Millenium MPS-600 E-Drum Set Complete

aneb co ti klucí šikmoocí dokázali do těch krabiček nacpat .......... Nejen na akustiku se hraje ...
Odpovědět
carlos
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 26 úno 2013 19:28

Millenium MPS-600 E-Drum Set Complete

Příspěvek od carlos »

Zdravím pánové a dámy, jsem začátečník, možná lehce pokročilý bubeník a zajímal by mě Váš názor na tuhle sadu od Thomanna Millenium MPS-600 E-Drum Set Complete. Šli byste do toho, mě se líbí, ale bojím se značky millenium a případných reklamací. Prosím o jakékoliv připomínky

basspetr
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 05 pro 2010 11:40

Re: Millenium MPS-600 E-Drum Set Complete

Příspěvek od basspetr »

Taky Tě zdravím. Já bych do toho nešel. Na tyto značky, jako jsou Millenium, Medeli, a pod. jsem nic dobrého neslyšel. Hlavně se často ulomí kabílky od snímačů a plasty praskají. Údajně se to nedá často rozebírat a převážet bez následků. A když tě omrzí, tak je prodáš jen s obrovskou ztrátou, nebo vůbec.
Sousředil bych se spíše na Roland, nebo Yamaha.

carlos
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 26 úno 2013 19:28

Re: Millenium MPS-600 E-Drum Set Complete

Příspěvek od carlos »

No na Yamahy nebudou prachy, to víš, že bych si vybral raději je, ale na to moje hraní :) Ještě jedna věc, mám nového favorita, je to o 5 tisíc levnější model, než 508, chtěl jsem ty 508, protože mají větší výbavu (i když vím, že to časem půjde na reklamaci, ale co už). Je to vlastně to samé, jen bez jednoho tomu a crashe. Pátý tom v sestavě ani nepotřebuju, jen ten třetí činel by se mi líbil. Ten bych si mohl dokoupit později. Jen nevim, jak je to s reklamacemi u firmy Kirstein. Pomohl by mi někdo, kdo má zkušenost s touto firmou a hlavně s reklamací u ní? Tady je můj nový favorit, cena myslim příjemná :) http://www.kirstein.de/E-Drums-Sets/XDr ... oerer.html

Odpovědět

Zpět na „Elektronické bicí“