Ležérně 100x jinak

....... aneb zbytečné příspěvky určené po pěti dnech k recyklaci a zpracování na masokostní moučku ......
Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Ležérně 100x jinak

Příspěvek od Radim »

lezerne píše:Zdravím Josefa Pavku neznám,
ale chtěl jsem jen reagovat na některé příspěvky,které k tomuto jménu padly v diskuzi.
Zase poněkud hysterické reakce na mladíka,kterému se prostě líbí to co k jeho věku patří...
Pokud někomu nezáleží na tom jak kdo vypadá,neměl by o tom vůbec psát.
Image se řeší nejenom u zábavových kapel,ale skoro kdekoliv /bohužel/.
Pokud někdo řeší otázku jednoduchých rytmů na drahou soupravu,mám dojem,že je hodně mimo...
Nakonec ke kapele Ciment.Nejedná se v žádném případě o zábavovou kapelu,jelikož co znám,veškeré skladby jsou pouze autorské a pokud někdo řeší počet bubnů,chtěl bych připomenout bývalého skvělého bubeníka Cimentu Petra Basela,který hrál skutečně většinou na základ.
Mám pocit z některých pokročilých diskutérů,že nejsou o nic výše,než mladík,který tuto diskuzi začal,ovšem s tím rozdílem,že on se z toho nejspíše dostane.

S úctou k lidem dobré vůle
Jiří Nedavaška
http://www.nedavaska.cz
Pane Nedavaško, vypište přesně, kdo se tady a kde navážel do Cimentu a označil jej za zábavovou kapelu, prosím! Děkuji!

S pozdravem
Radim Chrobok
http://www.myspace.com/radimchrobok

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Josef Pavka----Argema

Příspěvek od Slowmeda »

Radim píše: Pane Nedavaško, vypište přesně, kdo se tady a kde navážel do Cimentu a označil jej za zábavovou kapelu, prosím! Děkuji!

S pozdravem
Radim Chrobok
http://www.myspace.com/radimchrobok
já snad umřu :lol: :lol:

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Josef Pavka----Argema

Příspěvek od drmr »

Sorry za OT, využijem túto tému na vybavenie si "súkromnej veci"..
Asi pred rokom sme hrali s Burmou v Plzni na spoločnej akcii a ako sa stáva, postavil som si bubny iniciatívne rýchlo na Argemáckom koberci. Keďže sa kluci ponáhľali na ďalší gig, dal som im svoj koberec (ku ktorému mám osobný vzťah :D ) s ťažkým srdcom s tým, že na ďalších akciách -kde bude aj náš šofér busu u kt. som ten jeho nechal- sa to vymení. Keďže sa tak do dnes nestalo, chcel by som pána Pavku poprosiť (ak by sem náhodou zablúdil), či by sa mi neozval na mail v profile aby sme to doriešili.. Aj keď je to úchylné, fakt mi ten tepich chýba.. :)
Dík za pochopenie a ešte raz soráč za OT! :)

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Josef Pavka----Argema

Příspěvek od Vojta Horák »

drmr píše:Sorry za OT, využijem túto tému na vybavenie si "súkromnej veci"..
Asi pred rokom sme hrali s Burmou v Plzni na spoločnej akcii a ako sa stáva, postavil som si bubny iniciatívne rýchlo na Argemáckom koberci. Keďže sa kluci ponáhľali na ďalší gig, dal som im svoj koberec (ku ktorému mám osobný vzťah :D ) s ťažkým srdcom s tým, že na ďalších akciách -kde bude aj náš šofér busu u kt. som ten jeho nechal- sa to vymení. Keďže sa tak do dnes nestalo, chcel by som pána Pavku poprosiť (ak by sem náhodou zablúdil), či by sa mi neozval na mail v profile aby sme to doriešili.. Aj keď je to úchylné, fakt mi ten tepich chýba.. :)
Dík za pochopenie a ešte raz soráč za OT! :)
Muhahahahha mám tvůj plakát :)

Ringo
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 15 říj 2010 00:33
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Josef Pavka----Argema

Příspěvek od Ringo »

Argemu znám, naživo jsem je taky slyšel. Chápu, že většina muzikantů zábavovky nemusí, ale jsou i dobrý zábavovky :wink: Každopádně Pavka je podle mě špatnej bubeník. Hraje už víc jak 20 let a do písniček si nevymslí ani trošku složitější přechod...

masabob
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 15 črc 2008 17:33

Re:

Příspěvek od masabob »

Benbuben píše:A tu desku Cimentu "Vzývali Satana ogaři z Kychové, gdyž měli na poli už všecko hotové" chcuuu! :D
tak na této desce je fakt pár dost vpoho kousků.. a fakt docela solidní škopky.. je to zajimavá kapelka..

abych napsal něco k tématu.. argemu jsem postřehl hodně dávno.. měli nějaký song v bedně a už tehdy mě sral.. :D

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Josef Pavka----Argema

Příspěvek od pete77 »

Ringo píše:Argemu znám, naživo jsem je taky slyšel. Chápu, že většina muzikantů zábavovky nemusí, ale jsou i dobrý zábavovky :wink: Každopádně Pavka je podle mě špatnej bubeník. Hraje už víc jak 20 let a do písniček si nevymslí ani trošku složitější přechod...
Včera jsem na rockmaxu zaslechl náhodou rozhovor s ním o Argemě-nemluvil špatně,ale můj názor je jak to tu už bylo řečeno
Argemě takovej bubeník stačí bohatě na co hrají :D
a drahý bicí si může koupit každej i můj soused ,když na ně nehraje je to otázka peněz..a jestli to využije při tom co hraje je druhá věc..lidi jsou různí :D
já bych bral taky tu MEGA SADU co má Portnoy ,ale tahat to na zábavu a hrát na to Kabáty to bych se styděl to mi věřte :(
Kolik kapel má bubeníků co maj mega bubny jenom aby to na tom mega podiu vypadalo dobře a lidi?ti to žerou :D

lezerne
Pokročilý
Příspěvky: 53
Registrován: 07 srp 2007 17:16
Bydliště: Valassko

Re: Josef Pavka----Argema

Příspěvek od lezerne »

Pane Nedavaško, vypište přesně, kdo se tady a kde navážel do Cimentu a označil jej za zábavovou kapelu, prosím! Děkuji!

S pozdravem
Radim Chrobok
http://www.myspace.com/radimchrobok

Přečtěte si prosím celou diskuzi a snad pokud budete pozorný,dočtete se...
S pozdravem Jiří Nedavaška

onehalph
Řečník Sféry
Příspěvky: 567
Registrován: 01 čer 2006 11:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Josef Pavka----Argema

Příspěvek od onehalph »

lezerne píše:Pane Nedavaško, vypište přesně, kdo se tady a kde navážel do Cimentu a označil jej za zábavovou kapelu, prosím! Děkuji!
Přečtěte si prosím celou diskuzi a snad pokud budete pozorný,dočtete se...
S pozdravem Jiří Nedavaška
Tak jsem si dal tu "praci" a projel znovu i prvni stranku threadu a skutecne proti Cimentu tam nikdo nenapsal ani jedno krive slovo - pokud se Vas tedy nedotklo Radimovo "dnes uz bych si to nepustil" :-) Jinak se naopak dalsi asi 2-3 prispevky tvarili nostalgicky kladne ... ale je mozne, ze nejsem tak pozorny, jak bych mel :-)

lezerne
Pokročilý
Příspěvky: 53
Registrován: 07 srp 2007 17:16
Bydliště: Valassko

Re: Josef Pavka----Argema

Příspěvek od lezerne »

Ach jo,
Ale pro Tebe ještě jednou:
1.Nikdy jsem nenapsal,že by se tady někdo navážel do Cimentu,to napsal nějaký člověk pod nickem Ropák".
2.Já předtím jen reagoval na výrok:...zkuste Ciment http://ciment.cz/ to je taky v podstate "prava moravska zabavovka"..,že Ciment není /dle mého/žádná zábavová kapela,alespoň ve smyslu Argemy o jejímž bubeníkovi měla být tato diskuze...
3.To,že by si Cimenty asi dnes už člověk pod nickem Radim neposlechl je jeho věc a nijak se mne to nedotýká,jen si myslím,že je to určitá omezenost...
Tedy shrnutí:
-náhodou jsem narazil na přípěvek,kde mne někdo vyzývá,abych vypsal přesně,kdo se v diskuzi do Cimentů opírá
-měl jsem napsat,že toto jsem nikdy nenapsal
-domnívám se,že srovnání Cimentu a Argemy je /dle mého/ zcela nevhodné
-proto jsem reagoval,jelikož pojem zábavovka" je pro mne,SPÍŠE pojmem hanlivým
A dál už skutečně nemám sílu vysvětlovat...
S pozdravem Jiří Nedavaška
http://www.nedavaska.cz

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Josef Pavka----Argema

Příspěvek od tomcorn »

lezerne píše:To,že by si Cimenty asi dnes už člověk pod nickem Radim neposlechl je jeho věc a nijak se mne to nedotýká,jen si myslím,že je to určitá omezenost...
Radimovo tvrzení, že Cimenty kdysi žral, ale dnes už by si to asi nepustil, je podle vás projevem OMEZENOSTI?????? Tohle je asi i pro více lídí pojem "SPÍŠE hanlivý".
S pozdravem Tomáš Corn
http://www.mapex.cz
:wink:

onehalph
Řečník Sféry
Příspěvky: 567
Registrován: 01 čer 2006 11:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Josef Pavka----Argema

Příspěvek od onehalph »

Sice chapu (decentne) co pisete - ale tu silu k reargumentovani taky uz nemam :-)
P.S.: Sam nemam jako definici "zabavovky" kapelu, ktera hraje jen / prevazne prevzaty skladby ... Ciment znam jen skutecne velice okrajove, poslouchal to muj bracha blahe pameti, ale myslim si, ze kdyby se me nekdo zeptal, co to je za zanr - asi bych odpovedel "neco jako zabavovka" ... cimz nikomu neberu jeho pohled na jeho oblibenou kapelu, nesnazim se tim skatulkovat jednotlive zucastnene hrace, autory ani interprety ... a kdyz clovek pochazi z oblasti, kde te zabavove muziky bylo az moc (okres Brno-venkov), muze k tomu zaujmout v podstate dvoji stanovisko - ja jsem si vybral tak nejak samovolne "vymezeni se" nebo jak to napsat ... neni to muj "cup of tea" a i kdyz se nikdy nema rikat nikdy - ja bych si precejen troufl napsat, ze ja tohoto nebudu nikdy soucasti :-) Ale to uz jsme zasli daleko za obsah threadu ... takze az nekdo zalozi tema o me, muzeme pokracovat :-)))

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Josef Pavka----Argema

Příspěvek od Radim »

Kristova noho, co se to tady zase řeší?!?!

Jiří, dal jsem si tu práci a pustil jsem si na youtube něco od současného Cimentu. Takže jsem vlastně vyvrátil svoji větu "dnes už bych si to nepustil" :-) A mohu zodpovědně prohlásit, že už si to zase dlouho nepustím :-) Prostě před 20 lety jsem měl poněkud jiný vkus a jiné požadavky na kvalitu hudební produkce a dnes jsem zase trochu jinde (neříkám, že dál, prostě jinde :-). Jestli se někomu Ciment i dnes líbí a považuje jej za legendu moravské rockové hudby (jak jsem se kdesi dočetl), tak ať, nehodlám to nikomu vyvracet, ale pro mne "legendu" představují poněkud jiná uskupení, např. Redl, AG Flek, Buty....(abych zůstal aspoň částečně na Valachoch).

Ale jestli někoho urážím tím, že se mi dnes Ciment nelíbí, tak jsem vlastně nesmírně poctěn, že je můj názor natolik ceněný a důležitý :-)))

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Josef Pavka----Argema

Příspěvek od tomcorn »

Radim píše:Kristova noho, co se to tady zase řeší?!?!
Obrázek

lezerne
Pokročilý
Příspěvky: 53
Registrován: 07 srp 2007 17:16
Bydliště: Valassko

Re: Josef Pavka----Argema

Příspěvek od lezerne »

Zdar naposled k tomuto:
pro Radima:nestačil jsem napsat,že je pro mne trochu omezenost si je neposlechnout a zavrhnout,ale Ty jsi mne předběhl a poslechl a zavrhl a to je pro mne jasné stanovisko za které děkuji a Tobě se omlouvám!
pro onehalpa:ne všechny zábavové kapely mají stejnou úroveň,ale tady šlo o pro mne nesrovnatelnou Argemu a Cimenty,ale máš pravdu,že je to otázka vkusu.
pro Tomacorna:jako vždy neomezený,ale já si naopak myslím,že každý je jistým způsobem omezený /ano i já/,Vy si snad o sobě myslíte,že dokážete všechno?
S pozdravem Lesu a Petru zdar
Nedavaška jiří

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Josef Pavka----Argema

Příspěvek od tomcorn »

lezerne píše:pro Tomacorna:jako vždy neomezený,ale já si naopak myslím,že každý je jistým způsobem omezený /ano i já/,Vy si snad o sobě myslíte,že dokážete všechno?
No, minimálně dokážu být natolik sociálně kompatibilní, že vím, jak používat v komunikaci slovo omezenost :mrgreen: , což (zdá se) není někdy úplná samozřejmost :wink:

Ringo
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 15 říj 2010 00:33
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Josef Pavka----Argema

Příspěvek od Ringo »

Nemám rád, když někdo škatulkuje všechny zábavovky do sebe. Je velkej rozdíl mezi jednotlivejma kapelama, co hrajou na zábavách... Však srovnejte, první je moje oblíbená Morava, tu tady někdo možná znát bude. Považuju to za výbornou muziku
[video][/video]
Druhá je kapela, kterou úplně nesnáším, ale lidi ji tady milujou...
[video][/video]

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Josef Pavka----Argema

Příspěvek od tomcorn »

To první je daleko víc ovlivněný starým hevíkem a speedem, ale že by to bylo tak diametrálně jinde, že bych jedno miloval a druhý nenáviděl, to mi nepřijde. Každopádně já jen řeknu, že oboje sice není můj šálek čaje, ale nemám potřebu se nijak hanlivě vymezovat k muzice, která mě neoslovuje, jsem totiž děsnej míroláskař :wink:
Obrázek

Paul Wild
Diskutér Sféry
Příspěvky: 179
Registrován: 27 srp 2009 16:19

Re: Josef Pavka----Argema

Příspěvek od Paul Wild »

Jako nedavaška je fakt magor??? já jsem v mládí poslouchal 2 unlimited a znamená to že si je mám zase pouštět abych mohl zhodnotit jestli se mi líbí nebo ne a jestli je to sračka??nebo jenom jemu se hudební vkus neposouvá??no očividně nejen vkus ale ani rozum, jeho neustálá oponentura tady na sféře a chytrost a jedinečnost v názorech už nějak nedávám..na to by mi mohl napsat ať se teda těchto diskuzí neúčastním,ale upřímně to se nedá, číst takový bláboly..
s upřímným už neotravuj

Wild

lezerne
Pokročilý
Příspěvky: 53
Registrován: 07 srp 2007 17:16
Bydliště: Valassko

Re: Josef Pavka----Argema

Příspěvek od lezerne »

Paul Wild píše:Jako nedavaška je fakt magor??? já jsem v mládí poslouchal 2 unlimited a znamená to že si je mám zase pouštět abych mohl zhodnotit jestli se mi líbí nebo ne a jestli je to sračka??nebo jenom jemu se hudební vkus neposouvá??no očividně nejen vkus ale ani rozum, jeho neustálá oponentura tady na sféře a chytrost a jedinečnost v názorech už nějak nedávám..na to by mi mohl napsat ať se teda těchto diskuzí neúčastním,ale upřímně to se nedá, číst takový bláboly..
s upřímným už neotravuj

Wild
Podívejte pane Divoký a nebo spíše Pavle Kaňáku,
nejsem ochoten reagovat Vaším způsobem a to,že si nerozumíme mne po přečtení Vaší reakce těší!
Zapomínáte na to,tak jako na jiných fórech",že je to svobodná výměna názorů a taktéž Vás nic nenutí si moje názory číst!
Ale jelikož se necítím mezi Vámi podobnými lidmi šťastně,nebudu již dále reagovat!
S pozdravem
Nedavaška Juří z Valach
http://www.nedavaska.cz

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Josef Pavka----Argema

Příspěvek od Slowmeda »

Já se zase naopak přimlouvám aby pan Nedavaška dále reagoval a nevzdával to zde, jeho přítomnost na sféře je více či méně obohacující. Kdo nechce ať to nečte, já se se spoustou jeho názorů také neztotožňuju, ale zase rád si počtu další názor na tu danou věc. Hele kdyby jsme tu všichni uvažovali stejně, byla by to příšerná nuda. Takže všem doporučuju neurážet se, potlačit vlastní ješitnost a být tak trochu "nad věcí" :idea:

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Josef Pavka----Argema

Příspěvek od Vojta Horák »

Souhlasím, pana Nedavašku jsem onehdá viděl na ČT2 a i když mluvil o věcech či muzice, které mi moc neříkají, říkal je a myslím že dobře, z pohledu člověka, který to vnímá jinak, než já.

S pozdravem

Paul Wild
Diskutér Sféry
Příspěvky: 179
Registrován: 27 srp 2009 16:19

Re: Josef Pavka----Argema

Příspěvek od Paul Wild »

Těžká detektiva..opravdu gratuluji za tento nadlidský výkon ohleděn vypátrání mé identity :D člověk který si zakládá egoisticky fórum sám o sobě mne opravdu nemá co říct...

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Josef Pavka----Argema

Příspěvek od Koubas »

Mně se teda hodně nelíbí, že by všechny chtěl poučovat o všem, káže nám tady o chování a sám se chová jako prase (aspoň mám za velice neslušný psát někam něčí jméno, pokud tam ten člověk vystupuje jenom pod přezdívkou, dále takový to jeho nebudu tady reagovat na ZRNO...). Nemám rád ty lidi, co si hrajou na "vyklidněný týpky" a z jejich příspěvků je přitom cítit opovržení.

Očekávám (opět) brzký zařazení do kafilerie, jinam to koneckonců ani nepatří.

Paul Wild
Diskutér Sféry
Příspěvky: 179
Registrován: 27 srp 2009 16:19

Re: Josef Pavka----Argema

Příspěvek od Paul Wild »

btw pro kafilerku jsem taky, většinou se na fórech odprošťuji od nějakých osobních výpadů,ale příspěvky Ležérně sleduju fakt už dlouho a tentokrát už mě tak v klidu nenechal příspěvek ohledně omezenosti..ale upřímně je mi celý nedavaška úplně jedno..jen ať se nenaváží do všech okolo sebe a ještě to kontrovat pózou vy všichni jste burani bez chování..což jeho příspěvky již dlouhou dobu opravdu vykazují..a kdybych si dal práci, tak spočítám kolikrát už vyhrožoval že sem už nikdy nepřispěje ani čárkou :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Kafilerie“