Blana na snare

Postřehy, která jo, která ne, a která to má ráda tvrdě a která to má ráda s citem a pomáááálůůůůůů:-)

Odpovědět
Bubenicista
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: 18 srp 2009 20:13

Blana na snare

Příspěvek od Bubenicista »

Caute. vyskusal som na snare uz vela blan ako su evans st dry, hd dry, ambassadorky od rema, g1 od evans. ale tie klasicke controlled sound est nie. trosku sa ich bojim. mate s tym niekto skusenost? mam jeden uplne smejd lacny snare a druhy o trochu lepsi. Kde vyznie ta CS lepsie? Popripade som rozmylal obut na obidva remo emperor coated - tiez klasiku bez tlmiacich prkotin...

Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Blana na snare

Příspěvek od Medák »

Emperor coated jsem jednou měl a moc mě to nebavilo. Controlled Sound mám na jednom bubínku a je to super blána, která je citlivá a i vydrží. Šel bych spíš do CS.

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Blana na snare

Příspěvek od Sheafraidh »

Jednou jsem hral chvili na virbl s emperor coated a nebylo to nic moc, prislo mi, ze to ma spatnou odezvu (resp. jinou, nez cekam od virblu) - mozna by se to mohlo hodit tak do nejakeho pomaleho rocku...

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Re: Blana na snare

Příspěvek od myša »

Obě tyhle blány oproti klasické Ambassadorce (G1) víc basují, jsou malinko tupější a mají horší odezvu na struník. CS mám celkem rád, mám v kompu i nahrávky na jednom ze svých virblů asi ve 4 laděních, tak můžu poslat. Emperorku na horším bubnu mám taky někde v mp3. Kdybys chtěl, tak mailem, protože sem na Sféru mi nejdou mp3 vkládat, přitom dřív mi to šlo.

Bubenicista
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: 18 srp 2009 20:13

Re: Blana na snare

Příspěvek od Bubenicista »

tak mi to prosim ta posli :) som na to zvedavy. Poslal som ti v sukromne s. Maila. Dikes chlapi za nazory!

Uživatelský avatar
Botisko
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 373
Registrován: 22 srp 2006 21:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Blana na snare

Příspěvek od Botisko »

Zdravím. Mám Mapex MPX Birch a aktuálně mám nahozenou Powerstroke 3 nahoře a Diplomat dole. Chtěl bych dosáhnout hutnějšího zvuku a byla mi známým doporučena Evans Hydraulic Blue. Máte s ní někdo zkušenost?
Bubínek mi zní dost "pochodově" (nevím jak jinak to popsat); zajímalo by mě, jestli by pomohlo nahození té Hydraulic Blue, popř. jestli by nebylo vhodnější vyměnit rezonanční blánu a přeladit horní...
Díky za Vaše názory.

Kupec
Diskutér Sféry
Příspěvky: 146
Registrován: 18 úno 2009 18:30

Re: Blana na snare

Příspěvek od Kupec »

Botisko píše:Zdravím. Mám Mapex MPX Birch a aktuálně mám nahozenou Powerstroke 3 nahoře a Diplomat dole. Chtěl bych dosáhnout hutnějšího zvuku a byla mi známým doporučena Evans Hydraulic Blue. Máte s ní někdo zkušenost?
Bubínek mi zní dost "pochodově" (nevím jak jinak to popsat); zajímalo by mě, jestli by pomohlo nahození té Hydraulic Blue, popř. jestli by nebylo vhodnější vyměnit rezonanční blánu a přeladit horní...
Díky za Vaše názory.

Kamarád měl E hydraulic blue tuším na kovové Tamě artstar a ten buben zněl luxusně, nevím ale jak by se to na bříze chovalo. Zkoušel jsi obyč ambassadorku od rema? Podle mě by mohla splnit tvá očekávání. Nebo Control Sound, ale to není pro každého....

Uživatelský avatar
Tatrman
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: 21 led 2013 19:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Blana na snare

Příspěvek od Tatrman »

Až dodělám tu Ambassadorku tak bych šel asi to Aquarian Hi Energy...Na trvdou hru jako dělaná :))).

Odpovědět

Zpět na „Blány, blanky, blaničky“