Všeobecná diskuse na téma bubny
Odpovědět
BLeviathan
Řečník Sféry
Příspěvky: 772
Registrován: 21 čer 2005 14:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BLeviathan »

Mám od nich jen jeden obal na malej buben. Není to nic moc, to polstrování až tak silný není, ale stačí to. Snad nebude problém se zipama

Adam
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 363
Registrován: 06 říj 2007 18:51
Bydliště: Světce u JH

...

Příspěvek od Adam »

BLeviathan píše: Snad nebude problém se zipama
No snad né no, zipy, safra to mě nenepadlo... Tak jinak, máte někdo nějaké výtky k RockBagům, či doporučujete někdo něco jiného ve stejné cenové kategorii (klidně i levnější:oops:)

Adam
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 363
Registrován: 06 říj 2007 18:51
Bydliště: Světce u JH

...

Příspěvek od Adam »

No tak se nenchte upejpat, v pátek jedu do práglu tak ať tam jedu o něco rozhodnější...

ZRNO
Řečník Sféry
Příspěvky: 809
Registrován: 26 čer 2007 14:20
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ZRNO »

Axl se za ty prachy dá občase se vypáře zip, ale to se může stát i u jinejch. Jsou to opravdu jen obaly aby se bicí neodřely ale moc buben neuchráněj. Doporučím si připlatit a koupit buď ritter, nebo global bag. (jen u global bagů mě šly doháje všechny zipy) Nebo nechat ušít od šiby.

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Plastový futrály pro bubny

Příspěvek od Polymorph »

Lidi, nevíte kdo všechno v ČR vyrábí pouzdra na bubny?
Našel jsem firmu http://www.siba.cz jsem zvědavej na ceny, protože jsem se tak díval na cenu Hardcase a to sou strašný dardy a na celou soupravu to vychází přes 10000,- a to se mi fakt ulejt nechce :evil:

dík za tipy

Zajda
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 23 led 2007 19:45
Bydliště: Blansko a okolí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zajda »

Čau, nedávno jsem koupil tento futrál http://www.drumcenter.cz/eshop/kufr-sib ... 58727.html akorát pro 22ku kopák. Je to jen taková tenká skořepina, uvnitř jen koberec na dně a to je všecko.. ideální by podle mě byla kombinace tohodle futrálu s nějakým šitým (což vyjde ve finále na cca tři litry,takže na všecky bubny seš zase skoro na 10 litrech) nebo to nějak jinak vypolstrovat. Já teda používám jen tenkou bublinkovou folii, je s tím sice drbání při balení ale aspon trochu to chrání. takže samotnej tento futrál je podle mě nedostatečnej.
a trochu se bojím že moc jinejch - nebo hlavně levnějších - možností nebude...

Drumer
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 267
Registrován: 29 srp 2006 21:14
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Plastový futrály pro bubny

Příspěvek od Drumer »

Polymorph píše:Lidi, nevíte kdo všechno v ČR vyrábí pouzdra na bubny?
Našel jsem firmu http://www.siba.cz jsem zvědavej na ceny, protože jsem se tak díval na cenu Hardcase a to sou strašný dardy a na celou soupravu to vychází přes 10000,- a to se mi fakt ulejt nechce :evil:

dík za tipy
No já ty plastové od šiby mám a jsou fakt boží.Mám je několik let(ted nevim,ale bylo to těsně před povodněma,když jsem je kupoval,pak už je nevyráběli) a staly mě kolem 5000kč.Musel jsem ale koupit o čislo větší,kvůli uchycení za ráfky.Ale myslím že je zas vyrábějí,tak fakt doporučuju.

onehalph
Řečník Sféry
Příspěvky: 567
Registrován: 01 čer 2006 11:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od onehalph »

Ja muzu taky potvrdit vybornou zkusenost se Siba cases - mam je uz leta letouci - jedny mi i ukradli v Praze - a jsem rad, ze je mam na novych bubnech taky.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

já sem s tim šibou spokojenej, neni to samozřejmě k tomu, aby si s tim moh házet, ale vůbec se nebojim na to cokoliv postavit nebo to zahrabat pod cokoliv v autě. a myslim, že u šiby sou schopný udělat ti ty rozměry naprosto specifický.

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

Šiba je skvělá firma, pravda, sice cena není nejlepší, nicméně máš originální obal a na míru ! A to bývá občas drahé ! Je s nima domluva ! Doporučuji ...

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Karloska: Neni nejlepší? Teda v porovnání s Hardcase je hodně příznivá;)

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Tak mi příjde v dohledné době ceník od Šíby, tak ho tu můžu případně vystavit...
ale má to zádrhel, plastový futrály pro bubny se budou vyrábět až od jara :-(

onehalph
Řečník Sféry
Příspěvky: 567
Registrován: 01 čer 2006 11:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od onehalph »

No - to vubec neva - myslim, ze cenikova cena pro koncove uzivatele je rozhodne vyssi, nez za jakou to sezenes treba pres Drumcenter v Opave - protoze oni jsou velkoodberatele a ta cena je fakt docela jinde - takze byt Tebou, neresim to primo :-)

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

tatík pořídil šibu na celou soupravu a nějak z toho nejsem odvařenej - hlavně obal na kopák - málo přesek - otvírá se to při nošení :( a celkově už bych raději věřil pořádnýmu polstrování u hadrovýho obalu než takovejm šlupičkám :( připlatil bych za hardcase

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

Morfe čekni ešte tie Magnumy čo sme sa o nich včera bavili. ;) V musikproduktiv ich mávajú občas v "hot deal" -och a je to fakt fajné. V podstate identické s bývalými Meinl-ami. Lacnejšie už asi nenájdeš.. K tomu Shibovi: videl som ich 1.x na živo na Huvelu, nemal som z toho dobrý pocit.. Také mi to pripadalo "titerné".. Neviem, neberte to pls ako "mytí", je to len môj subj. pocit.. :)

onehalph
Řečník Sféry
Příspěvky: 567
Registrován: 01 čer 2006 11:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od onehalph »

Muzu pridat maximalne svou osobni zkusenost - pouzivam ty obaly asi od roku 99 - a ty, co mam ted jsou moje treti - prvni jsou pouzival na starych bubnech nez nam nekdo behem koncertu vykradl dodavku a obaly si odnesl - pak jsem poridil obratem novy, protoze jsem s nema byl maximalne spokojenej - pak jsem ty bubny prodaval a i obaly sly z domu, protoze jsem vedel, ze pujdu do uplne jinych prumeru, tak nemelo cenu je drzet - ale bylo mi hnedka jasny, ze musim poridit to samy ... tady bych se vyjadril k prispevku Sama - otec narazil asi na spatny kus - nikdy se mi to pri prenaseni nerozepnulo - otazkou zustava oblast pouziti - vim, ze letadlem bych to v tom asi neposlal, ale v dodavce o to nemam absolutne zadny obavy, da se to v pohode a bez starosti stosovat do kominku na sebe, lehci veci muzou klidne prijit i na bubny - hledal jsem i jiny reseni od jinych vyrobcu, ale pomer cena/pouziti hraje pro Sibu - ale jako vzdy, nikomu nic nenutim, je to jen moje zkusenost a treba nekomu pomuze :-)

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

2 drmr: jasně zkouknu to, jinak jsem rád že sme se potkali, ale v mezičase natáčení už to nešlo, byl strach a byl by stres :mrgreen:

2 Sam: Když moje vize je taková, že když to pojede v autě s ostatníma věcma, tak to dám do hadrovejch a posichruju plastovejma futrálama, pokud to pojede v mým autě, pečlivě poskládaný, tak to klidně povezu v hadrovejch... Takže tu pevnost řeším tak nějak objektivně, nemusí to být trezor ;)

2 Onehalph: Někdy bych se na ně skočil mrknout, jestli bude možnost, ju?

No a na radu kamaráda to nad obu přechodnou udělám asi tak, že v Hornbachu se daj sehnat velký casy na nářadí (asi něco takovýho co máš ty Emile) a do toho si udělám nějaký polstrování a tam ty kotle pro převoz nastrkám... a časem se asi podaří vymyslet nějaý úplně jiný ultimátně nedobytný futrály...

Každopádně dík všem za rady... Morph*

onehalph
Řečník Sféry
Příspěvky: 567
Registrován: 01 čer 2006 11:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od onehalph »

Morph: jasnacka - treba 17.1. hrajeme v Melodce na Kounicove :-)

Tokhi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 20 úno 2006 15:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tokhi »

Siba na hrad! :)

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Plastový futrály pro bubny

Příspěvek od tomcorn »

nejlepší je SKB, super plast, super ucha, polstrování, všechno. Taky stojej peníze.
http://www.skbcases.com

frenzy
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 18 pro 2006 17:16

obaly

Příspěvek od frenzy »

zdravím máte niekto skúsenosti s týmito obalmi?/kvalita a podobne/
http://www.mshop.sk/index.php?target=pr ... ct_id=3741

Obrázek

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: obaly

Příspěvek od Koubas »

pokud jim to šije někdo jinej, tak možná je někdo má pod jinou značkou, ale u nás sem obaly tama nikdy neviděl.

frenzy
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 18 pro 2006 17:16

Re: obaly

Příspěvek od frenzy »


Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: obaly

Příspěvek od Koubas »

vono to pořád neznamená, že jim to nešije třeba Wings nebo jiná velkofabrika v číně, která na to jenom lepí různý loga.

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: obaly

Příspěvek od pete77 »

to je jasný to svedou i tady ale bral bych je mám ted takový bedny na každej buben zvlášt je to dobrý do avie se zbytkem aparátu,ale když jedem tranzitem jen s podiovkou tak to zabere strašně moc místa v tom případě se takový obaly hodí

Odpovědět

Zpět na „Prostě o bubnech“