Všeobecná diskuse na téma bubny
Odpovědět
Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slowmeda »

Dejte mi někdo typ na futrál pro železo, mam jeden už úplně rozpadlej a typ "sportovní tašku" nechci - jen pevnej. Potřebuju vymyslet značku a cenu tak do 2000,- Kč nejlépe s kolečkama.

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Poradil mi kámoš, že se dá občas levně (ve výprodeji) sehnat takový ten kufr na kolečkách, podobný těm, co mají pošťáci, ale snad pevnější. Když se zadaří, dal by se sehnat za pár stovek a nemusí se to tahat na zádech.

Morbo
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 27 bře 2006 11:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morbo »

Atlet píše:Tak jasny, pokud pocitas s pozdejsim prodejem, snazis se to mit co nejmene poskozeny. Ja to beru jako spotrebni matros, kdy nejaky skrabanec na funkci nema roli.
Jako na funkci rostlináře? ;)

Kulda
Řečník Sféry
Příspěvky: 998
Registrován: 20 dub 2006 21:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kulda »

Ten sem taky na to tahani schanel, ale nakonec sem od toho nejak upustil a koupil sibu. Proste to nebylo nejak k tomu..hrozne forovy..podle me by to nevydrzelo..ale treba taky jo..jenze se mi to zdalo nejaky mooc drahy! Fucak od siby stoji 300Kč a je na to delanej.

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

podle mejch informací Šiba konečně znovu rozjel výrobu plastovejch futrálů na bicí i HW a ceny měl vždycky fajn

magadafagada
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 417
Registrován: 17 srp 2006 11:11
Bydliště: Staňkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magadafagada »

to atlet: já třeba nepočítám s tím,že bych to prodával, a když se mi to ve futrálu mlátí o sebe, tak se to docela nepěkně otříská :(

Kulda
Řečník Sféry
Příspěvky: 998
Registrován: 20 dub 2006 21:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kulda »

Neboj! Nejsi saam!! JA sem taky pacient, co vsechno ukalda zabaleny v dece :D A myslim, ze nas je jeste mnooheem viic! :wink:
Ale ty nohavice z riflu sou dobrej napad! To me nenapdlo..asi zajdu do prcu a vykoupim jim tam zbozi za 10Kč :)

raduz
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 444
Registrován: 31 kvě 2006 23:41
Bydliště: západní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od raduz »

a je někdo z vás kdo má trpělivost ukládat hw do nohavic apod. treba 3x v tejdnu na kseftu?to se pak trpelivost vytraci..hlavne spoluhracum..

Kulda
Řečník Sféry
Příspěvky: 998
Registrován: 20 dub 2006 21:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kulda »

No ja nevim..me se to zas takova prace navic nezda..proste misto abys vzal stojan, slozil a hodil do tasky, tak na nej jeste navliknes Nohavicu :D
Ksefty uz mam taky nejaky za sebou (teda rozhodne ne 3 do tejdne, ale 3 do mesice, treba i:)
Jestli na to nemate nervaky nebo cas, tak si to klido hazejte na sebe, do sebe, prez sebe..my tydyti co treba taky nemaj cas atd atd..ale hlavne nemaj to srdce to nechat mlatit vo sebe to balime no..kazdej sme nejakej..
Zadarmo to nebylo, penizky neseru..
A na nabizejici se otazku: "Ale z tech svejch kramu ses posranej az moc co?"
Odpovidam: Primerene
:D :D

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

No to s tim sbalenym HW musite teda pekne hazet aspon ze schodu, ze se vam to vyplati balit do nohavic :shock: Takova zasekla kridlomatka v deravych dzinach....a ze jich na kazdym stojanu je...to pak to soukani kazdeho stojanu jde hodne pomalu...brr.
Pokud ten kufr stehujes a ukladas do auta inteligentne, nic se nemuze stat.

magadafagada
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 417
Registrován: 17 srp 2006 11:11
Bydliště: Staňkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magadafagada »

Kulda píše:Neboj! Nejsi saam!! JA sem taky pacient, co vsechno ukalda zabaleny v dece :D A myslim, ze nas je jeste mnooheem viic! :wink:
Ale ty nohavice z riflu sou dobrej napad! To me nenapdlo..asi zajdu do prcu a vykoupim jim tam zbozi za 10Kč :)
ty umíš šít? :D :D :D

magadafagada
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 417
Registrován: 17 srp 2006 11:11
Bydliště: Staňkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magadafagada »

Atlet píše:No to s tim sbalenym HW musite teda pekne hazet aspon ze schodu, ze se vam to vyplati balit do nohavic :shock: Takova zasekla kridlomatka v deravych dzinach....a ze jich na kazdym stojanu je...to pak to soukani kazdeho stojanu jde hodne pomalu...brr.
Pokud ten kufr stehujes a ukladas do auta inteligentne, nic se nemuze stat.
ono stačí když ho z lehu vezmeš do stoje o 90 stupňů....trvalo dva roky, než si vlastina udělala čas a ušila ty nohavice a docela nehezky se mi to otřískalo. já mám nohavice bez děr :D :D , takže problémy z vytahováním a zandaváním nemám :D :D

shs
Pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 19 črc 2006 19:36
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od shs »

Taky jsem uvažoval o nějaké dece. Ale dřevěná bedna, v které to mám, je tak akorát, že to tam musím pěkně naskládat, aby se to do ní věšlo, takže si myslím, že se to vůbec nemůže hejbat. Při tom skládání už počítám s tím, že by se to mohlo postavit (zvednout o 90°), a rovnám to k jedné straně (co mám kolečka).

shs
Pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 19 črc 2006 19:36
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od shs »

By mě zajímalo, kterého pičítače se bere ten čas vytvoření příspěvku, já mám na svém 7:50

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

shs píše:Při tom skládání už počítám s tím, že by se to mohlo postavit (zvednout o 90°), a rovnám to k jedné straně (co mám kolečka).
Presne tak. Pak se to nemuze nehezky otriskat, mozna jenom trochu hezky.

magadafagada
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 417
Registrován: 17 srp 2006 11:11
Bydliště: Staňkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magadafagada »

Atlet píše:Presne tak. Pak se to nemuze nehezky otriskat, mozna jenom trochu hezky.
já tam třeba žádná kolečka nemám a jak jsem psal výše je to papírovokoženkový kuřfík, takže těch 20-25kilo unese, je tenký a skladný, ale věci do něj nejdou přesně naskládat aby se nehýbaly :mrgreen:

Kulda
Řečník Sféry
Příspěvky: 998
Registrován: 20 dub 2006 21:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kulda »

At to naskladas, jak to naskladas, vzdycky je to kov na kov..a to se driv nebo pozdejc vodre..

A šít?? To je nějaký sprostý emericky slovicko ne? :mrgreen:

magadafagada
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 417
Registrován: 17 srp 2006 11:11
Bydliště: Staňkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magadafagada »

Kulda píše:At to naskladas, jak to naskladas, vzdycky je to kov na kov..a to se driv nebo pozdejc vodre..

A šít?? To je nějaký sprostý emericky slovicko ne? :mrgreen:
no a když to děláš špatně tak se můžeš popíchat :D :mrgreen:

Kulda
Řečník Sféry
Příspěvky: 998
Registrován: 20 dub 2006 21:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kulda »

Ty voe..od obalu k pichani :D
Jinak k tem obalum: tady sem je kupoval ja:
http://www.cmias.cz/index.php?lang=cz&a ... =157154153

Delali je lepsejsi..ted je trosku smelej, ale za ty prachy to je dobry..

shs
Pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 19 črc 2006 19:36
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od shs »


Drumer
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 267
Registrován: 29 srp 2006 21:14
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drumer »

Sam Jr. píše:podle mejch informací Šiba konečně znovu rozjel výrobu plastovejch futrálů na bicí i HW a ceny měl vždycky fajn
plati to aktuálně?bo se mi zdá,že i když je nevyráběl,tak je mel v nabídce na webu

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

Přesně tyhle plastový pouzdra bych bral. Mám 14" Meinl Hydrobag (nebo jak to je :D - vzhledem je to podobný tý plastový Šibě), něco takovýho bych si představoval na celej set. Pak se to nechá krásně naskládat do auta. Jsem zvědavej, kolik to u Šiby stojí ...

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »


Drumer
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 267
Registrován: 29 srp 2006 21:14
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drumer »

Rift píše:Přesně tyhle plastový pouzdra bych bral. Mám 14" Meinl Hydrobag (nebo jak to je :D - vzhledem je to podobný tý plastový Šibě), něco takovýho bych si představoval na celej set. Pak se to nechá krásně naskládat do auta. Jsem zvědavej, kolik to u Šiby stojí ...
ty plastové mám a jsou uplne super,jen jsem půjčoval obal na mb a teď ho mám rozbitý a nnikdo se k tomu nechce přiznat. :cry:

Adam
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 363
Registrován: 06 říj 2007 18:51
Bydliště: Světce u JH

Obaly na soupravu

Příspěvek od Adam »

Ahoj, mám dotaz, máte někdo zkušenost s obaly AXL? Jedinej podstatnej rozdíl oproti takovým Rockbagům od Warwicku co jsem našel je že nejsou vodovzdorný a mají o pár mm silnější postrování. A komplet se dá koupit od nějakých 1500 což je zlatá cena..

Odpovědět

Zpět na „Prostě o bubnech“