Všeobecná diskuse na téma bubny
Odpovědět
Kulda
Řečník Sféry
Příspěvky: 998
Registrován: 20 dub 2006 21:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: obaly

Příspěvek od Kulda »

Podle "uchytky" a popruhu a tak to vypada jako ritter..

Adam
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 363
Registrován: 06 říj 2007 18:51
Bydliště: Světce u JH

Re: obaly

Příspěvek od Adam »

no můžu ti říct ře za ty prachy máš od ritteru to samí ale s 20mm polstrování což je fakt poznat.

frenzy
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 18 pro 2006 17:16

Re: obaly

Příspěvek od frenzy »

daj link na shop ak maš

Adam
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 363
Registrován: 06 říj 2007 18:51
Bydliště: Světce u JH

Re: obaly

Příspěvek od Adam »


frenzy
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 18 pro 2006 17:16

Re: obaly

Příspěvek od frenzy »

no to neni ta ista cena. Cislo rovnaké ale mena nie :)

ToMik
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 263
Registrován: 29 srp 2006 10:13
Bydliště: Plzeň

Re: Obaly na bicí

Příspěvek od ToMik »

Máte někdo zkušenost s obaly Gator?

http://www.akcentshop.cz/index.php?ls_dir_id=59

Na obrázku mi to připomíná hardcase, ale ty ceny teda někde jinde :)
Uvažuju prozatím poute o tom pouzdru na činely, ale časem bych s novou soupravou rád pořídil nějaké pevné obaly.

Co si o nich myslíte?

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Obaly na bicí

Příspěvek od Koubas »

to bude něco jako šiba, slabej ohejbatelnej plast. na převážení to stačí, ale hardcase to neni.

ZRNO
Řečník Sféry
Příspěvky: 809
Registrován: 26 čer 2007 14:20
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Obaly na bicí

Příspěvek od ZRNO »

Koubas píše:to bude něco jako šiba, slabej ohejbatelnej plast. na převážení to stačí, ale hardcase to neni.
no tak oproti šibě je to o 1000% lepší a je to stejný jako hardcase jen to nestojí nesmysl ... Skb to sice není ale není se čeho bát. Obaly jsou funkční a spolehlivé. Vyzkoušeno před 14 dnama :-)

ToMik
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 263
Registrován: 29 srp 2006 10:13
Bydliště: Plzeň

Re: Obaly na bicí

Příspěvek od ToMik »

Super :)

ČIŽIN
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 24 dub 2009 15:39

Re: Obaly na bicí

Příspěvek od ČIŽIN »

Zdravím.Máte někdo zkušenosti s obaly Rockbag by Warwick???
Mám v plánu nějaké kupovat a tyto mě padly do oka.

Diabollo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 190
Registrován: 15 říj 2008 20:31
Bydliště: Horní Kalná

Re: Obaly na bicí

Příspěvek od Diabollo »

Tak nějaký Warwicky mám. Vycházej cenově v celku dobře, jsou i docela dobře a pevně sešité. nevýhodou je poměrně slabé polstrování (ale to bude asi u této kategorie všude). Nemůžeš počítat s tím, že buben v tomhle obalu bude 100% chráněn, ale na běžný převoz někam na konzert je to v pohodě. K nějakým starším, průměrným bubnům je to podle mě dobrá volba, na Mastry, Delity, saturny,... bych to nebral. 8)

ČIŽIN
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 24 dub 2009 15:39

Re: Obaly na bicí

Příspěvek od ČIŽIN »

No ja mám Mapexy Pro M a jde mě hlavně o přepravu na zkoušky.Protože jsem oběvil menší škrábanec a dalši bych asi nerozdýchal.

Adam
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 363
Registrován: 06 říj 2007 18:51
Bydliště: Světce u JH

Re: Obaly na bicí

Příspěvek od Adam »

ČIŽIN píše:Zdravím.Máte někdo zkušenosti s obaly Rockbag by Warwick???
Mám v plánu nějaké kupovat a tyto mě padly do oka.
kup radějc tohle
http://www.drumcenter.cz/eshop/pouzdro- ... 61304.html
měl jsem v týhle cenový kategorii rittery i warwicky a ty gewy mi přijdou nejlepší.

Olsztyn
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 237
Registrován: 24 čer 2008 14:24
Bydliště: Praha

Re: Obaly na bicí

Příspěvek od Olsztyn »

Jenom přispěju skromně do mlýna: Měl jsem ritter hadrovej na činely, ten se úplně rozedřel, minimálně stejnou donu mám rockbag a drží výborně.

ČIŽIN
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 24 dub 2009 15:39

Re: Obaly na bicí

Příspěvek od ČIŽIN »

Tak asi zvítězí Rockbag páč taky vyjde levněj.

mark
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 14 led 2009 02:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Obaly na bicí

Příspěvek od mark »

Koupil sem si Mapex Pro M, takze musim koupit naky obaly (predchozi sonory 503 si je fakt nezaslouzily:-)) Nemate nekdo zkusenosti s obalama GEWA? objevil jsem je u Thomanna a zdaj se mi hodne dobry http://www.thomann.de/gb/gewa_bagset_fusion.htm, zatim jsem v podobny cenovy relaci(okolo 2000) nic moc jinyho nenasel. Jak jsou na tom, zde nekolikrat zminovane, obaly wings? Kdysi jsem si od nich koupil obal na cinely, ale moc jsem s nim spokojenej nebyl. A ted je nemuzu vubec nikde najit. Dik

mark
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 14 led 2009 02:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Obaly na bicí

Příspěvek od mark »

Ted koukam nahoru a zjistuju ze ste se o nich bavili a to sem si myslel, ze sem to tu prohledal dokonale...

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Obaly na bicí

Příspěvek od RadimCep »

Na Mapexy obaly Mapex... Mám obal na virbl od Mapex a je hodně v cajku.. :)

mark
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 14 led 2009 02:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Obaly na bicí

Příspěvek od mark »

mapexdrummer píše:Na Mapexy obaly Mapex... Mám obal na virbl od Mapex a je hodně v cajku.. :)
A jak tlusty a kvalitni maj polstrovani? pisou polstrovano "penovou karimatkou". Coz o tloustce polstrovani nic nerekne. Jinak ale vypadaj celkem dobre.

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Obaly na bicí

Příspěvek od Sam Jr. »

tak mě přišel novej futrál na kotel HARDCASE a úplně mě z fotek ušlo, že kromě změny držadla už nejsou futrály hladký, ale jakoby dřený, takže sbohem lepení samolepek :cry: (nedrží na tom ani tovární samolepka Hardcase) a zůstane na tom nadobro vidět i rejpnutí nehtem :roll: hmmm inovace, ale zase jsou znatelně levnější.

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Obaly na bicí

Příspěvek od pete77 »

RadimCep píše:Na Mapexy obaly Mapex... Mám obal na virbl od Mapex a je hodně v cajku.. :)
jj a na TAMU obaly od TAMY

Vitis
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 31 led 2011 22:46

Re: Obaly na bicí

Příspěvek od Vitis »

Já mám na virbl obal od mapexu a doporučuju.Je výbornej.Pevnej odolnej.Vnitřek vypolstrovanej.Lepší jsem neměl.Má se tam jak v bavlnce. Je to bla black panther http://www.music-city.cz/mapex-obal-na- ... -5454.html

JNa ostatní mám Hardcase a nemaj chybu.Pokud máte rádi svoje bicí radši si našetřete a kupte pořádný obaly než pak oplakávat škrábanec :D Zdarec

Pavlišta
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 212
Registrován: 10 zář 2007 01:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Pavlišta »

Sam Jr. píše:Já začnu:
<br>činely - vždy pevný kufr - dřevěnej samoděl asi 20let strarej, je spolehlivej.
<br>bubny - momentálně speciální kobercové (jekorové) obaly - válce. handmade - dokonce sem se naučil šít na šicím stroji!!!! povedly se
<br>Na starejch Pearlech - hliníkový sudy - moc luxusní, super polstrování, někdo si s tím dost vyhrál.
<br>hardware - plastová bedna Šiba - už je ale dost malá, a stojany se tam vejdou jenom když je tam složím tím jediným správným způsobem :( někdy po hraní to je problém :)
Off topic: Moc by mě zajímaly ty hliníkové sudy - dělal jsem si kdysi obaly z plechu na Sonory, profilovaný plech lakovaný na stříbrno, vevnitř molitan krytý černým sametem, hrany onýtované gumou , víka na sucháče....
Opravdu jsem si s tím tenkrát vyhrál a prodal jsem je se Sonorama cca v 1997 kamsi do Prahy.Nejsou to náhodou ty samé ? Mimo jiné mi kdysi soupravu zachránily před zničením, dodávka s nástroji nám spadla na střechu do mělké říčky Smědavy , vše na maděru ale bubny zůstaly netknuty, pouze na malém bubínku praskla rezonančka.

Milby
Diskutér Sféry
Příspěvky: 136
Registrován: 18 bře 2007 02:56
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Obaly na bicí

Příspěvek od Milby »

Ja mam na svejch 505kach ritter obaly, ale k novejm bubnum si chci poridit nove rittery, nebo obaly od gewy, nevite nekdo, jak na tom jsou?
Jeste mne napadlo, ze bych vymenil obal na 13ku a 16ku za 10tku a 14ku (14x14) :)

Vitis
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 31 led 2011 22:46

Re: Obaly na bicí

Příspěvek od Vitis »

Záleží jaký posltry. Já měl dřív na činely polstr a byl v pohodě.Hlavně je potřeba aby byli jednotlivý činely oddělený.Teď mam kufr.Je dobrej, ale extra rozdíl nevidim pokud bnemáš zbytečný prachy. Ale na bicí mam hardcase. Určitě to stojí za to pokud máš svoje bubny rád :D Když se vozej tak bubny dostávaj zabrat a kufry to podržej.Navíc se s tim dobře manipuluje a super se to do toho dává. Takže je to věc názorů. Kámoš má polstrovaný Gewy a taky si nestěžuje. Takže je to o penězích. Já doporučuju Hardcase.Lepší jsem neměl a vim že bubny jsou v bezpečí :wink: Tak hodně štěstí při výběru

Odpovědět

Zpět na „Prostě o bubnech“