Inzeraty

....... aneb zbytečné příspěvky určené po pěti dnech k recyklaci a zpracování na masokostní moučku ......
Odpovědět
Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Inzeraty

Příspěvek od gu-staff »

Bobroněnko píše:prodal bych celkem s klidným svědomím, že ten, kdo to koupil, je idiot..
Přesně tak - pokud to někdo koupí...Já když jsem něco prodával, taky jsem začínal na ceně, u který jsem si říkal, že je to už moc drahý, ale semtam se stalo, že se někdo našel a koupil. Proč bych já měl bejt ten ohleduplnej poctivec, kterej se bude bát dát vyšší cenu, aby snad proboha někdo neříkal, že tuhle nebo tamhle se to dá sehnat levnějc. Chceš? Kup! Nechceš? Nekupuj, a já třeba za čas slevím... :twisted:

Na druhou stranu, čeho je moc - toho je příliš, což je myslim tenhle případ

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeraty

Příspěvek od Drumman »

gu-staff píše: Přesně tak - pokud to někdo koupí...Já když jsem něco prodával, taky jsem začínal na ceně, u který jsem si říkal, že je to už moc drahý, ale semtam se stalo, že se někdo našel a koupil. Proč bych já měl bejt ten ohleduplnej poctivec, kterej se bude bát dát vyšší cenu, aby snad proboha někdo neříkal, že tuhle nebo tamhle se to dá sehnat levnějc. Chceš? Kup! Nechceš? Nekupuj, a já třeba za čas slevím... :twisted:

Na druhou stranu, čeho je moc - toho je příliš, což je myslim tenhle případ
Presne :D ale tohle uz je fakt moc no 21 tacu za 507cky :D nevim no :D

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeraty

Příspěvek od Vojta Horák »

Kup nebo nech bejt :D

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Inzeraty

Příspěvek od gu-staff »

Noiselord píše:Kup nebo nech bejt :D
Jen pro příklad, já jsem v roce 1999 prodal Amátky, který mi v roce 1985 koupil táta od vojáků za 3.000. Byla to řada megashit (prostě ta hrozná), s původní mechanikou včetně pedálu, jenom jsem k tomu přihodil Scimitar hajtku. Nahodil jsem cenu 12.000, za 4 dny si pro to přijeli nějaký pankáči stodvácou s vozejkem, a bylo. Dodnes můj nejlepší obchod :mrgreen:

A nijak se za to nestydim, nikomu jsem to nenutil, nic jsem neschoval ani nevychvaloval. Prostě to za tu cenu chtěli, tak si to vodvezli...

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeraty

Příspěvek od Bobroněnko »

Ale tak ano, prostě ty něco nabízíš, když to nabízíš takle, tak seš za vola - ale většinou se najde ještě větší vůl, kerej to koupí. Normální obchod :-) Nevidim na tom nic zlého.

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeraty

Příspěvek od Drumman »

Bobroněnko píše:Ale tak ano, prostě ty něco nabízíš, když to nabízíš takle, tak seš za vola - ale většinou se najde ještě větší vůl, kerej to koupí. Normální obchod :-) Nevidim na tom nic zlého.
Asi tak :mrgreen: :mrgreen: a proto decka nakupujte ve slevach :lol: :lol:

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeraty

Příspěvek od Drumman »

gu-staff píše: Jen pro příklad, já jsem v roce 1999 prodal Amátky, který mi v roce 1985 koupil táta od vojáků za 3.000. Byla to řada megashit (prostě ta hrozná), s původní mechanikou včetně pedálu, jenom jsem k tomu přihodil Scimitar hajtku. Nahodil jsem cenu 12.000, za 4 dny si pro to přijeli nějaký pankáči stodvácou s vozejkem, a bylo. Dodnes můj nejlepší obchod :mrgreen:

A nijak se za to nestydim, nikomu jsem to nenutil, nic jsem neschoval ani nevychvaloval. Prostě to za tu cenu chtěli, tak si to vodvezli...

Gu-staffe ale vzdyt ty obaly nebyly nejak moc predrazeny :lol: :lol: :lol: :lol:

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeraty

Příspěvek od Sheafraidh »

gu-staff píše: Jen pro příklad, já jsem v roce 1999 prodal Amátky, který mi v roce 1985 koupil táta od vojáků za 3.000. Byla to řada megashit (prostě ta hrozná), s původní mechanikou včetně pedálu, jenom jsem k tomu přihodil Scimitar hajtku. Nahodil jsem cenu 12.000, za 4 dny si pro to přijeli nějaký pankáči stodvácou s vozejkem, a bylo. Dodnes můj nejlepší obchod :mrgreen:

A nijak se za to nestydim, nikomu jsem to nenutil, nic jsem neschoval ani nevychvaloval. Prostě to za tu cenu chtěli, tak si to vodvezli...
... to vlastne prece byla jen zapoctena inflace - docela to vyslo spravne (vydelal si asi stovku) :)
Btw ale za vypocet nerucim...

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Inzeraty

Příspěvek od gu-staff »

Drumman píše: Gu-staffe ale vzdyt ty obaly nebyly nejak moc predrazeny :lol: :lol: :lol: :lol:
No ale mohly bejt :D Kdybych nasadil vyší cenu, třeba by je někdo koupil i tak. A nebo by to usmlouval. Smlouvání se nebránim, obchod je přece dohoda. A důležitý je aby byly obě strany spokojený...

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Inzeraty

Příspěvek od gu-staff »

Sheafraidh píše: ... to vlastne prece byla jen zapoctena inflace - docela to vyslo spravne (vydelal si asi stovku) :)
Btw ale za vypocet nerucim...
No nevim, já v tu chvíli bojoval s pocitem, jestli ty kluky tak trochu neokrádám. Kdyby bejvali smlouvali, třeba bych i slevil...Takže ve finále jejich minus --> moje plus :mrgreen:

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Inzeraty

Příspěvek od gu-staff »

Bobroněnko píše:Ale tak ano, prostě ty něco nabízíš, když to nabízíš takle, tak seš za vola - ale většinou se najde ještě větší vůl, kerej to koupí. Normální obchod :-) Nevidim na tom nic zlého.
Uff, moje svědomí je hned čistější :wink:

Vozka
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 288
Registrován: 06 dub 2009 12:38
Bydliště: Dobříš/Brno

Re: Inzeraty

Příspěvek od Vozka »

Bobroněnko píše:Ale tak ano, prostě ty něco nabízíš, když to nabízíš takle, tak seš za vola - ale většinou se najde ještě větší vůl, kerej to koupí. Normální obchod :-) Nevidim na tom nic zlého.
U novějších věcí kde si může zjistit aktuální cenu na netu ještě neřeknu (i když za drzost to považuju taky), ale u hůř sehnatelnejch je to využívání jeho nevědomosti ve chvíli kdy třeba nemá šanci si to zjistit, to považuju za normální zmrdství.

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeraty

Příspěvek od Vojta Horák »

Vozka píše: U novějších věcí kde si může zjistit aktuální cenu na netu ještě neřeknu (i když za drzost to považuju taky), ale u hůř sehnatelnejch je to využívání jeho nevědomosti ve chvíli kdy třeba nemá šanci si to zjistit, to považuju za normální zmrdství.
Vítej ve světě, budeš na to narážet každý den.

Vozka
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 288
Registrován: 06 dub 2009 12:38
Bydliště: Dobříš/Brno

Re: Inzeraty

Příspěvek od Vozka »

Což je naprosto legitimní důvod k tomu abys to dělal taky a plácal se po zádech jakej jsi správňák :roll:

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Inzeraty

Příspěvek od gu-staff »

Vozka píše: U novějších věcí kde si může zjistit aktuální cenu na netu ještě neřeknu (i když za drzost to považuju taky), ale u hůř sehnatelnejch je to využívání jeho nevědomosti ve chvíli kdy třeba nemá šanci si to zjistit, to považuju za normální zmrdství.
Ty určitě nepracuješ v obchodu, viď? :wink:

Vozka
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 288
Registrován: 06 dub 2009 12:38
Bydliště: Dobříš/Brno

Re: Inzeraty

Příspěvek od Vozka »

nikoliv, jsem mladý a naivní idealista

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Inzeraty

Příspěvek od gu-staff »

Vozka píše:nikoliv, jsem mladý a naivní idealista
Taky jsem býval... :?

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeraty

Příspěvek od Vojta Horák »

Vozka píše:Což je naprosto legitimní důvod k tomu abys to dělal taky a plácal se po zádech jakej jsi správňák :roll:
To neřikám, jen řikám že na to budeš narážet furt a nic s tim nenaděláš.

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Inzeraty

Příspěvek od gu-staff »

Na druhý straně já mám stejný právo to nabídnout za jakoukoli cenu, jako ty máš právo to nekoupit. Já jenom říkám: Ahoj, nabízím tohle a tohle za tolik a tolik.

A jestli ty seš línej zjistit si, kolik to stojí nový, nebo to nemáš možnost zjistit, tak to nekupuj. A neřikej potom, že jsem tě okradl. Já ti to přece nenutim.

Já osobně když něco kupuju (nepočítám v to třeba rohlíky, nebo tyčinky na čištění uší...), tak si zjistim všechno, co o tom zjistit jde, a když se mi to zdá málo, tak dám buď na instinkt, nebo to nekoupim. A když pak zjistim, že jsem koupil draze, vyčítám to jenom sám sobě.

Jinými slovy - základ obchodu je vydělat. Můžem se tu smát těm inzerátům, který jsou prostě cenově nereálný, otázka je, jestli to někdo koupí. A jestli jo - :arrow: :arrow: :!: :shock:

Na ty 507ky není žádnej příhoz, a troufám si tvrdit, že nebude. Takže frajer taky sleví, a bude slevovat tak dlouho, až to někdo koupí. Když vygoogluješ Sonor 507, vyjede ti tolik odkazů s cenou, až to hezký neni. Když vygoogluješ Amati, na první/druhý stránce ti vyjede sféra, kde za pár minut zjistíš, jestli to má pro tebe smysl nebo ne.

Fuj, to jsem se zase rozepsal, milé Hele...

Vozka
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 288
Registrován: 06 dub 2009 12:38
Bydliště: Dobříš/Brno

Re: Inzeraty

Příspěvek od Vozka »

Jo, u těch 507ček je to jasný. Samozřejmě na to právo máš, ale to neznamená že je to morálně správně, a já si hlavně od začátku řikám jestli má člověk zapotřebí ochcávat zrovna kolegu bubeníka.

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Inzeraty

Příspěvek od gu-staff »

Vozka píše:Jo, u těch 507ček je to jasný. Samozřejmě na to právo máš, ale to neznamená že je to morálně správně, a já si hlavně od začátku řikám jestli má člověk zapotřebí ochcávat zrovna kolegu bubeníka.
Já v tom ochcávání nevidím. Ochcával bych ho, kdybych tvrdil např. že 507 jsou profesionální souprava z výběrového javoru, kterou používají věhlasné kapely na svách turné...Když napíšu, že jde o nejnižší Sonor soupravu pro začátečníky ,z lípy, se základním hardware, a dám k tomu cenu 21.000, je to prostě nabídka s (na první pohled) přemrštěnou cenou. Ano, vypadám jako vůl před všemi bubeníky, ale to už je můj boj... :neutral:

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeraty

Příspěvek od Bobroněnko »

Vozka píše: U novějších věcí kde si může zjistit aktuální cenu na netu ještě neřeknu (i když za drzost to považuju taky), ale u hůř sehnatelnejch je to využívání jeho nevědomosti ve chvíli kdy třeba nemá šanci si to zjistit, to považuju za normální zmrdství.
Myslim si, že když už někdo shání "hůř sehnatelný", tak ví, co chce a za kolik to chce. Nikdo neříká, že ty to koupit musíš. Drzost to bezpochyby je, ale proč nebejt, když se najde někdo tak ignorantskej, že si o tom nic nezjistí a koupí to? To je jeho pitomost, ne toho, co to nabízí.

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeraty

Příspěvek od Sheafraidh »

gu-staff píše:Na ty 507ky není žádnej příhoz, a troufám si tvrdit, že nebude. Takže frajer taky sleví, a bude slevovat tak dlouho, až to někdo koupí.
... coz je taky druhy typ aukce - nahodi se maximalni cena a potom se jde dolu, dokud to nekdo nekoupi (nazyva se Holandska), takze je to asi vlastne v poradku :)

Uživatelský avatar
tomba
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 247
Registrován: 28 úno 2008 18:33

Re: Inzeraty

Příspěvek od tomba »

Jojo, ale tohle aukro nějak nepodporuje... :D

Uživatelský avatar
VladikS
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 235
Registrován: 10 črc 2009 19:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeraty

Příspěvek od VladikS »

http://pavel.vanicek.sweb.cz/prodej/drums/

mít prachy, šel bych do toho hned

Odpovědět

Zpět na „Kafilerie“