Když mají bubeníci krámy ...

....... aneb zbytečné příspěvky určené po pěti dnech k recyklaci a zpracování na masokostní moučku ......
zalitelitko
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 25 srp 2009 20:44

Když mají bubeníci krámy ...

Příspěvek od zalitelitko »

Jako sorry, ale já se nestačim divit co za vemena tu píše za bláboly... Chtělo by si to ujasnit základní věci, jako např. hodnoty not a podobně, aby nedocházelo k tomu co se zde stalo - zaměnit dvaatřicetiny s šestnáctinama.. Za druhé hrát šestnáctiny na tempo 150 mi nepříjde nic světoborného, o čem by se muselo někde psát. v tomhle tempu zminované šestnáctiny dají celkem lehce zahrát v různých dinamikách a třeba i s akcenty... Nechcu se tady nikoho dotknout, ale už rozumím tomu, když mi normální bubeníci řeknou že na tomhle foru se řeší věci jako ve zvláštní škole a normální bubeník sem snad ani neleze... Možná mě ted bude někdo kamenovat, ale je lepší napsat pravdu, než falešné kamarádství ne? Nebo mám přístě raději držet hubu a plácat někoho po ramenech jak je fakt dobrej???

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám radost, aneb dřina za to stojí

Příspěvek od Hugo Bos »

smutná realita....

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám radost, aneb dřina za to stojí

Příspěvek od tomcorn »

zalitelitko píše:Možná mě ted bude někdo kamenovat, ale je lepší napsat pravdu, než falešné kamarádství ne? Nebo mám přístě raději držet hubu a plácat někoho po ramenech jak je fakt dobrej???
Jako na všech fórech (auta, hry, vyšívání,...) se objevují začátečníci, profíci, střední proud.... Nevím, proč sem taháš falešné kamarádství, klidně můžeš napsat, že ti šestnáctky na 150 BPM přijdou jako prdlajs výkon nehodý oslavování a rozhodně ho nemusíš "plácat po ramenou, jak je fakt dobrej". Nevidím ale důvod nadávat někomu do vemen. Pokud ty ano, možná bys to mohl lépe vysvětlit.

Mahoni
Pokročilý
Příspěvky: 59
Registrován: 21 zář 2008 22:14
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám radost, aneb dřina za to stojí

Příspěvek od Mahoni »

zalitelitko píše:Nechcu se tady nikoho dotknout, ale už rozumím tomu, když mi normální bubeníci řeknou že na tomhle foru se řeší věci jako ve zvláštní škole a normální bubeník sem snad ani neleze... ?
Co je to normální bubeník ??? :roll:

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám radost, aneb dřina za to stojí

Příspěvek od Slowmeda »

Mahoni píše: Co je to normální bubeník ??? :roll:
sem se dlouho tak nezasmál :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kundulin
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 294
Registrován: 26 úno 2009 15:07

Re: Mám radost, aneb dřina za to stojí

Příspěvek od kundulin »

zalitelitko píše:Jako sorry, ale já se nestačim divit co za vemena tu píše za bláboly... Chtělo by si to ujasnit základní věci, jako např. hodnoty not a podobně, aby nedocházelo k tomu co se zde stalo - zaměnit dvaatřicetiny s šestnáctinama.. Za druhé hrát šestnáctiny na tempo 150 mi nepříjde nic světoborného, o čem by se muselo někde psát. v tomhle tempu zminované šestnáctiny dají celkem lehce zahrát v různých dinamikách a třeba i s akcenty... Nechcu se tady nikoho dotknout, ale už rozumím tomu, když mi normální bubeníci řeknou že na tomhle foru se řeší věci jako ve zvláštní škole a normální bubeník sem snad ani neleze... Možná mě ted bude někdo kamenovat, ale je lepší napsat pravdu, než falešné kamarádství ne? Nebo mám přístě raději držet hubu a plácat někoho po ramenech jak je fakt dobrej???
Nováček a hraje si tu na pfofíka... :roll: SMRT SMRT SMRT :lol: :lol:

kundulin
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 294
Registrován: 26 úno 2009 15:07

Re: Mám radost, aneb dřina za to stojí

Příspěvek od kundulin »

tomcorn píše: vyšívání
Jééé ty znáš forum o vyšívání ? Hod mi sem prosím odkaz, pěkně prosím... :mrgreen: :lol: :lol: :D

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám radost, aneb dřina za to stojí

Příspěvek od tomcorn »


kundulin
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 294
Registrován: 26 úno 2009 15:07

Re: Mám radost, aneb dřina za to stojí

Příspěvek od kundulin »

Jéé děkuju já tak rád vyšívám :D

zalitelitko
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 25 srp 2009 20:44

Re: Mám radost, aneb dřina za to stojí

Příspěvek od zalitelitko »

Mahoni píše: Co je to normální bubeník ??? :roll:
Normální bubeník je u mě ten, kdo umí zahrát různé styly, umí poznávat noty a má nějaké bubenické vzdělání. Je jedno jestli je to samouk nebo konzervatorista, ale prostě že si neplete pojem s průjmem a aspon trochu tuší o čem to bubnování je. Má nějaké základy kokordinace, technické dovednosti, teoretické znalosti a podobně... Ale proč se vlastně oslabuji něco tu vysvětlovat...

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám radost, aneb dřina za to stojí

Příspěvek od Vojta Horák »

zalitelitko píše:Jako sorry, ale já se nestačim divit co za vemena tu píše za bláboly... Chtělo by si to ujasnit základní věci, jako např. hodnoty not a podobně, aby nedocházelo k tomu co se zde stalo - zaměnit dvaatřicetiny s šestnáctinama.. Za druhé hrát šestnáctiny na tempo 150 mi nepříjde nic světoborného, o čem by se muselo někde psát. v tomhle tempu zminované šestnáctiny dají celkem lehce zahrát v různých dinamikách a třeba i s akcenty... Nechcu se tady nikoho dotknout, ale už rozumím tomu, když mi normální bubeníci řeknou že na tomhle foru se řeší věci jako ve zvláštní škole a normální bubeník sem snad ani neleze... Možná mě ted bude někdo kamenovat, ale je lepší napsat pravdu, než falešné kamarádství ne? Nebo mám přístě raději držet hubu a plácat někoho po ramenech jak je fakt dobrej???
Tak si vyliž prdel, ty kokote. Tak jsem se utnul no a co, kdo z bubeníků co nehraje dle not se neutne když se chce něčim pochlubit? Dost jsi mě nasral, mistr světa, co píše gramatický chyby? Tak si votvírej hubu na dvorku na slepice, debile.
Navíc se vsadim, že možná podřadný 16ky na 150 a vejš bpm dáváě jednou rukou, ale tvůj rytmus je tak rozblitej, že si to ani mentál nedoposlechne, protože to nepochopí. Že jsem drtil doprovody a nic jinýho? No a co? Mě lidi zatleskaj, tebe leda tak vypleskaj. Navíc není fér aby se muzikanti do sebe naváželi, ale když už chceš bejt píča, taky budu.

Ostatním sorry, já tu přiznal že jsem se spletl, protože prostě tohle neznám. A všichni to uznali, ale aby se někdo do mě zpětně navážel, to mi fakt hne žlučí. Jako tehdá jeden debil co hrál na moje činely a ještě mi řekl, že mu nemám co kecat do toho, jak hraje, když mi začal crashovat Ride.

kundulin
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 294
Registrován: 26 úno 2009 15:07

Re: Mám radost, aneb dřina za to stojí

Příspěvek od kundulin »

Noiselord píše: Tak si vyliž prdel, ty kokote. Tak jsem se utnul no a co, kdo z bubeníků co nehraje dle not se neutne když se chce něčim pochlubit? Dost jsi mě nasral, mistr světa, co píše gramatický chyby? Tak si votvírej hubu na dvorku na slepice, debile. Navíc se vsadim, že možná podřadný 16ky na 150 a vejš bpm dáváě jednou rukou, ale tvůj rytmus je tak rozblitej, že si to ani mentál nedoposlechne, protože to nepochopí. Že jsem drtil doprovody a nic jinýho? No a co? Mě lidi zatleskaj, tebe leda tak vypleskaj. Navíc není fér aby se muzikanti do sebe naváželi, ale když už chceš bejt píča, taky budu.

Ostatním sorry, já tu přiznal že jsem se spletl, protože prostě tohle neznám. A všichni to uznali, ale aby se někdo do mě zpětně navážel, to mi fakt hne žlučí. Jako tehdá jeden debil co hrál na moje činely a ještě mi řekl, že mu nemám co kecat do toho, jak hraje, když mi začal crashovat Ride.
Ani se ti nedívím kde se v tobě bere tolik zlosti :cry:

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám radost, aneb dřina za to stojí

Příspěvek od Woody »

Normální bubeník je u mě ten, kdo umí zahrát různé styly, umí poznávat noty a má nějaké bubenické vzdělání. Je jedno jestli je to samouk nebo konzervatorista, ale prostě že si neplete pojem s průjmem a aspon trochu tuší o čem to bubnování je. Má nějaké základy kokordinace, technické dovednosti, teoretické znalosti a podobně... Ale proč se vlastně oslabuji něco tu vysvětlovat...
:mrgreen: jsi směšnej. Z tohodle co píšeš mam dojem že lidi, kteří hrajou míň než např. 3 roky (je to individuální, vím, ale jako příklad) aby zvládli aspoň půlku vyjmenovanejch věcí pro tebe nejsou bubenící??? teda aspoň jak píšeš ty "normální"??? Je poněkud hloupý rozlišovat normální nebo nenormální bubeníky. Pro mě každej kdo do těch škopků mlátí, ať třeba klackama z lesa a hraje brambory je bubeník...třeba špatnej ale bubeník...

Buddy Rich nikdy noty neuměl, takže to nebyl normální bubeník??? :mrgreen:

Noiselord se tady prostě spletl...no a co? je to snad člověk a opravil se. Lidi dělaj chyby...i když vy dokonalí možná ne, tak sorry. Popravdě taky mě jeho výkon nijak moc netankuje, ale nemam potřebu ho tady schazovat a nazývat vemenem...je rád, že prostě něco zmáknul a jeho extrovertní osobnost ho nutí svěřit se s tim lidem, který to jsou schopný ocenit a kterejm aspoň trochu věří že to udělaj...(aspoň si myslim, že to kvůli tomu sem psal).

A ještě k tomu že se tady řešej hovadiny...ty se tady řešej z tohodle důvodu. Tohle je zrovna jedno z mála témat, který se do doby, než jsi se ozval poměrně dlouho zabývalo tim, čim mělo a většinou kvůli lidem jako ty, který jsou tak nesmislně arogantní, se to často zvrhává k těmhle hovadinám. Ale jestli ti dělá dobře honit si ego timhle způsobem, kdy jsi anonymní a nikdo neví kdo jsi, jak hraješ nebo co jsi zač, tak pak prosím ale ukazuješ tim akorát jakej jsi slaboch a jakou máš potřebu povyšovat se nad ostatní. Víc respektu a rozmyslu by prospělo všem fórům...

a dost slušnosti
ale když už chceš bejt píča, taky budu.

spíš bych řek prdel, která si hraje na čůráka :wink:


HOWGH!

kundulin
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 294
Registrován: 26 úno 2009 15:07

Re: Mám radost, aneb dřina za to stojí

Příspěvek od kundulin »

Woody má pravdu, Nois je taky jenom člověk kterej se může splést :wink: A Nois je zrovna dobrej bubeník, teda aspon co jsem slyšel z nahrávek :wink:( i když co čtu, tak si to asi nemyslí, ale já vim že jo) A když se do něho nějakej chorej kokot naváží tak to je na přezdržku :oops: , bubeníci by k sobě měli mít aspon trochu úcty, a je uplně jedno jesli umí nebo neumí noty, jesli zvládne dvojkopy atd... Prostě tohle se nedělá... a nikdo kdo je tu novej ( podotýkam že nováček neznamená že o bicích nic neví a že nemůže hrát líp než my všichni dohromady :mrgreen: ) se tu hned nebude do nikoho navážet, nebo ho tady tak vyfakuju že se z toho psychicky zhroutí...

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám radost, aneb dřina za to stojí

Příspěvek od Hugo Bos »

No ty Noisovy reakce mi teda taky košer vůbec nepřijdou....

To že založil tohle téma aby mu všichni plácali po ramenou, jakej je dříč, že vydřel těch 150bpm, to sem vklídku překous...pak zesebe udělal vola - jako nezlob se na mě, nemusíš umět noty, ale když už se pouštíš do sebechvál jak něco dáváš, měl bys aspoň vědět co...
Ale jak vpolácíš hulvátství hulvátsvím, to už se opravdu nestačím divit...jsi tady jeden z lidí, který nejvíc všem radí, úpřimně nevím, jestli je to dobře...
A proto musím přiznat, že čím dál víc slíchávám nazory jak to tady zdechlo, a v podstatě je to pravda.
Z dobrejch bubeníků co znám, tak prolomí očí a pečou tady na to, protože některý ty diskuze jsou fakt o život

To co tady zalité lítko píše, je sice agresivní vyjádření, ale vy tomu dáváte korunu těma vašema reakcema... že mu v podstatě dáváte za pravdu

kundulin
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 294
Registrován: 26 úno 2009 15:07

Re: Mám radost, aneb dřina za to stojí

Příspěvek od kundulin »

Hugo Bos píše: čím dál víc slíchávám nazory jak to tady zdechlo,
Je to pravda zdechlo to tady, sice sem tu zaregistrovanej asi rok a půl, ale když se podívam na příspěvky tři roky staré tak to tady prostě žilo bohužel už tomu tak není, a chodí sem jenom pár "štamgastů" a je to škoda , protože i těm nováčkům tu radí jenom pár lidí, a tak si nedokážou ani pořádně otevřít obzory :(

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám radost, aneb dřina za to stojí

Příspěvek od tomcorn »

Hugo Bos píše:No ty Noisovy reakce mi teda taky košer vůbec nepřijdou....

To že založil tohle téma aby mu všichni plácali po ramenou, jakej je dříč, že vydřel těch 150bpm, to sem vklídku překous...pak zesebe udělal vola - jako nezlob se na mě, nemusíš umět noty, ale když už se pouštíš do sebechvál jak něco dáváš, měl bys aspoň vědět co...
Ale jak vpolácíš hulvátství hulvátsvím, to už se opravdu nestačím divit...jsi tady jeden z lidí, který nejvíc všem radí, úpřimně nevím, jestli je to dobře...
A proto musím přiznat, že čím dál víc slíchávám nazory jak to tady zdechlo, a v podstatě je to pravda.
Z dobrejch bubeníků co znám, tak prolomí očí a pečou tady na to, protože některý ty diskuze jsou fakt o život

To co tady zalité lítko píše, je sice agresivní vyjádření, ale vy tomu dáváte korunu těma vašema reakcema... že mu v podstatě dáváte za pravdu
Hugo, dovol pár postřehů:
1. Noisova reakce je sice zbytečně vulgární, ale je to reakce na ne zrovna košer nadávání do vemen, se kterým začal někdo jiný, což jsi nějak přešel. Pokud jsi tak háklivý na vulgarity, začni s kritikou u zdroje (a pak klidě pokračuj u Noise).
2. Nikoho nikdo plácat po ramenou nemusí, slušně se dá napsat i kritickej názor, nebo se nemusí psát nic.
3. Pokud máš pocit, že to tu "zdechlo", není nic lepšího, než pozvednout úroveň vlastními kvalitními radami a tipy, samo se to neudělá :wink:

Mahoni
Pokročilý
Příspěvky: 59
Registrován: 21 zář 2008 22:14
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám radost, aneb dřina za to stojí

Příspěvek od Mahoni »

Jéééééžis :) hlavně zchlaďte ty emoce ;P
Jakože zakládat téma o tom, že jsem se něco naučil je OK, prostě někdo má potřebu se ukázat...
Zjistit pak, že jsem se naučil něco jiného než jsem myslel je minimálně úsměvné :)
Uznat svojí chybu je pokaždé chválihodné... fakt to nemyslím ironicky, málokdo to dokáže...
Až dosud všechno v klidu... Nicméně nechápu jaký přínos mají urážky z obou stran... Jako myslím, že jsme dospělí tak se dokážeme normálně pobavit bez vemen, kurev a pičí ne :?:
Jako týpek má názor, že tu nejsou normální bubenící...Dobře no, taky názor... Já si zas myslím, že je tady pár opravdu zkušených lidí, kteří ve svém volném čase dobrovolně radí a pomáhají méně zkušeným kolegům... To, že je to tady mrtvější než bývalo je dané z velké části ohromným množstvím témat a tudíž minimem nezodpovězených dotazů... Myslím, že kdybys pohledal tak zjistíš, že jsou tady kapacity jak prase... Nebo mi řekni kolik znáš normálních bubeníků co dokážou postavit profi bicí sadu ? ( jako SlowMéďa ). Kolik znáš normálních bubeníků, kteří ti jen tak přeloží Bibli ladění ? (Jako Sam ) Kolik znáš normálních bubeníků, kteří se dostanou do Sick drummer magazínu ? ( jako Jarda Haž )... a takhle bych mohl pokračovat do nekonečna... každý člen sféry je něčím jedinečný a zajímavý a proto bys ho měl respektovat.
Je dost možné, že nikdo z nás tady není normální bubeník... ale rozhodně jsme všichni opravdový bubenící ;)
PS: radší budu mít mezery v hudební teorii a budu hrát koncerty, které mně baví než být študovaný konzervatorista, s nadupadnou teoretickou základnou, co pak jednou za půl roku zahraje v místní zábavovce jeden kšeft ;)

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Mám radost, aneb dřina za to stojí

Příspěvek od Sam Jr. »

není to z poslední doby ojedinělej případ, kdy se diskuze zvrhne ve vlnu urážek a mě opravdu mrzí, když je někdo nový na fóru přivítán takovým to způsobem :? bejt dobrej muzikant, znamená mimochodem i umět přijmout kritiku a něco si z ní vzít :wink:

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám radost, aneb dřina za to stojí

Příspěvek od Vojta Horák »

Jak jsem psal vejš, jeho urážky přišly především PO tom, co jste mi řekli, že to je něco jinýho. Což bych nevěděl, kdybych to sem nenapsal. A i když je to prd, pro mě je to dost, když se k bubnům dostávám dost těžko. Ale aby mi někdo napsal že jsem vemeno či co, PO tom, co jsem uznal omyl, to je až zbytečný. A jasně že jsem vypěnil, proč taky ne. Že se to třeba Hugovi nelíbí mu neberu, ale mě se na něm taky pár věcí nelíbí a mlčim.

PS nechce to nějakej správce promazat včetně toho "vemeno" příspěvku? Tohle je zase nicneřikající téma :(

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám radost, aneb dřina za to stojí

Příspěvek od Hugo Bos »

Aha, a co se Ti nelíbí?
Buď chlap a sem s tím - chci to slyŠet te´d, nebo mlč navěky
:lol:
Navíc jsme se teď shodli, že to o mlčení a plácání po ramenou není...

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám radost, aneb dřina za to stojí

Příspěvek od tomcorn »

Hugo Bos píše:...chci to slyŠet te´d, nebo mlč navěky
...se ženíš? :mrgreen:

Stýv
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 301
Registrován: 04 črc 2008 09:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám radost, aneb dřina za to stojí

Příspěvek od Stýv »

neřešte sračky a pojďme radši hrát

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám radost, aneb dřina za to stojí

Příspěvek od Vojta Horák »

Hrál jsem 4 hoďky a jsem unavenej jako štěně.

Hugo víš co, já ti to radši řeknu v Brně u píva, tady, s psaným textem těžko něco vysvětlim :)

kundulin
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 294
Registrován: 26 úno 2009 15:07

Re: Mám radost, aneb dřina za to stojí

Příspěvek od kundulin »

Noiselord píše:Hrál jsem 4 hoďky a jsem unavenej jako štěně.

Hugo víš co, já ti to radši řeknu v Brně u píva, tady, s psaným textem těžko něco vysvětlim :)
Snad zase nebudeš chlastat :lol: říkal si že začneš dávat peníze do smysluplných věcí :mrgreen: :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Kafilerie“