Jajaatv a ostatní

....... aneb zbytečné příspěvky určené po pěti dnech k recyklaci a zpracování na masokostní moučku ......
Uživatelský avatar
DavyGrolton
Pokročilý
Příspěvky: 56
Registrován: 02 lis 2013 22:07

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od DavyGrolton »

jajaatv píše:Tak kluci už jsem tady dlouho nebyla. A nešetřete mne. Mám teď trochu času než nám začnou fesťáky. :)

http://www.youtube.com/watch?v=pGi9gzEO130
Šikovná. A aj ja chcem takú mašlu do vlasov, chcem byť strašný tvrďas za bicími. 8)

Uživatelský avatar
jajaatv
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 10 zář 2012 23:48
Bydliště: planeta Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od jajaatv »

ale slyšíte, jen děláte že ne

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od RadimCep »

Tomu sama neveris :D

Bez jakyhokoliv ozvuceni z toho dostat takovej zvuk? :D :D

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od gu-staff »

Kdybys 50% energie, kterou věnuješ pozérství, napřela do dalšího cvičení, to by bylo, panečku (totiž panenko)...

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od Sheafraidh »

jajaatv píše:ale slyšíte, jen děláte že ne
hledal jsem to v tom docela dlouho, nakonec jsem prevazne nasel spis jen chinu a crashe - fakt z toho nepoznam uplne co hrajes...
Bez legrace - hod sem link na tvuj drumtrack (nebo mix v jinym pomeru, aby byly slyset prevazne tvoje bici) - tim vyvratis vsechny pochybnosti :)

Uživatelský avatar
jajaatv
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 10 zář 2012 23:48
Bydliště: planeta Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od jajaatv »

dovolím si další příspěvek do vaší kafilerie. Samozřejmě že to hraju já a kdo má oči to pozná. Hele a když máte takhle luxusní kafilerii co potom ty normální příspěvky. Asi nějaká diamantová liga :)

http://www.youtube.com/watch?v=jqPNDYZB6Ho

Uživatelský avatar
jajaatv
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 10 zář 2012 23:48
Bydliště: planeta Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od jajaatv »

gu-staff píše:Kdybys 50% energie, kterou věnuješ pozérství, napřela do dalšího cvičení, to by bylo, panečku (totiž panenko)...
dík za radu. Už se ale stalo tím jak jste mne hodili do kafilérky. Hodně mne to nabilo. Předtím jsem na to docela kašlala a cvičila tak obden 2 hodiny. Pozér nejsem. Naopak. Mám ráda kolem sebe upřímné lidi a taky ty co něco umí.
Nesnáším machýrky co si myslí bůh ví co. Když jsem se sem přihlásila tak jsem byla naivní trdlo co si myslelo že tady něco odkoukám a udělám si kamarády na pokec o bicích. Tak ještě vydržte. Od dubna už zase jezdíme a nebude čas na blbosti.

Uživatelský avatar
Tarkil
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 325
Registrován: 14 led 2006 22:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od Tarkil »

jajaatv píše:dovolím si další příspěvek do vaší kafilerie. Samozřejmě že to hraju já a kdo má oči to pozná. Hele a když máte takhle luxusní kafilerii co potom ty normální příspěvky. Asi nějaká diamantová liga :)

http://www.youtube.com/watch?v=jqPNDYZB6Ho
Nechápu smysl toho videa - tvoje hra tam není slyšet. Netvrdím, že ten song nehraješ dobře, ale z téhle nahrávky to fakt nejde poznat. Jasně ruce vypadaj, že "seděj". ale to není tak zásadní. Důležitej je zvuk a to jak ti to šlape a to z tohohle nemáme šanci poznat. Kdybys dodala kvalitní nahrávku tvé hry, možná by sis tady získala trochu víc respektu :wink:

Uživatelský avatar
jajaatv
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 10 zář 2012 23:48
Bydliště: planeta Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od jajaatv »

RadimCep píše:Tomu sama neveris :D

Bez jakyhokoliv ozvuceni z toho dostat takovej zvuk? :D :D
děláme jen to samé co na koncertech s tím rozdílem že ve studiu není potřeba zvučit činely a tomy. Jsou dost kvalitní aby zahrály samy. A trochu se potrap s tím jak to funguje. Zas tak složité to není.

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od RadimCep »

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Si delas srandu, ze? :D Jestli je to tak, posli mi jen stopu tech bubnu...

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od Bobroněnko »

se slzou v oku vzpomínám na dobu, kdy jsem tady jako hustej nováček tvrdil, že mám Starclassic Maple...

Uživatelský avatar
Moleek
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 247
Registrován: 10 led 2010 12:44

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od Moleek »

Zkusil jsem fázově odečíst stopu samostatné písničky, aby zbyly jenom bicí, výsledek je dostačující na to, aby něco bylo slyšet, nicméně ne tak dostačující, abych to sem dal. Nicméně můžete si vyzkoušet sami...

Uživatelský avatar
Tarkil
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 325
Registrován: 14 led 2006 22:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od Tarkil »

jajaatv píše:dovolím si další příspěvek do vaší kafilerie. Samozřejmě že to hraju já a kdo má oči to pozná. Hele a když máte takhle luxusní kafilerii co potom ty normální příspěvky. Asi nějaká diamantová liga :)

http://www.youtube.com/watch?v=jqPNDYZB6Ho
Pokud opravdu tvrdíš že v tomto videu slyšíme zvuk tvé hry a né originální bicí v songu, tak jsi kouzelnice!
Protože rozeznít crash bez toho aby do něj člověk praštil jako se to podařilo tobě v 1:43 je fakt umění ;)

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od gu-staff »

Tarkil píše: Pokud opravdu tvrdíš že v tomto videu slyšíme zvuk tvé hry a né originální bicí v songu, tak jsi kouzelnice!
Protože rozeznít crash bez toho aby do něj člověk praštil jako se to podařilo tobě v 1:43 je fakt umění ;)
On už ten přechod v 1:25 je k smíchu.....

Tohle co ty tu předvádíš, je normální hraní na playback, který vidíš v Televarieté, nebo "živých přenosech z různých předávání cen.

Chápu, že jsi čekala, že tě tady budou všichni plácat po zádech, jak to ta 14tiletá (a ještě k tomu) holka skvěle válí, a když se tak nestalo, tak se snažíš být jakoby nad věcí, a stavět nás do pozice těch zapšklejch a závidějících bubeníků, který už nic nedokážou, protože je jim (třeba) nad třicet.

Pravdou je, že ty jsi taky zatím taky nic nedokázala, především nedokážeš přijmout kritiku. A to je u muzikanta, který to někam chce dotáhnout to hlavní. (taky se tomu říká pokora).

Pokud budeš chtít poplácat po zádech, obrať se na rodiče. Jinak prostě hraj co nejvíc a snaž se hrát co nejlíp. A neházej sem videa, na kterých mácháš rukama a mlátíš do činelů jako o život, přičemž k tomu hraje skladba nějaké kapely....Hereckej výkon dobrej, ale jak hraješ ti nikdo nepoví.

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od gu-staff »

jajaatv píše:
děláme jen to samé co na koncertech s tím rozdílem že ve studiu není potřeba zvučit činely a tomy. Jsou dost kvalitní aby zahrály samy. A trochu se potrap s tím jak to funguje. Zas tak složité to není.
Jestli tohle děláte na koncertech, rád bych věděl, kdo vám nahrává stopu k tomu playbacku, na kterej pak "naživo" hrajete. A proč jste ho tedy nepoužili na tom X-factoru, nebo kde to bylo, to vám to nepovolili?

Uživatelský avatar
Moleek
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 247
Registrován: 10 led 2010 12:44

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od Moleek »

Tarkil píše: Pokud opravdu tvrdíš že v tomto videu slyšíme zvuk tvé hry a né originální bicí v songu, tak jsi kouzelnice!
Protože rozeznít crash bez toho aby do něj člověk praštil jako se to podařilo tobě v 1:43 je fakt umění ;)
gu-staff píše: On už ten přechod v 1:25 je k smíchu.....
Tohle co ty tu předvádíš, je normální hraní na playback, který vidíš v Televarieté, nebo "živých přenosech z různých předávání cen.
Tak zas bych byl fér, něco tam hraje a s trochou snahy to je slyšet, ale podklad je tak hlasitě, že to prostě přebije a pak tam jsou slyšet ty crashe a přechody z originálu.

Nicméně nemá asi smysl nic říkat, protože Jája je už mnohem arogantnější než my všichni dohromady a evidentně si sem z nás chodí dělat prdel...

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od Žilkoslav »

Moleek píše:Zkusil jsem fázově odečíst stopu samostatné písničky, aby zbyly jenom bicí, výsledek je dostačující na to, aby něco bylo slyšet, nicméně ne tak dostačující, abych to sem dal. Nicméně můžete si vyzkoušet sami...
Pošli mi to do SZ, prosím tě, dík. :D

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od gu-staff »

Moleek píše:

Nicméně nemá asi smysl nic říkat, protože Jája je už mnohem arogantnější než my všichni dohromady a evidentně si sem z nás chodí dělat prdel...
Ale jo, však ono je to oboustranný, když to někomu pomůže uvolnit přetlak, proč ho nenechat... 8)

V případě, že by ani tohle nepomohlo, doporučuju už jenom svařit kozí mlíko se sifonem.... :wink:

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od RadimCep »

Mě to taky pošli do SZ prosím, hodně mě to zajímá. Díky.

Uživatelský avatar
Wind
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 436
Registrován: 20 črc 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od Wind »

Taky prosím o SZ, když už to máš udělané :mrgreen:

Uživatelský avatar
Tarkil
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 325
Registrován: 14 led 2006 22:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od Tarkil »

Já bych si s dovolením také vzal... :mrgreen:

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od gu-staff »

Mně to neposílej, mám svých brambor hromadu... :roll:

Uživatelský avatar
Moleek
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 247
Registrován: 10 led 2010 12:44

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od Moleek »

Kdo chce, tak tady... Lepší to nebude z toho co mám k dispozici. Komprese je svině. Zbytek je ustřiženej protože se to tam začlo rozcházet, takže to odečtení přestalo mít smysl a zas tolik se mi s tím patlat nechtělo..
https://dl.dropboxusercontent.com/u/634 ... nnya7x.mp3

Uživatelský avatar
jajaatv
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 10 zář 2012 23:48
Bydliště: planeta Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od jajaatv »

Pěkně jste ožili. Hele plácat po zádech nepotřebuju a na playback jsem v životě nehrála. A nebavte se tady o skromnosti. Tu z vás nikdo nemá ani kapku. Pročtěte si to tady a možná vám dojde proč sem píšu. Nikdo z pořádných bubeníků co znám osobně sem nechodí.

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od gu-staff »

jajaatv píše:Pěkně jste ožili. Hele plácat po zádech nepotřebuju a na playback jsem v životě nehrála. A nebavte se tady o skromnosti. Tu z vás nikdo nemá ani kapku. Pročtěte si to tady a možná vám dojde proč sem píšu. Nikdo z pořádných bubeníků co znám osobně sem nechodí.
Ale jdi ty kecko...Emil Fratrik nebo Martin Vajgl ti asi nic nerikaj, vid? (Omlouvam se tem ostatnim, vzal jsem jen priklady...)

Odpovědět

Zpět na „Kafilerie“