Falcon vs. Eliminator

....... aneb zbytečné příspěvky určené po pěti dnech k recyklaci a zpracování na masokostní moučku ......
Deniels
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 21 srp 2011 16:11

Falcon vs. Eliminator

Příspěvek od Deniels »

Zdravím,
ktorý myslíte, že je lepší? Ja si myslím, že skôr Eliminator, ktorý sa za tu cenu oplati a mnohý bubeníci ho chvália. :?:

Uživatelský avatar
Wind
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 436
Registrován: 20 črc 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Falcon vs. Eliminator

Příspěvek od Wind »

Dělám si čárku za další nově založené téma na tisíckrát probíranou věc...

SKAlička
Diskutér Sféry
Příspěvky: 160
Registrován: 11 srp 2010 22:20

Re: Falcon vs. Eliminator

Příspěvek od SKAlička »

Wind píše:Dělám si čárku za další nově založené téma na tisíckrát probíranou věc...
Lidi by se měli trošku nad sebou zamyslet.. a naučit se hledat..

Deniels
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 21 srp 2011 16:11

Re: Falcon vs. Eliminator

Příspěvek od Deniels »

Och joj, tak asi trpim slepotou. :cry:

Uživatelský avatar
Arcturus
Pokročilý
Příspěvky: 81
Registrován: 10 úno 2012 13:35

Re: Falcon vs. Eliminator

Příspěvek od Arcturus »


Uživatelský avatar
jakas
Diskutér Sféry
Příspěvky: 192
Registrován: 21 lis 2010 16:11
Bydliště: Kolín

Re: Falcon vs. Eliminator

Příspěvek od jakas »

A nejenom to ;) sakra lidi naučtě se hledat. Nemá smysl zakládat 100x jedno téma na nesčetně krát probíranou věc. Naučte se hledat, protože tohle fakt nejde ... :evil:

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Falcon vs. Eliminator

Příspěvek od R - stick »

Na omluvu Denielse: vyhledávání na fóru nefungovalo - až do teď. nyní to funguje.

Uživatelský avatar
jakas
Diskutér Sféry
Příspěvky: 192
Registrován: 21 lis 2010 16:11
Bydliště: Kolín

Re: Falcon vs. Eliminator

Příspěvek od jakas »

R - stick píše:Na omluvu Denielse: vyhledávání na fóru nefungovalo - až do teď. nyní to funguje.

To podle mne není žádná omluva. Měl by si pročíst všechny témata a pak se ptát. Nehledě na to, že Falcon X Eliminator je nejprobíranější téma HW, takže ho musel okamžitě vidět když otevřel obsah Hardware...

R-sticku, myslím, že je to téma zralý na kafilerii..

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Falcon vs. Eliminator

Příspěvek od Sheafraidh »

jakas: klid, prosim - delas tim spatnou vizitku tady cele sfere - a cilem je spise sferu (a znalosti) rozsirovat nez odrazovat lidi, alespon tak to chapu ja :)
Pokud nemas naladu na to odpovidat, tak nic nepis - btw. samozrejme, ze i me to pripomina ten vtip, jak sem kdysi daval tomcorn (s tim "vyhrnte si rukav") :)
No a pro Denielse, pokud jeste nenasel, tak treba http://www.sferabubeniku.info/viewtopic ... 1&p=164379

Uživatelský avatar
Arcturus
Pokročilý
Příspěvky: 81
Registrován: 10 úno 2012 13:35

Re: Falcon vs. Eliminator

Příspěvek od Arcturus »

Nechcem sa do toho velmi rýpať, ale podla mňa je táto téma CELKOVO nezmysel. S vysokými radami šlapiek je to LEN o osobných preferenciách, obe sú perfektné, nie je čo riešiť. To je ako porovnanie BMW s Mercedesom. Budeme ti tu písať litánie a ty si nakoniec kúpiš Iron Cobru, k čomu to bude ? choď do hudobnin, vyskusaj si, rozdiel mozno zbadas, mozno nie... :roll:

Uživatelský avatar
jakas
Diskutér Sféry
Příspěvky: 192
Registrován: 21 lis 2010 16:11
Bydliště: Kolín

Re: Falcon vs. Eliminator

Příspěvek od jakas »

Sheafraidh píše:jakas: klid, prosim - delas tim spatnou vizitku tady cele sfere - a cilem je spise sferu (a znalosti) rozsirovat nez odrazovat lidi, alespon tak to chapu ja :)
Pokud nemas naladu na to odpovidat, tak nic nepis - btw. samozrejme, ze i me to pripomina ten vtip, jak sem kdysi daval tomcorn (s tim "vyhrnte si rukav") :)
No a pro Denielse, pokud jeste nenasel, tak treba http://www.sferabubeniku.info/viewtopic ... 1&p=164379
já sem v klidu neboj ;) ale prostě mě takový věci štvou je to nekonečné ... myslím si, že nedělám sféře špatnou vizitku, ale sféra brzy bude špatná, když tu bude deset témat ohledně jedný věci. Toť vše, jestli jsem vás nějak urazil, tak se omlouvám ..

Deniels
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 21 srp 2011 16:11

Re: Falcon vs. Eliminator

Příspěvek od Deniels »

Tak ja sa ospravedlňujem všetkým, koho som poriadne naštval (asi hlavne Jakasovi), a ďakujem všetkým za informácie a ponaučenia do života. :mrgreen: :D

Uživatelský avatar
jakas
Diskutér Sféry
Příspěvky: 192
Registrován: 21 lis 2010 16:11
Bydliště: Kolín

Re: Falcon vs. Eliminator

Příspěvek od jakas »

Deniels píše:Tak ja sa ospravedlňujem všetkým, koho som poriadne naštval (asi hlavne Jakasovi), a ďakujem všetkým za informácie a ponaučenia do života. :mrgreen: :D

promiň přehnal sem to, ale musíte prostě hledat než se zeptáte :idea:

Radek.P
Pokročilý
Příspěvky: 55
Registrován: 20 led 2008 05:07
Bydliště: Brno

Re: Falcon vs. Eliminator

Příspěvek od Radek.P »

Když někdo položí dotaz, který už tu byl není až tak velký problém, komu to tak vadí, ať neodpovídá, ale to co dělá sféru špatnou, jsou dotazy typu například: "Vadí kopáku, když si na něj někdo stoupne?". To když jsem uviděl, tak jsem si říkal, že to snad není možné. To například nově příchozí na tuto sféru si mohou myslet, že tu musí být idioti, když takový dotaz vůbec někdo položí a spousta dalších, kteří o tom mohou vůbec diskutovat a snad i přemýšlet. Pro tato témata bych založil sekci Hnuj, kam by to rozumný administrátor rovnou přesouval.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Falcon vs. Eliminator

Příspěvek od Koubas »

Show k tomu všemu patří, kde by byl svět bez Larsových ksichtů, šílenství Keitha Moona a toho stopadesátikilovýho frajera z tý křesťanský kapely? Ale když je tu stejný téma třikrát, užitečný informace se rozmělňujou, nebo nejsou vůbec. Na sféře je toho moc, ale to dobrý se v tom ztrácí. Nemyslim si ale, že by bylo špatný vědět, kolik toho kopák snese. Ale že jsou všechny dvojšlapky v cenový hladině dejme tomu 8 litrů jen o osobních preferencích, se tu řeklo milionkrát.

Myslim, že přesně tohle téma půjde do sekce hnůj, kterou tu máme. Vzhůru do Kafilerie!

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Falcon vs. Eliminator

Příspěvek od Bobroněnko »

nevím, co je na dotazu na kopák špatného. stejně tak nevim, co je špatného na tom upozornit člověka, kterej se ptá podesátý na stejnou věc, že se ptá podesátý na stejnou věc. a jelikož se ptá podesátý, někoho to logicky nasere, jelikož nemá takovou trpělivost s lidma, kteří jsou líní použít hledání (což teď myslím obecně, jelikož to teď zrovna nefungovalo - ale tohle se tu řešilo opravdu milionkrát). osobně mám mnohem menší problém se pousmát nad stoupáním na kopák, protože když občas vidim, co některý kapely předváděj, chytám se za hlavu a je myslím naprosto v pořádku zdůraznit, že bubeník by měl těmto kytaristům a zpěvákům a jiným za tyto činy v první řadě napálit. sorry, ale furt mám za většího trotla jedince, kerej se zeptá podesátý na to samý, než jedince, kterej je prostě začátečník a přijde s originální otázkou. jediný blbý otázky jsou ty, který se z nepozornosti opakujou.

kafilerai!

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Falcon vs. Eliminator

Příspěvek od tomcorn »

Koubas píše:... a toho stopadesátikilovýho frajera z tý křesťanský kapely?
Asi je řeč o Barkerovi v Dimmu :mrgreen:

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Falcon vs. Eliminator

Příspěvek od Jan »

No dobře, ale je teda lepší Falcon nebo Eliminator?

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Falcon vs. Eliminator

Příspěvek od Koubas »

ten je taky dobrej, ale myslel jsem tohohle

s tou váhou jsem se asi seknul, ty hrozný saka jim dost přidávaj

Uživatelský avatar
Arcturus
Pokročilý
Příspěvky: 81
Registrován: 10 úno 2012 13:35

Re: Falcon vs. Eliminator

Příspěvek od Arcturus »

Jan píše:No dobře, ale je teda lepší Falcon nebo Eliminator?
Tak tomu hovorim ignoracia :neutral:

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Falcon vs. Eliminator

Příspěvek od Sheafraidh »

Arcturus píše:Tak tomu hovorim ignoracia :neutral:
:lol: no nehorazna, ale jako jedno z mala neni off topic :)
btw. jsem pro tohle tema nejak prejmenovat (aby to nekazilo vyhledavani) a presunout do kafilerie

Uživatelský avatar
Arcturus
Pokročilý
Příspěvky: 81
Registrován: 10 úno 2012 13:35

Re: Falcon vs. Eliminator

Příspěvek od Arcturus »

Jasne preč s tym

Uživatelský avatar
Wind
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 436
Registrován: 20 črc 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Falcon vs. Eliminator

Příspěvek od Wind »

Jan píše:No dobře, ale je teda lepší Falcon nebo Eliminator?
Nejlepší je Arnie jakožto Terminator

Radek.P
Pokročilý
Příspěvky: 55
Registrován: 20 led 2008 05:07
Bydliště: Brno

Re: Falcon vs. Eliminator

Příspěvek od Radek.P »

Jan píše:No dobře, ale je teda lepší Falcon nebo Eliminator?
Máš mé sympatie :D

Uživatelský avatar
jakas
Diskutér Sféry
Příspěvky: 192
Registrován: 21 lis 2010 16:11
Bydliště: Kolín

Re: Falcon vs. Eliminator

Příspěvek od jakas »

Radek.P píše:Když někdo položí dotaz, který už tu byl není až tak velký problém, komu to tak vadí, ať neodpovídá, ale to co dělá sféru špatnou, jsou dotazy typu například: "Vadí kopáku, když si na něj někdo stoupne?". To když jsem uviděl, tak jsem si říkal, že to snad není možné. To například nově příchozí na tuto sféru si mohou myslet, že tu musí být idioti, když takový dotaz vůbec někdo položí a spousta dalších, kteří o tom mohou vůbec diskutovat a snad i přemýšlet. Pro tato témata bych založil sekci Hnuj, kam by to rozumný administrátor rovnou přesouval.

Tímto komentářem si mě dostal. Naprostej souhlas! :wink:

Odpovědět

Zpět na „Kafilerie“