Chtěl bych začít - Poradíte?

Všeobecná diskuse na téma perkusí
Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

já sem nějaký perkuse od tycoonu viděl, teda jestli to byl tycoon, to si nejsem jistý, tak sem chtěl pomoct :)

Tokhi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 20 úno 2006 15:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tokhi »

Tycoon je hroznej shit. Ale opravdu. Jejich vrcholová řada, na kterou Balloo určitě nemá, je o něco málo levnější, než u jiných značek, ale hraje jako řada střední třídy jiných značek a možná i hůř. A levnější série od Tycoonu bych si ani nevystavil, natož na to hrál.. :mrgreen:

Hektik
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 08 úno 2008 16:48

Re: Chtěl bych začít - Poradíte?

Příspěvek od Hektik »

Zdravím,
zrovna jsem začal na conga. Musím říst, že škola Miloše Vacíka je vcelku na prd. Našel jsi nějakého učitele? Mám pocit, že bez učitele není možné se naučit techniku - hlavně slap.

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Chtěl bych začít - Poradíte?

Příspěvek od Jan »

Já mám po jedné náhodné hodině u Tokhiho dojem, že správný úder na conga, nedejbože slap, se není možné naučit nijak. Jak už jsem jednou psal, po hodině, kdy se po celém Žižkově ozývalo "pam pam duk duk tch. Kurva! duk duk pam tch, Kurva!" jsme se s Radimem na Tokhiho vrhli, zbili ho a prohlásili jsme pro sebe výuku hru na perkuse za uzavřenou. Stejně je to všechno bongo.

Tokhi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 20 úno 2006 15:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chtěl bych začít - Poradíte?

Příspěvek od Tokhi »

:D :D nemám slov :D :D

jooo, a potřebuju k zubařovi a bojim se jich, vezmeš mě? můžeš se mi za slap pomstít :mrgreen:
ehm..

kostalhosek
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 22 črc 2007 15:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Chtěl bych začít - Poradíte?

Příspěvek od kostalhosek »

cau chtel bych zacit hra na Cajon a vybiram mezi temadle dvema (na lepsi bohuzel nemam) http://kytary.cz/sonor-cajon-standard/9 ... 15:0:0:1:0 a nebo : Meinl - HCA J1 NT jakej byste spis doporucili? predem dik

Tokhi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 20 úno 2006 15:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chtěl bych začít - Poradíte?

Příspěvek od Tokhi »

meinl :)
Kdybys chtěl, seženu ti ho i levněji..

sedi
Diskutér Sféry
Příspěvky: 197
Registrován: 01 čer 2006 19:47
Bydliště: na Ostrove
Kontaktovat uživatele:

Re: Chtěl bych začít - Poradíte?

Příspěvek od sedi »

Pro ty, co do toho chteji zkusit treba jen bouchnout a nevi jak a zjistuji, zda by je to treba bavilo a na ucitele je treba brzy a nebo je daleko :)

Ukazany nejake udery a rytmy...

Tosho
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 21 říj 2008 10:53
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Chtěl bych začít - Poradíte?

Příspěvek od Tosho »

kostalhosek píše:cau chtel bych zacit hra na Cajon a vybiram mezi temadle dvema (na lepsi bohuzel nemam) http://kytary.cz/sonor-cajon-standard/9 ... 15:0:0:1:0 a nebo : Meinl - HCA J1 NT jakej byste spis doporucili? predem dik
Koľko chceš investovať? Niečo sa pohľadá. Ten Meinl, by som si najprv vyskúšal, či ti sedí ten zvuk. Ja som sa Meinlu zbavil :shock:

Ja teraz predávam Pearl. Tak ak by bol záujem, treba sa mi ozvať. Nič mu nieje, len som kúpil iný Cajon a potrebujem ho vyplatiť. Je hrozné keď má muzikant finančné suchoty :(

Odpovědět

Zpět na „Perkuse“