dilema: Roland TD-4kx vs TD-9kx

aneb co ti klucí šikmoocí dokázali do těch krabiček nacpat .......... Nejen na akustiku se hraje ...
ResHacker
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 08 srp 2010 11:43
Kontaktovat uživatele:

Re: dilema: Roland TD-4kx vs TD-9kx

Příspěvek od ResHacker »

Jojo no to je bomba....ale tak ja se z toho zatim nezblaznim a na tyhle pro me vic nez super sestave se nak naucim....co ty jako, jak se ucis? nebo si jentak bezmyslenkovite tukas....ja obcas pustim nejakej song a snazim se zahrat jednoduchej doprovod a nekdy se i dari :D ale kdyz uz vim jak to hrajou tak mi nejde udrzet rytmus :D

Tomcek666
Diskutér Sféry
Příspěvky: 100
Registrován: 04 čer 2010 15:28
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: dilema: Roland TD-4kx vs TD-9kx

Příspěvek od Tomcek666 »

Hehe... no uceni... kdyz me to vzdycky za chvili prestane bavit :D Hlavne to cviceni "nasucho" a taky to mlaceni do tech osklivych gumovych padu. Proto jsem sel do toho Rolandu, aby me to prinutilo travit u toho vic casu. Coz se ted sice stalo, ale zatim to mam spis jako hracku :D :D No s tim rytmusem .. jak rikal uz soudruh Lenin, ucit se, ucit se, ucit se :D Taky mi to skobrta, hlavne kdyz se soustredim na techniku tak rytmus jde do haje...a opacne, kdyz se soustredim na rytmus a drzim ho tak mi jde blbe kopak...kazda rana jinak silna. Ale musi se nechat ze kazda hodina za bicima je poznat ze to je lepsi a lepsi, takze vzhlizim s nadeji do budoucna :twisted:

ruya
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 11 čer 2010 23:39

Re: dilema: Roland TD-4kx vs TD-9kx

Příspěvek od ruya »

.
Tomcek666 píše:... Ted uz TD-9kx stoji oficialne pres 50tis. Mimo jine na Rolandu se da dobre uhybat s cenou, vzdycky se mi podarilo "ukecat" aspon 10%...
Diiiiky ti tomcek, diiiky. Kdybych tohle necet nikdy by mne ani nenapadlo skusit smlouvat :) ted sem bez vetsich problemu na nabidkach kolem 43 kkc za set a to v cz kramech :) jeste vaham o jednech z bazaru za 42 komplet i se slapkou ale trosku mne znervoznuje ze sou po zaruce a i kdyz majitel rika ze sou minimalne hrany tak clovek nikdy nevi ..

ruya
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 11 čer 2010 23:39

Re: dilema: Roland TD-4kx vs TD-9kx

Příspěvek od ruya »

.
Tomcek666 píše:... Ted uz TD-9kx stoji oficialne pres 50tis. Mimo jine na Rolandu se da dobre uhybat s cenou, vzdycky se mi podarilo "ukecat" aspon 10%...
Diiiiky ti tomcek, diiiky. Kdybych tohle necet nikdy by mne ani nenapadlo skusit smlouvat :) ted sem bez vetsich problemu na nabidkach kolem 43 kkc za set a to v cz kramech :) jeste vaham o jednech z bazaru za 42 komplet i se slapkou ale trosku mne znervoznuje ze sou po zaruce a i kdyz majitel rika ze sou minimalne hrany tak clovek nikdy nevi ..
Naposledy upravil(a) ruya dne 28 srp 2010 19:10, celkem upraveno 1 x.

Tomcek666
Diskutér Sféry
Příspěvky: 100
Registrován: 04 čer 2010 15:28
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: dilema: Roland TD-4kx vs TD-9kx

Příspěvek od Tomcek666 »

Alespoň že k něčemu tady ty moje kecy jsou ;) Tak ať Rolandi s(ou)louží :)

PS: Zvláštní ... než jsem se přihlásil na toto fórum, tak jsem měl pocit že elektronický bicí nikdo nezná a nikdo na ně nehraje a že jsem ten největší exot, když si je chci pořídit. Teď mám pocit že je má doma úplně každej :roll:

ResHacker
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 08 srp 2010 11:43
Kontaktovat uživatele:

Re: dilema: Roland TD-4kx vs TD-9kx

Příspěvek od ResHacker »

Tak elektronické bicí tu jsou už asi 20 let (nebo více) a hraje se na ně...samozřejmě za tu dobu doznaly spousty změn žejo. Musim se přiznat, že ty gumový pady mě tolik lezly na nervy, že to bych si asi nekoupil a hrál jen na akustickou sestavu v tom sklepě :D A všední dny kdy sem v bytě tak nic :(( no eště že tu ty Rolandi jsou... Navíc mě k těm elektrikám taky táhlo to, že sem fanda různějch elektro a počítačovejch vychytávek, tak mě prostě nějak vubec nemrzí že zrovna nehraju na akustiku, beru to jako pěknou hračku - asi jako ty sis koupil tu TD-20x ...to je taky mimochodem moc krásná věc a už teď to ve mě hlodá.... ale rozum řiká jasně nenee teď máš doma nádherný TD-9KX a je potřeba šetřit na Varadero litříka aby tu do příštího léta byla :D:D A mezitim se třeba i nějak víc naučim. Nevim jestli sem to tu psal, ale chodim s tou kámoškou do jedný ZUŠky kde je fakt pohodovej učitel a ten mě zatim za ty 3 měsíce před prázdkama naučil základy jako držení paliček, jak se šlape na pedálech atak...dal mi papír plnejch všeljakejch rockovejch taktů a to si zkoušim hrát do zblbnutí, abych je uměl....a jako fakt se v tom taky lepšim no :) Prostě nedá se jinak, musí si k tomu člověk sednout a pořád dokola zkoušet nějakej beat co se mu líbí a až to pude tak další...popř. přidat šlapání hajtky a ťukat třeba ride (to mi zatim dělá dost problem) - sem rád že ukočíruju jednu nohu a 2 ruce :D:D

ResHacker
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 08 srp 2010 11:43
Kontaktovat uživatele:

Re: dilema: Roland TD-4kx vs TD-9kx

Příspěvek od ResHacker »

Tak Tomceku, co nějaký fotečky tý tvojí sestavy a hlavně modulu? Mno a jak se ti hraje a nějaký dojmy.... Plus vyzívám všechny aby sem hodili nějaké příspěvky - fotky jejich sestav a také nějakou tu ukázečku jak to hraje :D Já se brzy s něčim přidám, až něco solidního nahraju :lol:

Tomcek666
Diskutér Sféry
Příspěvky: 100
Registrován: 04 čer 2010 15:28
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: dilema: Roland TD-4kx vs TD-9kx

Příspěvek od Tomcek666 »

Já radějí taktně mlčím, bo bych jinak byl sprostý :D Mám to pořád všechno totiž na zemi, takže o nějakém hraní nemůže být moc řeč. Nejsem schopnej sehnat ten držák na modul, zastoupení českýho Rolandu se chová jako by umřelo...nikdo nekomunikuje (stejně tak eshopy kde ho mají)...kus plechu za dvě stovky a asi si ho budu muset objednat v zahraničí. No další věc, už měsíc mám objednaný clampy na rampu. Takže činely zatím jsou též na zemi. Jsem si myslel že 1,5" rampa je jakýsi standard a že na to sehnat hardware není žádnej problém...omyl! Obvolal jsem asi 20 prodejen a eshopů a nikdo neměl zájem to shánět (nabízejí mi jen Rolanda, kde jeden clamp stojí 2tis a stejně je pouze na objednávku do 60dnů) , nakonec v jednom byli ochotní a objednávají to někde z Belgie a budu na to čekat až do října. No a jak na potvoru jsem ještě hned první den urval řetěz na hihat stojanu. Stojan za drahý peníze od Tamy a byl tam nakřivo našroubovanej (násilím, tak že byl strhanej závit) ten pičumpák co drží řetěz a prostě se při sešlápnutí zkroutil a roztrhl. Samozřejmě v ČR nikde neseženu náhradní řetěz ... takže takové moje momentální zkušenosti s novým Rolandem (zatím) za 120tis :evil:
Ale před tím TD-20X modulem klobouk dolů, ten zvuk mne vážně dostal...to je úplně jiná liga než ty čínský "bicí". Hlavně ta hihat funguje jak živá, než se rozpadla... :? Jo a takovej poznatek k těm Roland/Remo mash blánám. To je dobrej šmirgl, hlavička z paličky mizí před očima. Chce to nylon. To stejný filcovej beater na kopáku, jsem nějak nevěnoval pozornost tomu upozornění že "plastovej beater only" ... z filcu se doslova jen zaprášilo...už chápu proč doporučují pouze plast :)

PS: Fotky 100% budou, ale až to poskládám do jiné formy než po zemi/židlích. Než dojdou ty držáky tak mi mezitím přijdou i kablíky a další činely a bude toho aspoň víc :D

PS2: Aktuálně zjišťuji že ta Medeli rampa bude potřebovat úpravu, aby všechny ty nový pady a hardware unesla. Takže si nechávám vyrábět vzpěry, abych podepřel ramena co trčí do vzduchu. To by nebyl problém...jenže, nečekané zjištění... objímka na 1,5" rampu do které bych ty vzpěry upevnil prostě opět nikde není a bude se zase objednávat někde ze zahraničí a zase to bude na několik týdnů/měsíců čekání... By mne zajímalo jak to ti bubeníci co mají rampu dělají? Kde to kupují? To je opravdu taková vzácnost chtít příslušenství k 1,5" rampě?!

ResHacker
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 08 srp 2010 11:43
Kontaktovat uživatele:

Re: dilema: Roland TD-4kx vs TD-9kx

Příspěvek od ResHacker »

Jo kámo tak jak to tu čtu, vubec ti to nezávidim a řikám si, jak sem udělal dobře, že sem to koupil v setu a nemusim se s ničim s.át :D:D Takovejch prachů v tom máš utopenejch a nehraješ...to by mi asi jeblo....No jako je to taky nápad ulítlej koupit medelky za 10k a pak na to montovat nejvyšší Rolandy, ale zas chápu, žes je asi koupil spíš ze zvědavosti, aby sis to "ošahal" a věděl jestli to chceš dělat nebo ne....to je jasný...já sem takle začínal s leteckym modelařenim a protože mě to hrozně chytlo, pak sem dost litoval že sem koupil takový letadýlko ...no prostě čínskej začátečnickej shit, do kterýho sem postupně celou elektroniku dokupoval od známejch značek, páč nic nefungovalo pořádně a bylo to naprd.... ale koníčků mam víc, asi jako každej.. teď už pomaličku svou sestavu tady zabalim a povezu do do Prahy, jen ještě musim prodat to piáno, co mi tam překáží, to zas dražim na Aukru :D Ale aspoň že mam na čem hrát a sem s tim zatim uuuplně spokojenej...sice se mi moc líbí, co ta 20tka všecko umí ale zatim spíš toužim potom se naučit pořádně hrát a přiznám se že spíš než z not se učim jentak že něco uslyšim v rádiu nebo nějakej song a zkoušim zahrát a když pak umim tak mam z toho radost :D Takže přecejen se asi pomaličku zlepšuju....horší to je snad jen s tim rytmem, ten se mi pořád při složitějších fíčurkách nedaří udržet přesně.....A skoro mi přijde, jak píšeš o těch clampech, jestli nemáš jednodušší to celý dát pryč a koupit rampu na TD 12....protože tohle je fakt peklo, já tam ty clampy mam přesně napočet, tak se ničeho zbavovat nemužu, ale aspoň mi nic nechybí - jedině ty jacky a ty plánuju do konce tejdne koupit v tom GESu...pokusim se teď k tomu sednout a nahrát něco ze svý tvorby :D:D

P.S. tak si řikám, že přikoupit další pad a veškerý příslušenství k tomu, aby mi držel na rampě asi neni taková p.del co??

ResHacker
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 08 srp 2010 11:43
Kontaktovat uživatele:

Re: dilema: Roland TD-4kx vs TD-9kx

Příspěvek od ResHacker »

Eště sem zapomněl dodat, ty paličky mi to nijak nebrousí a to hraju denně tak 2-3 hodinky a používám ty nejlevnější 5Ačka za asi 50 Kč.....tak nevim....

Tomcek666
Diskutér Sféry
Příspěvky: 100
Registrován: 04 čer 2010 15:28
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: dilema: Roland TD-4kx vs TD-9kx

Příspěvek od Tomcek666 »

Chjo já chci hrát taky 2-3h denně a ne týdně!!!! :( Jo a ano přiznávám, TD-20X je pro mne škoda...neumím pořádně hrát, jsem amatér a je to plýtvání penězi ... ale už jsem prostě takovej. Kompromisy mi nikdy moc nešly :mrgreen:
Jinak pokud koupíš tom pad, tak Roland má za cca 700,- držák na tom (MDH-10U, myslím že to stejný máš i na rampě). A docela i bývá skladem. Jen teda je to plastový a třeba 12" pad to drží taktak, a to jsem to ještě musel utahovat kombinačkama a myslím že otočka navíc a prasknul by :D Pokud chceš kovovej tak od Rolandu je za dva tisíce a ještě na objednávku. To stejné držák na činel. Jediné cenově přijatelné řešení co jsem našel je univerzální climp Stagg ACL-B. Pěknej, masivní, dá se utahovat jak ručně, tak klíčem, narveš do něj cokoli od tenkýho L-rodu po činelový rameno..cena krásných 199,- ... jen jsem vzal jeden a asi to byl poslední kus co byl kde na skladě a teď čekám na další až do října.
A ty paličky nevím, že bych byl až takové prasátko...nebo že by Balbex hikor byl takovej šunt? ;) :D Jsem si toho všimnul, když mi ty jemný piliny z hlaviček začly strašně špinit gumu na činelech a vadilo mi to že je to špinavý. Když jsem zkusil s nylonem tak to bylo v poho...jen teda to jsou 5B a na mne moc těžký. Si musím vybrat nějaký pěkný 5A, nejlépe černý s nylon hlavičkou ... a nechat si je dát k narozkám :D

ResHacker
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 08 srp 2010 11:43
Kontaktovat uživatele:

Re: dilema: Roland TD-4kx vs TD-9kx

Příspěvek od ResHacker »

No tak já tomuhle rozumim, protože kompromisy se teprv učim dělat....a taky mi to moc nejde...vždycky si řeknu, že potřebuju něco koupit a když už nakupuju, tak ne šunt...takže chci koupit foťák a řikám si, že dám tak 2-3 tis....a nakonec skončim na nejlepčim foťáku(kompaktu) v daný řadě za 10 tis...ale tak dobrý, to ještě nejsou žádný extra prachy...a když sem poprve čuchnul k bicím a ani sem nevěděl co to stojí, řek sem si že do toho dám tak max 20. A vida, Medeli stojej jen 10..pak sem ale pátral a koukal na videjka a hledal a mlsal a nevim co :D:D a Došlo mi že na Medelkách nezustanu ani jako prostej začátečník...tak padla úvaha na Rolanda TD-4K co má kámoška, líbila se mi na tom ta síťovaná blána...poté, co sem si v Muzikeru zkusil jak se na to hraje mi bylo jasný, že gumu na padech nechci, takže volba padla na TD4-KX ...ale to sem ještě nevěděl kolik za prázdky vydělám, pak už jen malej brouček v hlavě kterej mě přesvědčoval otom, že ty snímače na kraji sou vopruz no a byl sem na TD-9KX (TD-9K jsem ani neuvažoval) ...a dál už sem nešetřil, víc peněz stejně na nic lepčího nebylo a už sem hrozně chtěl hrát....a bylo mi řečeno, že s timhle už mužu pak třeba i na nějakou tu akci, že se neni zač stydět...což je snad pravda :) Takže toť mé kompromisy, když si vezmu, že předtim sem měl jen ty paličky a bušil sem si doma do kolen a do stolu tak je to super skok vpřed ......

Jak jsi psal, že máš špinavý činely, tak to pozoruju to samý, ale jsou to spíš jakoby mikro drolky tý gumy, že se ten pada asi jakoby obrušuje tou paličkou spíš...rozhodně ne ta palička, ta mi přijde furt stejná a to zas nehraju nějak citlivě, spíš do toho docela řežu mi přijde :D Jo a ceny těch držáků, to vím, že je tak okolo dvojky, taky sem na to koukal....musíme si přiznat, že je to prostě luxusní a drahý zboží a že to moc lidí nemá a ani nekupuje, proto takový ceny...Kdyby mobi měl jen každej stej člověk, taky by stál 100klacků a přišlo by ti to OK....Jinak pak časem třeba taky koupim nějaký lepčí 5A, tohle mi zatim ale stačí a dokud se vyloženě nějak nerozpadnou, asi si je nechám....váha mi vyhovuje a sem na ně zvyklej...

Tomcek666
Diskutér Sféry
Příspěvky: 100
Registrován: 04 čer 2010 15:28
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: dilema: Roland TD-4kx vs TD-9kx

Příspěvek od Tomcek666 »

To je bordel z paličky, ne z činelu. Utři si ho a řež do něj 5 minut, nebude tam nic. Pak řež pět minut do síťovanýho padu a bouchni do činelu a udělá se tam tečka. Je to takovej jemnej prach z toho dřeva. To po delším hraní vidíš i na prstu když setřeš z hlavičky. No nic...jdu zase psát maily a zkusit se dovolat do Rolanda, kde že je k###a ten můj držák!!?? :!: :?:

ResHacker
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 08 srp 2010 11:43
Kontaktovat uživatele:

Re: dilema: Roland TD-4kx vs TD-9kx

Příspěvek od ResHacker »

Mno tak asi jo, je to možný, já v tom sklepě moc světla nemam a pořádně na to nevidim :D:D Teď sem nahrál svoje první "sólo" ale je to mizerný...hrozně mizerný...už jen proto, že se mi blbě hraje když vim, že to nahrávám :D tak sem takovej bez nápadu a nevim ani co hrát...jentak to jedu z hlavy...Ale tak je to první troška, se kterou se sem přidávám, takže všichni co hrajete a nakouknete sem do tohoto vlákna koukejte taky s něčim přijít, určitě to bude lepčí jak tohleto :D a alespoň malá ukázečka jak hraje modul TD-9 8)

p.s. good luck s tim Rolandem...zajímavej přístup k zákazníkovi.. :neutral:
Přílohy
pokus1.mp3
(2.68 MiB) Staženo 429 x

Tomcek666
Diskutér Sféry
Příspěvky: 100
Registrován: 04 čer 2010 15:28
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: dilema: Roland TD-4kx vs TD-9kx

Příspěvek od Tomcek666 »

:wink: a co levá nožka? Panu hihat pedálu je evidentně smutno, že se na něm jen stojí ;)

PS: Přístup k zákazníkovi je v ČR naprosto v pr.... . To vidíš všude, ceny máme skoro nejdražší na světě a zákazník je pro obchodníky jen otrava. Buď vem předraženej šmejd co máme na skladě nebo jdi do prdele. Prostě špatnej systém. Člověk co prodává by měl mít nějakej zájem na to aby se zákazník vracel a nakupoval u něj. Jenže tam vždycky dají nějakou levnou prac. sílu aby ušetřili, a ten je prostě neochotnej protože je nespokojenej s platem má to v paži a jemu jedno co ta firma prodá. A nebo tam je obchodník co tam vydrží pár měsíců aby si nahrabal, vnutil lidem šmejdy a pak jde zase o firmu dál. Ale to je tak skoro všude. I v blbých hospodách to vidím. Super zařízená, na super místě ale dej si tam pivo...humus...jídlo humus...přitom dobrá značka piva...jen se o to nikdo nestará, je tam mladá pinklica co o tom pivu ví kulový...a je protivná protože ji dává chéf málo peněz...a pak tím pádem tam lidi nechodí a hospoda krachne. Za chvíli tam je další s jiným jménem a to stejné... Přitom znám pár (opravdu jen slovy dva) podniků, který jsou zařízený hrozně...ale je tam narváno od otvíračky do zavíračky a to tam jen čepujou pivko a maj utopence. Chlap za výčepem je placenej od vytočených piv, stará se o to a má narváno. Chéf se tam ukazuje každej den a stará se o to aby nic nechybělo a baví se s lidma co a jak, snaží se tam pořádat třeba sem tam koncertík...sem tam ochutnávka něčeho speciálniho....funguje to.

ResHacker
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 08 srp 2010 11:43
Kontaktovat uživatele:

Re: dilema: Roland TD-4kx vs TD-9kx

Příspěvek od ResHacker »

Joojo přesně tak to je v Čechách...bohužel...platy nejnižší a ceny energií a služby, všecko nejhorší....ale pořád na tom nejsme zdaleka nejhůř... buďme rádi za těch pár podniků, co na prstech jedný ruky spočítáš, kde jim zákazník neni ukradenej....

co se týče tý nožky tak nelení, snaží se, ale moc jí to zatim nejde a spíš to pak zvořu, takže sem to zatim nahrál bez....pošli co zahraješ ty, sem zvědavej :wink:

Tomcek666
Diskutér Sféry
Příspěvky: 100
Registrován: 04 čer 2010 15:28
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: dilema: Roland TD-4kx vs TD-9kx

Příspěvek od Tomcek666 »

ResHacker píše:Joojo přesně tak to je v Čechách...bohužel...platy nejnižší a ceny energií a služby, všecko nejhorší....ale pořád na tom nejsme zdaleka nejhůř... buďme rádi za těch pár podniků, co na prstech jedný ruky spočítáš, kde jim zákazník neni ukradenej....

co se týče tý nožky tak nelení, snaží se, ale moc jí to zatim nejde a spíš to pak zvořu, takže sem to zatim nahrál bez....pošli co zahraješ ty, sem zvědavej :wink:
Dej mi 3 roky a něco pošlu ;) Jsem se zařekl že žádná veřejná produkce dokud se něco nenaučím :D Jdu do hospody...u Rolandů jsou stále mrtví ... přemýšlím jestli znám nějakého známého co dělá na CNC, že by mi to udělal...a dalšího co k tomu navařil nějakou nohu...co si člověk neudělá sám.... Kamoš bere nýtovačku a nářadí co má na kolo a bude mi v hospodě opravovat ten řetěz na hihat, drž palec :D

ResHacker
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 08 srp 2010 11:43
Kontaktovat uživatele:

Re: dilema: Roland TD-4kx vs TD-9kx

Příspěvek od ResHacker »

Mnoo tak to se asi nedočkám....já klidně budu produkovat a jen se mi smějte, časem se snad taky něco naučim...každopádně ikdyž sem lama, tak mi Rolandi dělaj radost a pokaždý se hrozně těšim až k nim zase zasednu....tak dej nějakýho kouska i za mě (mam teď ňákou slinu =)a držim palce ať hajtka hajtkuje.... pak dej vědět jak to dopadlo :)

Tomcek666
Diskutér Sféry
Příspěvky: 100
Registrován: 04 čer 2010 15:28
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: dilema: Roland TD-4kx vs TD-9kx

Příspěvek od Tomcek666 »

Tak řetěz jsme shodně ohodnotili jako nerozdělatelný a neopravitelný. Je to strašně jemný a muselo to být lisovaný do sebe neuvěřitelnou silou. Ale naštěstí mne ráno po opičce napadlá spásná myšlenka, půjčit si jeden pásek od Janusky (beztak hraju jen s dvojřetězem) a po chvilce pilování, když jsem zvětšoval otvor aby tím prošel šroub z pedálu se povedlo. Takže teď mám hihat stojan s páskovým převodem :D A musím říct že nakonec výsledek je lepší než originál. Jede to líp, rychleji...konečně udržím hajtku přesně v pozici ve které chci. To uchycení řetězu bylo asi od výroby vážně udělaný blbě. No snad se už nic neposere a dojdou mi konečně ty držáky!!!!!

PS: Taky jsem zjistil že sehnat kablík velkej stereo jack na velkej stereo jack o délce alespoň 3m a nedejbože ještě lomenej na jednom konci je nemožné. Myslím kablík co pasuje na duální pady. To nikde nemají...jsem si nakonec objednal konektory a kabel a budu si dělat svépomocí, zavzpomínám na léta na střední škole a vyhrabu svoji prastarou trafopájku :D

ResHacker
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 08 srp 2010 11:43
Kontaktovat uživatele:

Re: dilema: Roland TD-4kx vs TD-9kx

Příspěvek od ResHacker »

Mnojo tak máš direct hajtku....supr....já tohle zatim jaksi neřešim z pochopitelnejch důvodů :D A ty kabely to je jasný...to skoro nikde nemaj...jestli teda máš na mysli 6,3mm jack to 6,3mm jack lomenej konektor...to se dá koupit jedině v audiospeciálce a to zase za šílený peníze...já osobně si tyhle věci pájim a dělám sám, koupim kvalitní konektory a kabely a vyjde to ve finále mnohem levněji než to koupit hotový....ale tak někdo k tomu holt má vztah a někdo se s tim nechce sr..... :wink: mno a zejtra mam bicí (kroužek) a vracim tu akustickou sestavu...se mi po ní bude stejskat....

Tomcek666
Diskutér Sféry
Příspěvky: 100
Registrován: 04 čer 2010 15:28
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: dilema: Roland TD-4kx vs TD-9kx

Příspěvek od Tomcek666 »

Ale měli by jsme poctivě cvičit, každá puberťačka hraje líp než my...

ResHacker
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 08 srp 2010 11:43
Kontaktovat uživatele:

Re: dilema: Roland TD-4kx vs TD-9kx

Příspěvek od ResHacker »

Hele každá ne...a i ty zřejmě hraješ líp jak já, takže hlavně já se musim snažit...ale trénuju skoro denně a dělám proto dost, tak uvidíme, co ze mě do Vánoc bude :) P.S. to co hraje tahle bloncka mi zas tak složitý nepřijde, jen je hezký jak to prožívá...tak trochu jako já :D::D a otom to je....když si du zahrát tak to prostě de celym tělem...... :mrgreen:

p.s. zkoukni vlákno týhletý..... http://www.youtube.com/user/30stmfriend ... SrFBh73uQ4

ruya
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 11 čer 2010 23:39

Re: dilema: Roland TD-4kx vs TD-9kx

Příspěvek od ruya »

ResHacker píše:to co hraje tahle bloncka mi zas tak složitý nepřijde, jen je hezký jak to prožívá
:)) vazne ? muzes sem prosim hodit ukazku jak hrajes double stroke jednou rukou a v tyhle rychlosti ?:)

ResHacker
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 08 srp 2010 11:43
Kontaktovat uživatele:

Re: dilema: Roland TD-4kx vs TD-9kx

Příspěvek od ResHacker »

Ok tak si mě vychutnejte....tohle sem ani nepostřeh....jak řikám, sem uplnej začátečník :wink:

ruya
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 11 čer 2010 23:39

Re: dilema: Roland TD-4kx vs TD-9kx

Příspěvek od ruya »

:) ale neee .. jen rikam ze az budes tohle hrat jednou rukou jako ona tak uz nebudes mit problem s nicim :)

Odpovědět

Zpět na „Elektronické bicí“