Šrouby

Učíme se sami spravovat, co se nám na soupravě kazí.
Odpovědět
Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Šrouby

Příspěvek od Medák »

Nevíte, jestli se dá někde koupit šroub k mechanice struníku? Koukal jsem na netu, ale našel jsem jen šrouby na natahování blány, který mají větší průměr , jsou delší a prodávají je po 10 kusech. Jestli neseženu originál s tou čtverhranou hlavičkou, dám tam asi nějakej obyčejnej.

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

Dej :wink: .. :D

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

No s tou čtyřhranou bývají s palcovým závitem. Zeptal bych se v hudebninách, jich musí mít plný šuplík..těch palčáků blbých.

Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Medák »

Nakonec jsem šroub sehnal i s tou čtyřhranou hlavičkou, jenže jsem ve zkušebně zjistil, že má jiný stoupání, takže nepasuje. A pak jsem stejně přišel na to, že nemám stržený šroub, ale vnitřní závit, což by šlo jedině převrtat. Tak jsem tam hodil obyčejný křížový šroub + matku a hotovo. Jenom mně stejně vrtá hlavou, proč takovou triviální věc jako je blbej šroub nikde neseženu. Vždyť to zabírá jeden šuplík.

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Protoze jsme v EU a ne v USA. Merime v cm a ne v palcich.

SQUi
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 17 srp 2010 16:28

Re: Šrouby

Příspěvek od SQUi »

Když už jsme u těch šroubů,chtěl bych se zeptat čím promazujete ladící šrouby? Chystám se měnit blány a u toho bych podnikl i tento krok(taková ta klasická preventivka) Mně bylo řečeno,že taková vazelína plní svojí úlohu dokonale,ale zrovna teď ji nemám po ruce...Nějaké nápady? Děkuji!

dewoitine
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: 27 říj 2008 23:33
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Re: Šrouby

Příspěvek od dewoitine »

SQUi píše:Když už jsme u těch šroubů,chtěl bych se zeptat čím promazujete ladící šrouby? Chystám se měnit blány a u toho bych podnikl i tento krok(taková ta klasická preventivka) Mně bylo řečeno,že taková vazelína plní svojí úlohu dokonale,ale zrovna teď ji nemám po ruce...Nějaké nápady? Děkuji!
No pokud to spěchá a není k dispozici nic lepšího, myslím že dobrou službu udělá obyčejná Indulona. Kdysi jsem ji jako mazivo používal :)

Odpovědět

Zpět na „Opravy všeho druhu“