EVANS EC2S

Postřehy, která jo, která ne, a která to má ráda tvrdě a která to má ráda s citem a pomáááálůůůůůů:-)

Odpovědět
misak1098
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 08 led 2012 14:43

EVANS EC2S

Příspěvek od misak1098 »

Zdraví všechny dřevomlátiče :mrgreen: před pár dny sem si koupil nový blány EVANS EC2S (mám GRETSCH CATALINA MAPLE a zvuk maj celkem pěknej) zatím absolvovaly asi šest hodin cvičení a dvě zkoušky.Dneska sem si všiml,že se mi začíná odlupovat ta asi látka(přesně nevím co to je,na EC2 byl hliníkovej kroužek)na spodní straně blány.Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost?Na to že je mám takovou chvilku,tak je to asi špatný.Dík za odpovědi :twisted:

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: EVANS EC2S

Příspěvek od Šupi »

Mám je taky, se zvukem jsem spokojenej, možná bych uvítal o malilinko delší dozvuk...odlupování se mi taky děje (mám je asi 3 měsíce), ale nepocítil jsem to jinak než vizuálně, takže to neřešim....naopak - možná se tim dokompenzuje ten dozvuk :).

Uživatelský avatar
Moleek
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 247
Registrován: 10 led 2010 12:44

Re: EVANS EC2S

Příspěvek od Moleek »

Zkoušeli jste někdo EC2 Frosted?
Ta úprava se mi zdá zajímavá, není to ani čirý, ani písek, ale nikdy jsem na to nehrál...

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: EVANS EC2S

Příspěvek od Šupi »

Tak přesně ty mám :) - řikal jsem si že to je divnej písek :). Jsem spokojenej - na tomy bych už jiný nedával, na virblu mám taky EC2, ale Reverse Dot. Tam to požere dost citlivosti, ale do stylů kde nepotřebuješ tolik dynamiky mi to přijde supr volba. Přidá trošku basů a sežere trochu středy (porovnávám například s Ambassadorkou).

Ještě co se tý úpravy týče - je to takovej "né tak ostrej" písek. Nicméně stejně jako písek se časem obouchává, ale i když se obouchá, nezbyde klasicky čirá..

Bořejk
Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: 01 dub 2007 19:18
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: EVANS EC2S

Příspěvek od Bořejk »

taky se mi odlupovaly, a zvuk teda v porovnání s pinstripe (což by mělo bejt +- to samý) se mi nelíbil, oproti pinstripe je to šílená krabice, remáče maj oproti nim pěknej jasnej tón i dozvuk

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: EVANS EC2S

Příspěvek od Šupi »

Bořejk píše:taky se mi odlupovaly, a zvuk teda v porovnání s pinstripe (což by mělo bejt +- to samý) se mi nelíbil, oproti pinstripe je to šílená krabice, remáče maj oproti nim pěknej jasnej tón i dozvuk
+- to samý? Kde ses to dočetl? Jinak ano - pinstripy vůči nim mají jasnej tón i dozvuk, nicméně maj téměř nulovej atak a zabijou rezonanci korpusů ;) - pořád trvám na tom že je to kompromis mezi Pinstipe a Emperor :).

Odpovědět

Zpět na „Blány, blanky, blaničky“