Odpuzování blan?

Postřehy, která jo, která ne, a která to má ráda tvrdě a která to má ráda s citem a pomáááálůůůůůů:-)

Odpovědět
Spooky
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: 12 lis 2012 17:21

Odpuzování blan?

Příspěvek od Spooky »

Ahoj, je možná že se blány nějak odpuzujou? Jako když je kvalitní horní a dolní je sračka tak i přesto že jedna z nich je dobrá tak z toho nic nevyleze. Jestli je to možný tak se mi to stalo :D u dvanáctky tomu. Ať nasadim jakýkoliv ladění tak z toho vyleze jen ošlivej takovej jakoby plastovej zvuk a i docela blbě se na to hraje. Nějakej zvuk z toho vyleze jen při vyššim ladění ale to mi zase 12" zní vejš než 10" a to neni zrovna eňo ňuno. Stalo se vám někdy něco podobnýho? díky za odpověd
PS: když sem měl obě blány převozky tak to hrálo...

Uživatelský avatar
Wind
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 436
Registrován: 20 črc 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Odpuzování blan?

Příspěvek od Wind »

Převozky se bohužel vyrábějí s jinou polaritou než kvalitní blány, takže to potom tak dobře nehraje :(

Dá se to zlepšit když si koupíš Magnet Cancel od Tamy, prodává to tak za tři stovky.. jenom to strčíš do větrací díry a jedeš.

Řekl bych, že to máš jenom špatně naladěný..

Spooky
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: 12 lis 2012 17:21

Re: Odpuzování blan?

Příspěvek od Spooky »

Chvíli mi to trvalo ale pak sem si toho malinkatýho nápisu všimnul :D mám ladičku od tamy takže naladěný to špatně bejt nemůže

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Odpuzování blan?

Příspěvek od Sam Jr. »

musíš jen najít správnej interval ladění mezi spodní a vrchní blánou :) nejlíp to jde u obou stejných - proto ta spokojenost s převozkama, jestli jsi dal nahoru dvojvrstvou, bude to chtít s tím chvíli kroutit - podle ladičky nemůžeš nastavit stejný číslo pro spodek a pro vršek. doporučuju obě blány úplně podladit a jít postupně s laděním nahoru.

Spooky
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: 12 lis 2012 17:21

Re: Odpuzování blan?

Příspěvek od Spooky »

Kroutim krotuim ale pořád nic. je divný že se mi to děje jen u 12"... 10", 14". 16" zněj uplně normálně tak jak chci.

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Odpuzování blan?

Příspěvek od Šupi »

Wind píše:Převozky se bohužel vyrábějí s jinou polaritou než kvalitní blány, takže to potom tak dobře nehraje :(

Dá se to zlepšit když si koupíš Magnet Cancel od Tamy, prodává to tak za tři stovky.. jenom to strčíš do větrací díry a jedeš.

Bejt to na fb, tak to hned lajkuju :D

Uživatelský avatar
Berseeker
Pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 03 lis 2009 19:02
Bydliště: Pelhřimov, České Budějovice(škola)

Re: Odpuzování blan?

Příspěvek od Berseeker »

Wind píše:Převozky se bohužel vyrábějí s jinou polaritou než kvalitní blány, takže to potom tak dobře nehraje :(

Dá se to zlepšit když si koupíš Magnet Cancel od Tamy, prodává to tak za tři stovky.. jenom to strčíš do větrací díry a jedeš.

Řekl bych, že to máš jenom špatně naladěný..
Hoši, asi budu za debila, ale já to dokonce začal hledat a až po 5 min hledání mě napadlo, že to je blbina! :D :D
Takhle dobře jsem už nenalít pěkně dlouho! :D

Odpovědět

Zpět na „Blány, blanky, blaničky“