Emperor X

Postřehy, která jo, která ne, a která to má ráda tvrdě a která to má ráda s citem a pomáááálůůůůůů:-)

Odpovědět
MarkByrtnoy
Diskutér Sféry
Příspěvky: 122
Registrován: 16 bře 2005 11:16
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Emperor X

Příspěvek od MarkByrtnoy »

Byla tady hláška že tahle blána hraje jen na dobrém bubínku, co je na tom pravdy?

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

Pokud vim, tak je to dvojvrstvá blána s terčíkem (jako má Remo CS). Zas tak kriticky bych to neviděl. Ale nezkoušel jsem jí, tak nevim.

Morbo
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 27 bře 2006 11:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morbo »

Jo, já na ní nedávno hrál. Nelíbilo se mi to. Ale už si nepamatuju v čem přesně...

švehle
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 10 črc 2007 13:31
Bydliště: Plzeň/Klatovy/Nýrsko

Příspěvek od švehle »

já ji nezkoušel, jen vím, že ji má(nebo měl) mike portnoy. ale to se možná vztahuje na to, co říkal mark bortnoy, páč portnoy má na 100% dobrý bubínky

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

já sem měl obyčejnej plecháč a ta emperor x mi na něm hrála dobře, tak myslím, že tak nezáleží na kvalitě bubínku, ale kvalitě ladění

Terrphis
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 03 led 2007 00:03
Bydliště: Lovosice

Příspěvek od Terrphis »

No něco vám řeknu....nějakej mág ladění njesem,ale na Sonor 2005 14" to nešlo.Prostě jsem to nenaladil.Dalo se to naladit jen tak,že jsem to vyšponoval jako sviňa,ale to pak z toh vylezlo takový prásk.....to bych naladil i s normální ambasadorkou....takže emperorX pro mě ne.
daleko lepší byla Aquarian Performance II,nemůžu si pomoct....

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

já taky né, mi to totiž ladil kámoš

Uživatelský avatar
Botisko
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 373
Registrován: 22 srp 2006 21:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Botisko »

Terrphis píše:No něco vám řeknu....nějakej mág ladění njesem,ale na Sonor 2005 14" to nešlo.Prostě jsem to nenaladil.Dalo se to naladit jen tak,že jsem to vyšponoval jako sviňa,ale to pak z toh vylezlo takový prásk.....to bych naladil i s normální ambasadorkou....takže emperorX pro mě ne.
daleko lepší byla Aquarian Performance II,nemůžu si pomoct....
Aquarian Performance II je dle meho to same, jako PWS3 :wink:

Pavell
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 13 lis 2006 23:16

Příspěvek od Pavell »

Na šroták ze S505 jsem si tuhle dvojtou mrchu s terčíkem koupil... větší kravinu jsem udělat nemoh. S tou původní pískovou to znělo líp (ikdyž pořád nic moc). Prostě at s tim dělám cokoli, tak to stojí za hrozný vyližprdel.... naštěstí to mám jenom na doma. Takže je možná pravda, že to hraje akorát na drahejch bubínkách....

BLeviathan
Řečník Sféry
Příspěvky: 772
Registrován: 21 čer 2005 14:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BLeviathan »

Na drahejch bubínkách hraje všechno... :wink:
nejlíp se mi prostě osvědčila na všech levnějších virblech Ambassadorka,nebo G1. Jednoduchá jednovrstvá blána,maximálně něco s terčíkem ala powercenter. Ty dvojvrstvý to hodně zatlumí. Pak je to jak krabice se strunama....

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

Pavell píše:Na šroták ze S505 jsem si tuhle dvojtou mrchu s terčíkem koupil... větší kravinu jsem udělat nemoh. S tou původní pískovou to znělo líp (ikdyž pořád nic moc). Prostě at s tim dělám cokoli, tak to stojí za hrozný vyližprdel.... naštěstí to mám jenom na doma. Takže je možná pravda, že to hraje akorát na drahejch bubínkách....
Na virbl Sonor 505 hraju v jedný zkušebně. Zvuk nic moc a je potichej (hlavně z pozice posluchače). Nejlíp na něm bude hrát ambassadorka nebo CS.

gorgano
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 267
Registrován: 28 lis 2006 22:37
Bydliště: Chrastava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gorgano »

No ja ji mel prez pul roku na amatacky 14-tce a zvuk byl ok do ty doby, nez jsem si poridil klasickou ambassadorku, kterou když jsem natahl, malem jsem si nasral do kalhot jak je ten zvuk oproti emperor X lepsi..a to mnohonasobne..takze - nic moc............................................mozna to bute diky tomu ze to byl amati srotak ale to si preber sam..:)

Gagarin
Řečník Sféry
Příspěvky: 670
Registrován: 16 zář 2005 17:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin »

V dnešní době a při dnešních ideálech o tom "správném" zvuku je myslim na malý buben Ambassador ideální blána. U Emperorky na virblu tušim zdaleka neplatí to, co platí u kotlů, tedy že Emperor má hlubší zvuk než Ambassador. Někdy to musím sám na vlastní kůži vyzkoušet, už jen ten můj pitomej individualismus mi prostě nedovolí mít na virblu to, co má zbytek světa...

Pavell
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 13 lis 2006 23:16

Příspěvek od Pavell »

BLeviathan: Příště do tý ambassadorky pujdu... ted jenom doufám, že ta špekatice s terčíkem si nějak "sedne" a bude to lepší... nebo si zvyknu...

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slowmeda »

Gagarin píše:blána. U Emperorky na virblu tušim zdaleka neplatí to, co platí u kotlů, tedy že Emperor má hlubší zvuk než Ambassador. ...
tady to platí stejně tak jako u tomů, mám zkušenost, hlavně co se týče blány ST, což je podobná G2. Na bubínku je pro mě děsivá, nemá prostě to správný křupnutí

Gagarin
Řečník Sféry
Příspěvky: 670
Registrován: 16 zář 2005 17:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin »

Slowmeda píše: tady to platí stejně tak jako u tomů, mám zkušenost, hlavně co se týče blány ST, což je podobná G2. Na bubínku je pro mě děsivá, nemá prostě to správný křupnutí
Vidíš to, já měl vždycky za to, že Emperor na virblu práská a má moc výšek a vyšších středů...

BLeviathan
Řečník Sféry
Příspěvky: 772
Registrován: 21 čer 2005 14:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BLeviathan »

Emperor mi přišel že je hodně dlouhou dobu tupej,pleskavej a až od určité doby, kdy bych řekl že už je hodně našponovanej tak začal hrát. Ani ne moc vysoko,spíš středově. Takovej suchej,tupej zvuk. Ble,už nikdy... :D

Jimmyz
Pokročilý
Příspěvky: 78
Registrován: 05 zář 2007 14:47

Příspěvek od Jimmyz »

já ju teda mám na bubínku - na Pearl Forum. No sice to stálo hodně úsilí a hodně zkoušení a experimtentování s laděním, ale dostal jsem z toho zvuk, kterej se mě osobně dost líbí :) kamoška má na stejným bubínku ambassadorku, ale mě se teda nelíbí - je to takový upištěný - ale možná to má blbě naladěný :mrgreen:

PhilipP
Diskutér Sféry
Příspěvky: 186
Registrován: 13 říj 2007 18:23
Bydliště: Český Dub
Kontaktovat uživatele:

Re: Emperor X

Příspěvek od PhilipP »

Ja ji mam na sonor 2005 a ten zvuk se mi nelibi, a hlavne to bere strunik jen tesne u stredu.
Co byste mi na nej doporocili koupit?

Odpovědět

Zpět na „Blány, blanky, blaničky“