Evans Genera Dry

Postřehy, která jo, která ne, a která to má ráda tvrdě a která to má ráda s citem a pomáááálůůůůůů:-)

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sabi
Diskutér Sféry
Příspěvky: 193
Registrován: 23 kvě 2008 01:53
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Evans Genera Dry

Příspěvek od Sabi »

Zajimal by me vas nazor. Mel ste ji/mate ji nekdo? mate s tim nekdo zkusebost? do jakyho stylu by se dala pouzit? ted sem ji hodil na snare 14x5.5" Sonor 2007, rezonacka prevozni... a neak mi prijde ze ta prevozka predtim mi znela lip... takze co s ni? zni lip poradne napla nebo naopak? :D kdo o ni neco vi, rad se priucim :)

kohy
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 277
Registrován: 28 čer 2008 19:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Evans Genera Dry

Příspěvek od kohy »

Na plechovy bubinky je dobra, ale kdybych mel nejake drevo,. tak bych to mozna zkusil, ale myslim, ze by byla skoda tlumit ty alikvoty drevenyho bubnu. Potom samozrejme zalezi na stylu

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Evans Genera Dry

Příspěvek od Koubas »

jo, měl sem jí na dřevu a lezl z toho takovej zvuk o ničem, přesto docela slušnej. je to spíš na plecháče.

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Evans Genera Dry

Příspěvek od Radim »

Jednu dobu jsem to měl na javorovém Starclassicu a nebylo to zlé, ale už to bylo fakt moc "udušené". Více se mi osvědčila Evans Genera (jen takhle, žádné další označení) - má také tenký tlumící prstenec, ale nemá dírky (do kterých stejně lezou metličky, tak se na to moc nedá :-).

Uživatelský avatar
Sabi
Diskutér Sféry
Příspěvky: 193
Registrován: 23 kvě 2008 01:53
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Evans Genera Dry

Příspěvek od Sabi »

Mno kohy, ty konkretne jsi na ten virbl s tou blanou hral, a rikal si ze slusny :D mno mam ji na brezovym Sonor 2007 virblu. Ono kdyz si s tim clovek pohraje, docela to jde. Priste tedy zkusim tu Evans Genera

kohy
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 277
Registrován: 28 čer 2008 19:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Evans Genera Dry

Příspěvek od kohy »

Sabi píše:Mno kohy, ty konkretne jsi na ten virbl s tou blanou hral, a rikal si ze slusny :D mno mam ji na brezovym Sonor 2007 virblu. Ono kdyz si s tim clovek pohraje, docela to jde. Priste tedy zkusim tu Evans Genera
Sabi ja ji mam na virblu, jako na svym, a zni to docela dost dobre. Na ty plechace snad ani nic lepsiho neni.

White pawn
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 13 pro 2013 23:50

Re: Evans Genera Dry

Příspěvek od White pawn »

Mám podobnou otázku - je podle vás na hlubší plechový bubínky lepší klasická Genera HD anebo dry verze? Říkal jsem si, jestli není lepší ta Genera a případně na ní hodit drumgel, kdyby to přeznívalo?

Odpovědět

Zpět na „Blány, blanky, blaničky“