Keyhole a kokot není prase

....... aneb zbytečné příspěvky určené po pěti dnech k recyklaci a zpracování na masokostní moučku ......
Odpovědět
5RZ-12
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 11 čer 2009 00:13
Bydliště: Pr

Keyhole a kokot není prase

Příspěvek od 5RZ-12 »

BóĎA :roll: jak chceš. Sem prase že na tu hajtku hraju půl roku každej den. To je ta největší prasárna které se na té hajtce dopouštím. Hraju na ní... k0k0tF

Uživatelský avatar
Wind
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 436
Registrován: 20 črc 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: jazzové činely

Příspěvek od Wind »

To, že označíš někoho za penis jinými než standardními znaky z toho nedělá menší sprosťárnu...

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: jazzové činely

Příspěvek od Žilkoslav »

Wind píše:To, že označíš někoho za penis jinými než standardními znaky z toho nedělá menší sprosťárnu...
:D Švanda!

5RZ-12
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 11 čer 2009 00:13
Bydliště: Pr

Re: jazzové činely

Příspěvek od 5RZ-12 »

myslíš K nula K nula T a podtržené F? Můj umělecký podpis. jdi si raději zajezdit na poníkovi. k0k0tF
Naposledy upravil(a) 5RZ-12 dne 03 pro 2012 17:59, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: jazzové činely

Příspěvek od Žilkoslav »

5RZ-12 píše:myslíš K nula K nula T a podtržené F? stejný jako o někom psát že je prase. jdi si raději zajezdit na poníkovi.
Chovej se zde, prosím, slušně. Vždy piš k věci, rozmýšlej si odpovědi a nikoho neurážej, to za prvý. Za druhý Bóďa ani nenapsal, že jsi prase. A za třetí buď rád, že je tohle fórum, kde se uživatelé k sobě chovají slušeně a nenadávají si, tedy až na pár ptáčků, kteří se tu občas objeví a rozvíří vody.
Ok?

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Re: jazzové činely

Příspěvek od BóĎA »

:D škoda slov... :D ale měl by ses tady chovat trošku slušně, přece nechceš aby si lidi o nás, bubenících, mysleli, že sme debilní čůráci...

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Re: jazzové činely

Příspěvek od BóĎA »

a ještě k tomu hrajete super muziku tyjo...

5RZ-12
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 11 čer 2009 00:13
Bydliště: Pr

Re: jazzové činely

Příspěvek od 5RZ-12 »

To si o nás bubenících stejně myslej. Jakmile o mě někdo přestane psát že jsem prase nebudu mít potřebu vyjadřovat se stejně vulgárně. Nemám na tohle náladu. Pozdravuj ode mě kluky Běliny...

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: jazzové činely

Příspěvek od Bobroněnko »

mezi prasetem a kokotem je imho docela velký rozdíl.
navíc, koneckonců, jsou to tvý činely, že. člověk by řekl, že když jsou po půl roce poškozený, že asi něco možná děláš špatně, a jeho přirozenost by velela ti poradit, abys to špatně dělat přestal. to tak občas chodí, že si lidi pomáhaj.
pravda je, že jen kokot radí někomu, kdo o tu radu očividně nestojí. v tom případě je tady kokotů bohužel až moc, možná to bude nějaká charakterová vada rozšířená mezi bubeníky.
je nám líto a dáme si příště pozor, abychom tu chybu neudělali.

máme tady nějak hodně kafilérních témat...

5RZ-12
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 11 čer 2009 00:13
Bydliště: Pr

Re: jazzové činely

Příspěvek od 5RZ-12 »

označovat někoho za prase za to že hraje na hajtku je nějaká rada? To už nezakecáš. Nikdo mi žádnou radu nedal, jen to bylo označeno za prasárnu, což se mě dotklo proto sem označil já za kokota toho kdo mě nasral. Nechápu co furt řešíš. Ani to neni tvoje věc. To tě to tak sere že to nemůžeš nechat bejt? O tebe se nejedná. V tom že jsou všichni kokoti protože radí nemáš vůbec žádnou pravdu, všichni jste totiž podle BóĎi prasata že vůbec na ty bicí hrajete. Dej mi teda radu jak zabránit tomu aby top sabian AAX neměl keyhole. mám stojan gibraltar má závit po celé délce. zatim jsem z vašich "chytrých" hlav vylezlo jen že je to prasárna. Nic co by mi pomohlo...

5RZ-12
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 11 čer 2009 00:13
Bydliště: Pr

Re: jazzové činely

Příspěvek od 5RZ-12 »

ale jo někdo to smažte protože je to od tématu a nikterak to nepomůže s výběrem jazzových činelů

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Re: jazzové činely

Příspěvek od BóĎA »

no na držáku horního činelu na hajtku to mám omotaný nějakou silnější jakoby eletrikářskou páskou v místě kde ten činel je když ho utáhneš...třeba...
jinak bubny brečej když hraju, jen mi přijde divný mít po půl roce keyhole zrovna na hajtce...

5RZ-12
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 11 čer 2009 00:13
Bydliště: Pr

Re: jazzové činely

Příspěvek od 5RZ-12 »

mám rád když se houpe a když z ní sundám nohu je celkem vysoko

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: jazzové činely

Příspěvek od Žilkoslav »

K problematice nadávek:
Nikdo tady za prase nikoho neoznačil. Bóďa konstatoval, že, a teď cituji: "každopádně keyhole na hajtce za půl roku je fakt prasárna". Nikde tedy nevidím, že by napsal: "5RZ-12, ty prase", nebo třeba "5RZ-12, ty jsi ale prase". Zatím co ty jsi poté v afektu s doměnkou, že jsi prase, byl schopen Bóďu označit za penis. A i kdyby Bóďa opravdu přímo napsal, že jsi prase, je mezi těmito nadávkami (prase, penis) neskutečně velký rozdíl. Viz. Wikipedia: http://cs.wikipedia.org/wiki/Prase, http://cs.wikipedia.org/wiki/Penis. Stačí se jen podívat. Dám ti příklad otázkou, myslíš si, že je úplně jedno, když nějakou dívku označíš nadávkou husa nebo vagína? Co jí urazí víc, nebo je to vyjde nastejno?
Ale to se dostáváme k dalšímu problému míry a urážlivosti nadávek. Zkrátka konkretizovaná nadávka o praseti tu narozdíl od penisu nepadla, nehledě na to, že nás tu všechny urážíš ironickými poznámkami o našich chytrách hlavách. Měl by ses omluvit nejen Bóďovi, ale všem uživatelům fóra a pak poprosit nějakého z adminů, aby přesunul tu ošklivou část konverzace do kafilerie. Za menší úplatek by to neměl být problém.

K problematice s keyhole:
Ten držák vrchního činelu hi-hat je z železa nebo hliníku?

5RZ-12
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 11 čer 2009 00:13
Bydliště: Pr

Re: jazzové činely

Příspěvek od 5RZ-12 »

o nikom jsem nenapsal že je penis ale že je přímo kokot. prase nebo kokot oboje se může člověka stejně dotknout :-) z hliniku teda určitě ne :-D

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: jazzové činely

Příspěvek od Bobroněnko »

možná bys měl svou hypotézu o rovnosti nadávek poslat některým naším politikům, kteří by pak nemuseli držet ústa na uzdě a rovnou by nás mohli označovat všechny za kokoty. stejně si to myslej, tak by to možná mohli i říct zrovna nahlas, protože je to vlastně to samé, jako když prohlásí, že je něco prasárna. fair enough..

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: jazzové činely

Příspěvek od Žilkoslav »

Bobroněnko - Pokud budeme chít označit skutečnost nebo vlastnost, ne osobu, a odvodit její pojemnování od slova "kokot", pak bude k "prasárně" konformním pojmenovaním "kokotina". Tím pádem je k "praseti" konformní "kokot" a rozhodně se "prase" s "kokotinou", nebo "kokot" s "prasárnou" neslučuje. Pokud se tímto budeme řídit, dojdeme k tomu, že 5RZ-12 měl namísto výrazu "kokot" použít výraz "kokotina", aby to bylo rovno s Bóďovo "prasárnou". Povšimněte si, že použávím uvozovky, to je krásný, protože mi tomu sice oba rozumíme, ale kdyby to po nás někdo čet...
A když už jsme u té politiky, tak si připomeňme tuhle srandu: http://www.youtube.com/watch?v=LbIy6aeoKPg. Hlavně mě baví ten pan Milan Kozelka, performer, kterého Kalousek absolutně ignoruje. :D

5RZ-12 - Je to způsobené tim, že je železo tvrdší než bronz. Vem pilník a vypiluj v místě, kde máš činel, uchycený závit dohladka. Vrchní dvě matice musíš mít na závitu našroubované, jinak bys je tam přes vypilované místo nemusel nedostat. Pokud nejsi zručný nebo nemáš nářadí a ani známého, který by ti s ním pomohl, pořiď si za dvě kila držák od Sonoru nebo od Mapexu. Ty mají v místě, kde dochází ke styku činelu s držákem, závit vypilovaný už z fabriky. :wink:

5RZ-12
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 11 čer 2009 00:13
Bydliště: Pr

Re: jazzové činely

Příspěvek od 5RZ-12 »

to je supr a věř tomu že kdybych po tom toužil už to mám dávno vypilované (spíš bych to ale pro větší přesnost a ulehčení práce udělal na soustruhu) cimž bych snížil opotřebení díry činelu ale nezamezil bych tomu.

Odpovědět

Zpět na „Kafilerie“