update*Musikmesse 2008 Frankfurt/Main*update

Info o bubenických akcích, na kterých by jste neměli chybět .....
drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

update*Musikmesse 2008 Frankfurt/Main*update

Příspěvek od drmr »

Chystá sa tam niekto tento rok?Mám vlezenku na 28.3.,budem tam od 27.3. podvečer, tak ak by mal niekto chuť dať Weizenbier, dajte vedieť.. :)
Naposledy upravil(a) drmr dne 11 úno 2008 22:53, celkem upraveno 1 x.

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Tý krávo, vajcáka bych dal, přemýšlím o tom......
furt si říkám že tam pojedu a vždycky to jaksi promrdám.....
tak uvidíme ;-)

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Já tam chcu jet nastopéro a svézt se s Radimem v autě (a trochu si zas zatlačit :D), ale uvidím, jak na tom kurňa budu s prachama na lístok. Doba je zlá.

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DoktorJazz »

Kolik stoji listek a kde se spi? :twisted:

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Tuším, že nějak v přepočtu asi šestičento a nespí se; celou noc se oťukávají činely.. :D

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DoktorJazz »

Benbuben píše:Tuším, že nějak v přepočtu asi šestičento a nespí se; celou noc se oťukávají činely.. :D
No jo...ale ta cesta az do Frankfurtu taky stoji za to:-)

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

DoktorJazz píše:Kolik stoji listek a kde se spi? :twisted:
od 22 do 58€, buď denný alebo 'celoakciový' ak tam ideš ako Fachbesucher..kukni http://www.musik.messefrankfurt.com. Je tam možnosť v 'tickets online', vybrať, rezervovať a zaplatiť vstupenku.Funguje to luxusne..Bývanie odporúčam bookovať už teraz, inak nezoženieš nič..ani v širokom okolí.. Cez net stojí dvojka izba v dobrom '***' hoteli poblíž výstaviska od 115€ hore..aspoň pred dvomi týždňami ešte bola..

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Já pojedu na 100%, tak se když tak stavím, Emile :-) A lístky se dají koupit i v Čechách a stojí 600Kč (http://www.messefrankfurt.cz/_musikmesse.htm). Bene, rozmysli si to fakt hned, už na to není moc času!
Spát tam nebudeme - prostě vyrazíme brzy ráno a dojedeme pozdě večer. Mám to tak nacvičeno ze služebních cest do Hamburgu. Je to opruz, ale ceny za ubytování také.

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jan »

Radime, vejdu se taky? Koukám, že osmadvacátého je sobota, tak to bych si to nenechal ujít. Pokud budu mít nové auto, mohli bychom jet s ním, případně oběma. A pokud teprve budeš objednávat lístky, můžu taky o jeden požádat?
Sašo, pas máš?

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

..pas nepotrebuješ, stačí občanka..
2 Radim: OK, teším, len dúfam, že to v ten piatok stihnete do 'záverčnej'..Ja idem 28. podvečer naspäť..

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Nastává tady nějaké zmatení dat :-) Jan píše, že 28.3. je sobota, Emil má (patrně) za 28.3. pátek a skutečnost je taková, že 28.3. je středa a do Frankfurtu chci jet ve čtvrtek 29.3. Tolik jen pro vyjasnění :wink: Každopádně mám jedno místo volné. Chtěl by ještě někdo jet? Ale zcela závazně a s okamžitým rozhodnutím, prosím!

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

drmr píše:..pas nepotrebuješ, stačí občanka..
2 Radim: OK, teším, len dúfam, že to v ten piatok stihnete do 'záverčnej'..Ja idem 28. podvečer naspäť..
Jo a s tou občankou.....hehehe! Pan kolega Saša ví z loňské cesty do Frankfurtu svoje. Také měl "občanku" a pak jsme jej nechávali se slzou v oku v Tachově na autobusovém nádraží, aby mohl být vdopoledne zase zpátky v Praze. V platnosti občanek je pělný bordel a než bych si zjišťoval, jestli mi vůbec platí, nebo ne, tak pojedu raději na pas.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

jo občanky jen ty nový, (vím to:-)) - moje učast popravdě je dost ohrožena - nebudu to vědět dřív jak tejden před :-( moje auto je nějaký rozbitý, prostě nejede no... ale pokusím se dát dohromady, jel bych!!! ještě se pokusím zjisit vlakový spojení - vlak má jednu výhodu, člověk v něm může chrápat a chlastat :D

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

Radim píše:Nastává tady nějaké zmatení dat :-) Jan píše, že 28.3. je sobota, Emil má (patrně) za 28.3. pátek a skutečnost je taková, že 28.3. je středa a do Frankfurtu chci jet ve čtvrtek 29.3. Tolik jen pro vyjasnění :wink: Každopádně mám jedno místo volné. Chtěl by ještě někdo jet? Ale zcela závazně a s okamžitým rozhodnutím, prosím!
..néé, nemám to za pátek.. :) 28. to je pre firmy, obchodníkov a tak.. Pre verejnosť až od 29.-myslím...a deň dopredu pre to, lebo som lenivá lama a nechce sa mi po 8 hodinovej jazde po tom výstavisku behať ako v tranze a večer mŕtvy šoférovať naspäť.. :D

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Tak to jo, už rozumím! :wink: No, loni to po zběsilé stíhací jízdě tak trochu v tranzu bylo, to je pravda. 29.3. má být od 12hod předváděčka Gavina Harrisona a hned poté Billy Ward. To bude asi masíčko!

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Re: update*Musikmesse 2008 Frankfurt/Main*update

Příspěvek od drmr »

Hejhou!
Tak po roku znova.. :D
12.3-15.3... Idete niekto?? :) e

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: update*Musikmesse 2008 Frankfurt/Main*update

Příspěvek od mates »

Jste mi dali brouka do hlavy, kdyztak bych se svezl s Janem. (pokud bych mohl)
On mi cestou alespon opravi zuby :)

Ale Jane aby si tam stihnul dojet, to na ty Husove tride, kde jsem te smetl nebylo moc rychle :D

Popremyslim o tom !

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Re: update*Musikmesse 2008 Frankfurt/Main*update

Příspěvek od Polymorph »

No já se chystal,ale nakonecv těch termínech hraju! DPC!!! :evil:

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: update*Musikmesse 2008 Frankfurt/Main*update

Příspěvek od Radim »

Mám to podobně, hraji všechny dny, kromě soboty. Jenomže po pátečním hraní půjdu spát pozdě a vstávat bych musel tak ve 3 a nemám k sobě dalšího řidiče, všichni se vždycky chtějí jen nechat vézt :-) Tak na to asi letos dlabu, leda by projevil zájem řidič, který by mě tam v tu sobotu dovezl (navíc tam ale v sobotu bývá hrozný nával lidí).

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: update*Musikmesse 2008 Frankfurt/Main*update

Příspěvek od Benbuben »

Radime, když mi zaplatíš rychloautoškolu a vstup, tak bez problémů. :mrgreen:

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: update*Musikmesse 2008 Frankfurt/Main*update

Příspěvek od Radim »

Bene, Ty kluku ušatá, vyser si oko! :mrgreen:

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Re: update*Musikmesse 2008 Frankfurt/Main*update

Příspěvek od R - stick »

Já být vámi bych neřešil individuální dopravu, ale zkusil bych to u Amistar Tours (cestovka Amistaru založená spec pro tyto akce) V podstatě vše potřebné zařídí za vás (vč. vstupného). Je to akce na jeden den a určitě se to vyplatí - já jsem s nima dost často jezdil. Zkuste tento kontakt:

Address:
Frantisek Javurek
AMISTAR Ltd.
U jizby 17
143 00 Prague 4
Czech Republic
Phone/Fax: +420 - 244 40 24 57
E-mail: amistar@amistar.cz

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Re: update*Musikmesse 2008 Frankfurt/Main*update

Příspěvek od Karloska »

Tý voga ... asi jim tam zkusim napsat, kdo ví, na kolik to vyjde ... nicméně rád bych se někam kouknul, páč sem ještě nikde nebyl - aspoň by mě to zas trošku nakoplo :)

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: update*Musikmesse 2008 Frankfurt/Main*update

Příspěvek od gu-staff »

Radim píše:Mám to podobně, hraji všechny dny, kromě soboty. Jenomže po pátečním hraní půjdu spát pozdě a vstávat bych musel tak ve 3 a nemám k sobě dalšího řidiče, všichni se vždycky chtějí jen nechat vézt :-) Tak na to asi letos dlabu, leda by projevil zájem řidič, který by mě tam v tu sobotu dovezl (navíc tam ale v sobotu bývá hrozný nával lidí).
Já bych to klidně odřídil, možná pojedu i svým vozem, ale mám ject v březnu do Franfurtu na 10-denní školení, a pořád nevim, jestli to nebude zrovna v termínu, tak nechci nikomu nic slibovat....

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: update*Musikmesse 2008 Frankfurt/Main*update

Příspěvek od Radim »

Gu-staffe, díky! Asi nakonec nepojedu nikam, už jsem se narajzoval dost :-) Byl jsem tam 2 roky po sobě, tak snad mohu jeden vypustit. Ještě uvidím.

Odpovědět

Zpět na „Workshopy“