hi-hat stojan pružina

Učíme se sami spravovat, co se nám na soupravě kazí.
Odpovědět
mintmar
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 20 črc 2008 22:37
Bydliště: Strašice
Kontaktovat uživatele:

hi-hat stojan pružina

Příspěvek od mintmar »

Ahoj.

Mam problém s tím, že mi uvnitř v hi-hat stojanu Tama HH35W praskla pružina a nedaří se mi sehnat novou. Neni to ani tak dotaz na opravu (je prostě prasklá), ale spíš jestli někdo nevíte kde takovou pružinu sehnat. V různých hudebninách mi řekli, že se to objednat nedá. Koupil sem si mezitím lepší stojan, ale stejně bych rád dal dohromady i ten starej.

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: hi-hat stojan pružina

Příspěvek od Sam Jr. »

bube určitě mnohem jednodušší koupit nebo si nechat navinout podobnou od nějaké pružinárny, než čekat půlroku než ti ji někdo laskavě objedná a doveze.

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: hi-hat stojan pružina

Příspěvek od Vojta Horák »

Sam Jr. píše:bube určitě mnohem jednodušší koupit nebo si nechat navinout podobnou od nějaké pružinárny, než čekat půlroku než ti ji někdo laskavě objedná a doveze.
...pružinárny :D To slyším poprvé :)

Nicméně jaká tam pružina má být?

mirekhk
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 352
Registrován: 12 kvě 2009 11:41
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: hi-hat stojan pružina

Příspěvek od mirekhk »

mintmar píše:Ahoj.

Mam problém s tím, že mi uvnitř v hi-hat stojanu Tama HH35W praskla pružina a nedaří se mi sehnat novou. Neni to ani tak dotaz na opravu (je prostě prasklá), ale spíš jestli někdo nevíte kde takovou pružinu sehnat. V různých hudebninách mi řekli, že se to objednat nedá. Koupil sem si mezitím lepší stojan, ale stejně bych rád dal dohromady i ten starej.
Volal jsem do prodejny tady v HK,mají zastoupení Tama (jedu si tam vyzkoušet Speed cobru) a servisák mi slíbil,že se podívá,zda se tam nějaká pružina nevyskytuje ...... tak dám pak vědět

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: hi-hat stojan pružina

Příspěvek od Sam Jr. »

tak třeba tady:
http://www.perovna.cz/

pružina je definovaná délkou, vnitřním a vnějším průměrem, silou drátu a strmostí stoupaní - to všechno si poměříš z té zlomené a vybereš nějakou podobnou :) jestli se ti teda nepodaří sehnat origo.

Odpovědět

Zpět na „Opravy všeho druhu“