EMAD2 jako reso

Postřehy, která jo, která ne, a která to má ráda tvrdě a která to má ráda s citem a pomáááálůůůůůů:-)

Odpovědět
Ziltoid
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 28 črc 2014 17:48

EMAD2 jako reso

Příspěvek od Ziltoid »

Zdravím všechny, nedávno jsem koupil bicí. Kopák 20 přičemž rezonančka měla tak 17 palcovou díru :D ( k čemu tam tedy byla :D) no na předku je Evans EMAD2 ale první vrstva je prasklá dost (druhá vrstva je vpoho). Myslíte že se dá ještě na něco použít, ať už jako rezonanční (stejně chci lepit na předek folii s logem kapely) , nebo jestli se dá použít jako hrací jednovrstva (čili že bych tu první vyřízl). Samozřejmě že je nejlepší koupit novou no ale nemám ted peníze jen na jednu 20tkovou blánu tak jen ať vím jestli je ještě použitelná. Díky za názory

Uživatelský avatar
DavyGrolton
Pokročilý
Příspěvky: 56
Registrován: 02 lis 2013 22:07

Re: EMAD2 jako reso

Příspěvek od DavyGrolton »

Tú prasknutú odstráň a kludne ju môžeš použiť ako rezonančnú. Tiež som takto dávnejšie prerobil starú Evans Hydraulic.

Ziltoid
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 28 črc 2014 17:48

Re: EMAD2 jako reso

Příspěvek od Ziltoid »

jojo asi to fakt tak udělám. Zítra jedu koupit úderovou blánu tak tuhle říznu a hodím jako rezonančku. Uvažuju jestli bude lepší dvouvrstvá EQ2 nebo jednovrstvá EQ4

Uživatelský avatar
shampoo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2005 20:34
Bydliště: Most - Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: EMAD2 jako reso

Příspěvek od shampoo »

no já to zrovna ted taky tak mám ... hací i rozonanční mam emad bez díry ... a je to hukot jak k..kot !!

Ziltoid
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 28 črc 2014 17:48

Re: EMAD2 jako reso

Příspěvek od Ziltoid »

no já nakonec koupil obě, jak EQ2 tak EQ4 :D tu Emadku jsem oříznul prasklou vrstvu a dám ji jako rezonanční. díru podle toho jestli bude třeba. :)

Odpovědět

Zpět na „Blány, blanky, blaničky“