Polep rezonančky na kopáku

Postřehy, která jo, která ne, a která to má ráda tvrdě a která to má ráda s citem a pomáááálůůůůůů:-)

Odpovědět
Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Polep rezonančky na kopáku

Příspěvek od Šupi »

Zdravím, obávám se že už je to tu někde řešený a v tom případě se omlouvám, že jsem založil novej topic (nemůžu to za boha najít). Určitě spousta z vás má polepenej kopák, ať už jméno/logo kapely, nebo jen oblíbené a používané značky, popřípadě něco abstraktního, atd...
Já jsem si udělal takovej návrh jak by se mi to líbilo :D. Loga značek není problém sehnat, ale co s takovým tribal motivem? Máte někdo zkušenost kde si nechat nálepku vyrobit? Mě napadl řezací plotr, známej dokonce takovej malej má, takže by to muselo bejt na několikrát, ale teoreticky by to šlo, nemáte někdo lepší tip? Tady je konkrétní věc ;-), tak mi to zkritizujte/pochvalte. :-)
Obrázek

Uživatelský avatar
dadoch
Řečník Sféry
Příspěvky: 532
Registrován: 02 zář 2007 17:41
Bydliště: Jičín, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Polep rezonančky na kopáku

Příspěvek od dadoch »

V každý reklamce/tiskárně ti to udělaj, pokud jim dáš realizovanej návrh v dostatečnym rozlišení. Nebo zajeď do baumaxu pro samolepící fólii a vystříhni si to:)

MartyDioSurma
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 22 úno 2012 23:56
Bydliště: Břeclav

Re: Polep rezonančky na kopáku

Příspěvek od MartyDioSurma »

Můj postup:
1) Našel jsem si na netu Emaily na reklamní agentury u nás v Břeclavi
2) Naposílal jsem všem návrh (ve vysokém rozlišení...přece jen je lepší to zmenšovat než zvětšovat) ve formátu png, napsal rozměry, představu atp...
3) Vybral jsem z odpovědí na maily tu nejlepší nabídku...ta zněla: Zhotovení samolepky, zalaminování, obřezání za pouhé 300...
4) "Zrekapituloval" jsem objednávku a dal jim "povel" k tisku...
5) Asi za dva dny bylo hotovo...vyzvedl jsem, zaplatil jsem, nalepil jsem, doladil jsem, hrál jsem (a hraji do teď :D)
Takže se neobracej na žádný specializovany firmy a spíš si najdi nějakou menší firmičku nebo tak...udělají stejnou práci za nesrovnatelnou cenu... jen pro informaci...jiny agentury si za to rikaji 1200 apod...
Takže pokud jste z jihomoravského kraje, doporučuji Europrinty, Břeclav (300 za samolepku s průměrem 22') ;)
Ať to hraje! :) B)

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Polep rezonančky na kopáku

Příspěvek od tomcorn »

podobnou cenu dává v Praze http://www.welcome.cz

Ziltoid
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 28 črc 2014 17:48

Re: Polep rezonančky na kopáku

Příspěvek od Ziltoid »

Chlapi důležitý dotaz. Folii lepit na blánu nasazenou a nataženou na bubnu, nebo na volnou blánu uplně mimo buben ? nemůže to popraskat ? co je lepší řešení ?

Odpovědět

Zpět na „Blány, blanky, blaničky“