Nord clavia drum

aneb co ti klucí šikmoocí dokázali do těch krabiček nacpat .......... Nejen na akustiku se hraje ...
Odpovědět
SLaWecQo
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: 24 zář 2009 15:34

Nord clavia drum

Příspěvek od SLaWecQo »

Zdravím, mám otázočku ohľadom http://www.thomann.de/cz/clavia_nord_drum.htm zaujíma ma hlavne ako by to fungovalo na kopáku a snare so snímačmi... ide mi hlavne o to že chcem to mať hlavne ako modul a chcem aby to podávalo zvuk podobajúci sa reálnym bicím čo som nikde nenašiel... a netuším čo všetko by sa tam dalo vymiešať

Uživatelský avatar
g.m.kenny
Diskutér Sféry
Příspěvky: 126
Registrován: 05 říj 2010 21:23
Bydliště: Cheb

Re: Nord clavia drum

Příspěvek od g.m.kenny »

Fungovalo by to naprosto bez problému. Ale tento modul plodí jen Analogové elektotektnonické beaty. Né reálné. A mě se ten zvuk co z toho leze nijak nelíbí. Vůbec nemá pěknou charakteristiku analogového zvuku. I ten nejstarší a prakticky jakýkoli roland to po zvukové stránce jako analogu strčí do kapsy.

Kup si raději midi trigger od allesis a hraj to z kompu. Nevím na jaké ůčely to chceš? Je levnější a i ten nejposlednější free vst plugin má lepší zvuk a můžeš s ním hrát i na pady.

SLaWecQo
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: 24 zář 2009 15:34

Re: Nord clavia drum

Příspěvek od SLaWecQo »

Díky... potrebujem to na nazvučenie kopáku a snare... zvyšok sady chcem nazvučiť overheadmi.. začal som nejak sprovozňovať ezdrummer cez fruity loops ešte do toho veľmi nevidím ale zákad už mám..

Uživatelský avatar
g.m.kenny
Diskutér Sféry
Příspěvky: 126
Registrován: 05 říj 2010 21:23
Bydliště: Cheb

Re: Nord clavia drum

Příspěvek od g.m.kenny »

No jestli potřebuješ jen kopák a virbl, tak jo. A chceš mít ten kopák trochu víc ala Prodigi, tak Nord Clavia ber. Pořád, ale nechápu tvůj záměr! Chceš to na živý hraní, nebo přes komp jen na nahrávání? To je nejdůležitější.

SLaWecQo
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: 24 zář 2009 15:34

Re: Nord clavia drum

Příspěvek od SLaWecQo »

Potrebujem to na živé hranie v priestoroch kde je typický problém s nazvučovaním reps. krotením sa za nástrojom

Uživatelský avatar
g.m.kenny
Diskutér Sféry
Příspěvky: 126
Registrován: 05 říj 2010 21:23
Bydliště: Cheb

Re: Nord clavia drum

Příspěvek od g.m.kenny »

Kup si triggery, jednoduchý modul, propoj s pc a je to. Vyjde tě to maximálně 3-5000,-Kč a bude to velice flexibilní.

Odpovědět

Zpět na „Elektronické bicí“