Vytržeý závit z mušle virblu Gretsch

Učíme se sami spravovat, co se nám na soupravě kazí.
Odpovědět
z.a.j.o.c.h
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 09 úno 2012 00:29

Vytržeý závit z mušle virblu Gretsch

Příspěvek od z.a.j.o.c.h »

Čau,
dnes jsem přezouval svůj virbl Gretsch Catalina Ash a při utahování blány se mi vytrhl jeden závit z mušle. Koukal jsem na netu na náhradní mušle, ty jsem nikde nenašel, jenom jiné značky, ale našel jsem vložky do mušlí viz: http://www.drumcenter.cz/eshop/vlozka-m ... 72340.html http://kytary.cz/gibraltar-sc-lg/HN139007/
Jsou na takto vyndavací a měnitelné závity dělané všechny mušle, Gretsch mušle a budou mi teda stačit ty vložky, nebo mám smůlu a musím hledat origo celé mušle?

Díky za odpovědi ;)

bubenik.zt
Diskutér Sféry
Příspěvky: 110
Registrován: 02 bře 2008 18:27

Re: Vytržeý závit z mušle virblu Gretsch

Příspěvek od bubenik.zt »

Stačí rozebrat a podívat se...

z.a.j.o.c.h
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 09 úno 2012 00:29

Re: Vytržeý závit z mušle virblu Gretsch

Příspěvek od z.a.j.o.c.h »

Teď u toho nejsem a zítra do odjezdu na hraní nebudu, tak bych se to rád dozvěděl abych to případně do zítra to sehnal :wink: jinak bych se samozřejmě podíval :roll:

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Vytržeý závit z mušle virblu Gretsch

Příspěvek od Sam Jr. »

tak jak to dopadlo? pravděpodobnost, že ti tam bude pasovat vložka Gibraltar je podle mě 99.9%, když Gibraltar dodává pro Gretsch HW. možná bych pro jistotu vzal sebou pilník pro případné dopasování :)

z.a.j.o.c.h
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 09 úno 2012 00:29

Re: Vytržeý závit z mušle virblu Gretsch

Příspěvek od z.a.j.o.c.h »

Dopadlo to dobře, před odjezdem jsem to ještě rozebral, a s "vzorovou" vložkou vyrazil do předem vytipovaných hudebnin, kde je měli skladem a hlavně měli otevřeno :) Teda když jsem to ukázal prodavačům co chci, tak koukali jak vyvoraný myši (asi nějaký strunatci :D), takže jsem jim na jejich stránkách ukázal co to je a že to tam někde opravdu mají a poté se vydali hledat a prohrabovat krabice :mrgreen: Nakonec našli, namontoval jsem a zvesela hrajeme dál :wink:

Takže ano, mušle Gretsch mají vložky a pasují do nich vložky Gibraltaru :wink: A i bez pilníku :D

Odpovědět

Zpět na „Opravy všeho druhu“