je určitě jasné, o čem se tak muzikanti hlavně asi baví, že ..... chlast a ženský ) :lol:
Ale zase na druhou stranu, občas není na škodu pohovořit si s mladými, milými, zdvořilými hochy :P :mrgreen:

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 2008

Příspěvek od Benbuben »

No, kdyby dorazil Jan, tak tam rozhodně jeden mladý, milý a zdvořilý hoch bude, ale vzhledem k tomu, že středa - je ho jinde třeba, tak bych se bál toho nejhoršího. :D

baskeez
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 328
Registrován: 23 pro 2003 22:46
Bydliště: Praha,Kynšperk nad Ohří

Re: Sraz Praha 2008

Příspěvek od baskeez »

Jojo,bude to sexistický peklo :lol:
Už jsem vás všechny pěkně dlouho neviděl,tak jsem zvědavej kdo už je firemním hráčem Zildjianu (Radim,Ben?) a komu se v šatně po konzertě svlíká nejvíc fanynek (Slowmeda?) :mrgreen: :lol:
Jinak Radime,s Atletem se občas vídám,tak mu napíšu a domluvíme se,už se těšim :wink:

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 2008

Příspěvek od tomcorn »

15.10. OK :wink:

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 2008

Příspěvek od Slowmeda »

baskeez píše:Jojo,bude to sexistický peklo :lol:
Už jsem vás všechny pěkně dlouho neviděl,tak jsem zvědavej kdo už je firemním hráčem Zildjianu (Radim,Ben?) a komu se v šatně po konzertě svlíká nejvíc fanynek (Slowmeda?) :mrgreen: :lol:
Jinak Radime,s Atletem se občas vídám,tak mu napíšu a domluvíme se,už se těšim :wink:
Mě určitě nee :?

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 2008

Příspěvek od tomcorn »

Slowmeda píše: Mě určitě nee :?
Možná je na vině ta nechutná procedura s ridem :lol:

Pajas
Řečník Sféry
Příspěvky: 592
Registrován: 10 kvě 2007 19:47
Bydliště: Choceň
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 2008

Příspěvek od Pajas »

Kajda píše:... je určitě jasné, o čem se tak muzikanti hlavně asi baví, že ..... chlast a ženský :lol:
...muzikant...co Ti to slovo připomíná :D ....tudíž muzikanti se baví hlavně o muzice... :shock: ...někdy :twisted: ,to ostatní jsou vedlejší produkty a ....a ty se musí
taky probrat 8)



škoda,že to mám tak daleko,rád bych vás taky viděl... :( :wink:

MACEK
Řečník Sféry
Příspěvky: 690
Registrován: 25 led 2008 00:20
Bydliště: NAŠIMĚŘICE
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 2008

Příspěvek od MACEK »

hm....v praze,to mame přes celou republiku,asi se tam neukážu :lol: :lol: :D :D :D

Stýv
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 301
Registrován: 04 črc 2008 09:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 2008

Příspěvek od Stýv »

MACEK píše:hm....v praze,to mame přes celou republiku,asi se tam neukážu :lol: :lol: :D :D :D
Asi tak :D ale jakse tak dívám, do brna to moc daleko nemáš :D Co, dáme taky spicha? :mrgreen:

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 2008

Příspěvek od Kajda »

Pajas píše:...muzikant...co Ti to slovo připomíná :D ....tudíž muzikanti se baví hlavně o muzice... :shock: ...někdy :twisted: ,to ostatní jsou vedlejší produkty a ....a ty se musí taky probrat 8)



škoda,že to mám tak daleko,rád bych vás taky viděl... :( :wink:
Dobrá, dobrá, o muzice se občas také baví :lol:
Je pravda, že my se s naší klávesačkou bavíme zase o chlapech, to je jasný, že jo :wink:

Odpovědět

Zpět na „Bubenické srazy“