Prostě vtipy

....... aneb zbytečné příspěvky určené po pěti dnech k recyklaci a zpracování na masokostní moučku ......
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tarkil
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 325
Registrován: 14 led 2006 22:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Prostě vtipy

Příspěvek od Tarkil »

Autobus se slovenskými hokejisty sjede ze skály a všichni umřou. U nebeské brány je víta Svatý Petr a ptá se co jsou zač.
"Hokejisté!"
"Tak to vás musím zklamat, hokejisty v nebi nemáme rádi, jsou hluční, rvou se atd. Bohužel. "
Slováci zklamaně odcházejí, když tu za nimi Petr volá: "A odkud že to jste?"
"Ze Slovenska."
Svatý Petr se usměje a volá: Tak to pojďte dál, Vás jsem viděl hrát, vy nejste hokejisti...

Kubason
Diskutér Sféry
Příspěvky: 184
Registrován: 20 pro 2009 21:56
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Prostě vtipy

Příspěvek od Kubason »

aspoň se jim neprodraží náklady na cestu, když můžou domu dojet hromadnou dopravou

Uživatelský avatar
Wind
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 436
Registrován: 20 črc 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Prostě vtipy

Příspěvek od Wind »

Pro ty, co ještě neviděli tento klip, to sem musím dát.
Prosím nehleďte na (ne)kvalitu "hudby", ale koukejte se na klip. Hlavně v druhé polovině jsem se válel smíchy po podlaze :mrgreen:


Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prostě vtipy

Příspěvek od Honza »

Něco pro pobavení po hodně dlouhý době, tak snad se budou líbit ;-)

Muž potřebuje pomoc v obchodě a ptá se prodavačky, kde najde menstruační tampony.
Ta mu vysvětlí, kde jsou a muž jde pro ně.
K pokladně však přijde s košíkem plným vaty a balíkem šňůrek.
Prodavačka se na něho překvapeně podívá a ptá se, jestli nenašel tampóny.
Muž jí odpovídá: "Já jsem poslal ženu koupit balíček cigaret a ona mi místo toho koupila tabák a papírky a řekla, že je to prý o mnoho lacinější. Tak ať si taky ubalí."



Divoký západ. Ve vlaku sedí kovboj,kouří dýmku a vyfukuje kroužky dýmu. Po chvíli za ním přijde Indián a povídá: "Ještě slovo a dám ti do držky!"



Jede sanitka. V ni ridic, lekar, sestricka a student na praxi. Jedou a najednou z niceho nic ridic pousti volant a chyta se za krk. Dusi se, oci ma nekde na cele. Sestricka popadne lekarnicku a nelitostne prasti ridice do hlavy. Tomu hned prestal zachvat, chyta volant a jedou dal. Najednou pada na podlahu lekar, chyta se za krk a vali se tam, pritom sedusi. Sestricka zas popadne lekarnicku a prasti silne lekare do hlavy. Ten se hned zvedne a posadi a jedou dal jako by se nic nestalo.
Student v praxi cely v soku obraci se na lekare:"Jsem ve 3. rocniku a znam jen teorii, zadna praxe, ale V ZIVOTE jsemneslysel o takovych symptomech a metody lecby jsou natolik zvlastni, ze jsem
totalne zmateny. Muzete mi to aspon trochu vysvetlit?"
Lekar flegmaticky odpovida:"To neres, sestricce se vcera obesil manzel, tak si z ni delame prdel..."


Leží manželé vedle sebe a žena se ptá: Na co jsi myslíval, když jsme takhle leželi vedle sebe před svatbou?
"Že ti vyšoustám mozek zhlavy a vysaju ti kozy do placata."
A na co mysliš teď? "Že jsem odvedl dobrou praci"



Adolf Hitler
Kills: 17 milion
Deaths: 1
Fucking camper :D :D :D


Chemický vzorec svěcené vody?
H2OMG

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prostě vtipy

Příspěvek od Honza »

SMS komunikace mezi manželi:
ON: Zase si byla nakupovat?
ONA: :-*
ON: Tak tím to nevyžehlíš...
ONA: :-O
ON: No tímto bys už mohla...

Odpovědět

Zpět na „Kafilerie“