Síťované blány vs. gumové podložky na blány

Postřehy, která jo, která ne, a která to má ráda tvrdě a která to má ráda s citem a pomáááálůůůůůů:-)

Odpovědět

Síťované blány vs. gumové podložky na blány

Sítě
19
73%
Gumy
7
27%
 
Celkem hlasů: 26

Jasný sokol
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 01 led 2005 19:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Síťované blány vs. gumové podložky na blány

Příspěvek od Jasný sokol »

Chci si definitivně natáhnout bubny do bytu. Proto se chci zeptat, kdo je pro nebo proti sítím a gumovým podložkám, a proč. Tlumení vs. kvalita zvuku?

bubnos
Řečník Sféry
Příspěvky: 595
Registrován: 27 zář 2005 20:19
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubnos »

každé je na iné. ak by som mal dve sady, jednoznačne sieťky. ak jednu sadu tak gumy. sieťky su do bytu uplne ideál. tak hlasujem za sieťky

Jonas
Pokročilý
Příspěvky: 99
Registrován: 20 srp 2005 13:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jonas »

Hrál jsem na gumové podložky na blána a to má úplně blbý odraz. Síťky (když nejsou moc našponované) mají odraz pěkný

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Asi tak... Kdybych si domů pořizoval třebas travellery, tak jasná síťka... Jinak kdybych měl jen jedny bubny, tak ty podložky, jelikož to jenom sundáš, odvezeš bubny na koncert a můžeš hrát, aniž bys vyměňoval hafo blan.

Bral bych spíš ty tlumítka, přijde mi to variabilnější. Jestli kupuješ nový bubny, tak síťky.

Jasný sokol
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 01 led 2005 19:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jasný sokol »

Díky za vaše hlasy, letos jsem to opravdu nečekal :D ... Nechystám si koupit nový bubny. Svoje bubny na kšefty tahat nebudu, tak mě zajímá jen jestli to nějak nepříjemně necvaká a jestli na to můžu hrát o půlnoci...

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

V tom případě bych šel do sítěk. Ale stejně by mě to asi rozčilovalo. Vykašli se na sousedy, maximálně jim kup nějaká traktoristická sluchátka a neřeš to... :lol:

Jasný sokol
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 01 led 2005 19:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jasný sokol »

Oukej mééén. Nevíte někdo za jaký ceny je seženu v Akcentu, Muzikeru apod... ?

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

To fakt nevim, ale v akcentu je maj, písni si jim maila... :)

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Uz jsem tady nekde psal, ze mam sitku natazenou na starem detskem bubinku a mohu cvicit klidne o pulnoci (v cinzaku) a v pohode. Vetsi randal nadela cvakani metronomu :) Odraz je trosku jiny nez u bubnu, ale stale nejvernejsi ze vsech siditek jaka jsem kdy zkousel.

Jasný sokol
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 01 led 2005 19:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jasný sokol »

Tak dneska jsem byl v Akcentu. Síťky měli jedny od Pearlu - dražší, a od Tamy - levnější. Ty Pearly zněli perfektně, půjdu do toho určitě. Měli tam taky flats arbiter - nechápu jak to funguje - zní to úplně stejně jako normální bubny, ale NEJSOU TO NORMÁLNÍ BUBNY! Měli tam Pearl Forum za 16 litrů - nechuť - vrtaný korpusy, starej design a vedle toho monstrózní basixy - kopák 22x18! nádhernej lak korpusy NEVRTANÝ a byli v akci - necelejch 17 klacků!!! málem sem se tam rozplakal... :lol:

Jasný sokol
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 01 led 2005 19:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jasný sokol »

Jako, že tomy jsou zachycený za ráfek. Když jsou vrtaný, tak je ta tyč od stojanu vražená přímo do bubnu...

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Jestli pojedu na prázdniny do Irska, tak si tam ty flety asi na cvičení koupím...

001
Diskutér Sféry
Příspěvky: 117
Registrován: 26 lis 2008 18:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od 001 »

Jonas píše:Hrál jsem na gumové podložky na blána a to má úplně blbý odraz. Síťky (když nejsou moc našponované) mají odraz pěkný
Souhlasím včera v muzikeru jsem si vzal paličky a zkusil ty gumy, a odraz dost mizerný.

vojtechkrupicka
Diskutér Sféry
Příspěvky: 115
Registrován: 06 čer 2010 17:57

Re: Síťované blány vs. gumové podložky na blány

Příspěvek od vojtechkrupicka »

Lidi jak dlouho vám sítky vydržely?? mě dneska praskla po týdnu používání? palicí se mi to ní udělala díra

Kupec
Diskutér Sféry
Příspěvky: 146
Registrován: 18 úno 2009 18:30

Re: Síťované blány vs. gumové podložky na blány

Příspěvek od Kupec »

vojtechkrupicka píše:Lidi jak dlouho vám sítky vydržely?? mě dneska praskla po týdnu používání? palicí se mi to ní udělala díra
Onehdá jsme měli v lidušce travelery se síťkama, docela se tam na to mydlilo, vydržely celkem dost, rok, rok a půl minimálně. Nejdříve odešla ta na snaru (logicky)

Odpovědět

Zpět na „Blány, blanky, blaničky“