Italská pizza

....... aneb zbytečné příspěvky určené po pěti dnech k recyklaci a zpracování na masokostní moučku ......
Odpovědět
premik
Diskutér Sféry
Příspěvky: 163
Registrován: 02 lis 2005 20:26

Italská pizza

Příspěvek od premik »

Taliáni maj dobrou pizzu,špagety a to je myslím všechno.

Kondom
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 15 črc 2005 01:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Tamburo Opera 20,10,12,14

Příspěvek od Kondom »

:) pizza samozrejme vede, ale myslim ze bici delaj taky dobry, jestli ne potom teda nechapu proc na ne hraje např. Carl Palmer

premik
Diskutér Sféry
Příspěvky: 163
Registrován: 02 lis 2005 20:26

Re: Tamburo Opera 20,10,12,14

Příspěvek od premik »

Ale jo,já jsem na Italy nasranej,protože jsem si dneska koupil Italskou halogenku do auta za 80 korun a ta svítila jen hodinu a je po ní a pak mám taky Italskou montážní plošinu Antares 160 T no a to je ouplně v prdeli,furt je to rozesraný.

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Re: Tamburo Opera 20,10,12,14

Příspěvek od Polymorph »

Přemo, tento nástroj si strčí ty tvoje ArtStar ES 3x doprdele :) byl jsem po 8 let jejich šťastným majitelem!

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Re: Tamburo Opera 20,10,12,14

Příspěvek od Polymorph »

Kondome co cheš kupovat? Že se jich zbavuješ...

Kondom
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 15 črc 2005 01:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Tamburo Opera 20,10,12,14

Příspěvek od Kondom »

jenom kvuli penezum nejradsi bych je prodal a pak koupil zpatky az budu v lepsi situaci :) delam zvukare a potrebuju rychle prachy na vetsi mixpult jinak bych musel odreknout spoustu dobrejch kseftu
tak prodavam co se da

premik
Diskutér Sféry
Příspěvky: 163
Registrován: 02 lis 2005 20:26

Re: Tamburo Opera 20,10,12,14

Příspěvek od premik »

Ale já nemám Artstary ty byly jen na kšeft. Hraju na Premier. Vůbec nemáš smysl pro můj hnusný humor Polymorfe. Jo a od kdy mají bubny Prdel?

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Tamburo Opera 20,10,12,14

Příspěvek od sasa »

kondome - asi mimo mísu, ale přece to zkusím - kolega basák prodává mix - 24-8-2 soundcraft, je to spíš studiový, jinak než dodávkou se to převážet nedá, ale kdybys měl zájem, za nějakejch tuším, že 20 se toho zbavuje, pokud chceš dám kontakt....

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Re: Tamburo Opera 20,10,12,14

Příspěvek od Polymorph »

premik píše:Ale já nemám Artstary ty byly jen na kšeft. Hraju na Premier. Vůbec nemáš smysl pro můj hnusný humor Polymorfe. Jo a od kdy mají bubny Prdel?
Promiň, místo Artstar ES tam zaměň Premier = výsledek je stejnej ;)

Máš pravdu, nechápu tvůj humor...

P.S. neber to prosím jako podnět k rozepři, to tím není míněno... Díky.

premik
Diskutér Sféry
Příspěvky: 163
Registrován: 02 lis 2005 20:26

Re: Tamburo Opera 20,10,12,14

Příspěvek od premik »

Nedivím se že seš prudič sféry, ti co na to opravdu mají,třeba pan Vajgl,Zelenka,Smetáček ,Frátrik a další a další opravdu výborní hráči si nedovolí chovat se tak jako někteří mistři zdejší sféry.Samozřejmě vím že jsem taky ustřelil tenkrát s tím napadením Sama.Ale bylo to jen jednou.Na co hraješ ty že urážíš můj nástroj? Omlouvám se ,ale znamenitě mi to povzbudilo krevní oběh.Taktéž to neber jako napadení,pouze mne sere ta arogance která zde často čiší.

onehalph
Řečník Sféry
Příspěvky: 567
Registrován: 01 čer 2006 11:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tamburo Opera 20,10,12,14

Příspěvek od onehalph »

Premik: no kluci, ja myslim, ze je uplne jedno na co kdo hraje ... o tom to jiste neni :-) Kazdopadne Tamburo Opera jsou vynikajici bubny - takze zahod svuj antiitalsky predsudek (minimalne v tomto pripade) :-)

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tamburo Opera 20,10,12,14

Příspěvek od Radim »

Já jsem si kdysi Polymorfovy Tambura vyzkoušel a byl jsem z nich nemálo nemocný! Málokterý nástroj se jim vyrovná, alespoň z těch, které jsem doposud slyšel.

onehalph
Řečník Sféry
Příspěvky: 567
Registrován: 01 čer 2006 11:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tamburo Opera 20,10,12,14

Příspěvek od onehalph »

Radim píše:Já jsem si kdysi Polymorfovy Tambura vyzkoušel a byl jsem z nich nemálo nemocný! Málokterý nástroj se jim vyrovná, alespoň z těch, které jsem doposud slyšel.
seskrtame zapory a zjistime, ze Radim byl malomocny :-) sorry za OT :-)

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Italská pizza

Příspěvek od Benbuben »

Předevšim se nedivím, že morph prudí, protože to je inzerce a ten růžovej rámeček tam nahoře:
ZCELA NEPŘÍPUSTNÉ jsou zde odpovědi typu "přemrštěná cena", "nesmyslné požadavky", "nabízím to za lepší cenu" nebo podobně. Uvědomte si, že prodávájící či kupující má plné právo uvést svůj inzerát tak, jak jej napsal a vy můžete jeho podmínky buď akceptovat, nebo si vyhledat něco pro vás výhodnějšího.
Tam nejni pro nic za nic, žejo. :wink:

premik
Diskutér Sféry
Příspěvky: 163
Registrován: 02 lis 2005 20:26

Re: Italská pizza

Příspěvek od premik »

Pane ano pane mea culpa stahuji ohon odcházím zdechnout do houští

Jenda
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 326
Registrován: 10 črc 2005 18:26
Bydliště: Pardubický kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Italská pizza

Příspěvek od Jenda »

Dokázal by mi někdo poradit, z jakého dřeva je vyroben snare Tamburo Opera 13" z roku 2004 (případně vím i výrobní číslo = 7445)? Nejsem schopen to najít - dle webu Tambura má současná "Opera Classic" korpus ze sedmi vrstev bříza/javor, ale popisovaný buben z zcela jednoznačně z bloků dřeva - proto nechápu jak by mohl být X vrstvý.. Pokud někdo víte, děkuji za info.

Odpovědět

Zpět na „Kafilerie“