Anketní otázka No. 1

Najdete zde diskusi k článkům Bubenického magazínu
Odpovědět
Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Anketní otázka No. 1

Příspěvek od Benbuben »

http://www.bubenickymagazin.eu/content/ ... ni-palicek

To je super, že už je to venku!!!
Skvělá práce, vážně, skláním klobouk.

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jan »

Přeju čerstvě narozenému magazínu mnoho čtenářů! Pánové, pěkně děkuju za přesně zformulované odpovědi a Kostko, Tobě za otázku, kterou bych býval rád položil sám. Doufám, že Vás bude bavit otázky klást i zodpovídat, protože pokud budou další díly ankety podobné tomu prvnímu, už se jich nemohu dočkat.

Jen si musím postěžovat, že když už se mi zdálo, že všecko chápu, zavedl pan Zelenka pojmy "americké" a "klasické" držení. A to mu to včera v Kloboučku tak hezky hrálo.

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jan »

...čehož jsem nejlepším příkladem. To byla samozřejmě jen legrace, pan :mrgreen: zůstane vynikajícím bubeníkem, i když napíše, že paličky se drží jako kladívko a hřebík a jedna se druhou zatlouká do blány.

drumn
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 298
Registrován: 29 bře 2005 14:47
Bydliště: Odry

Příspěvek od drumn »

Ten magazín a ta anketa, to je fakt dobrý počin. Už se ale těším na další otázku. Držení paliček je pro mě zatím nezajímavá záležitost. Uvítal bych třeba otázku ohledně lazení bicích.
I samotné vymyšlení a zformulování otázky někdy bývá těžší než samotná odpověď, takže ať se daří.

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sheafraidh »

Fakt super prace, nadhera... vice slov asi nemam :)

(btw krome bicich clovek ziska prehled o ruznych enginech, treba phpBB apod ;) )

dady
Diskutér Sféry
Příspěvky: 158
Registrován: 03 srp 2005 13:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dady »

uzitocne citanie...
drzim palce, nech projekt vydrzi co najdlhsie...a tesim...
:wink:

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

heh, ten kudibal je vskutku velmi vypečený filištýn:-))
na otázku jak drží paličky? "Převážně rukama, pro jistotu přikládám foto"... sem se málem potrhal smíchy:-) super!
PS: jendou sem tu psal jak sem se ráno vzbudil kocvinou nasáklej jak tepláky v potoku a co to v TV nevidím?, Moravanka a bubeník s DWéčkama...škoda, že tam tehdy nebyl moc slyšet ten maličkej 18" kopáček. (hlavně jsem to nevydržel poslouchat, kocovina se náhle zhoršila, tak jsem si šel dát dva ibalginy).

PS: doufám, že to někdo nepochopí tak, že si z kudibala dělám prdel, já se totiž nesměju, tuhle mě v nový kapele donutili, abych se naučil hrát nějaký písničky který složil Michal Tučný, který má dva pučny :oops: :oops: :oops: (teda spíš měl)
(PS: stejně jsem jeho píseň Meksiqo - zhodil do šílenýho latinskýho rytmu a docela se mi to líbí :oops: :oops: )

Zelí

Omluva

Příspěvek od Zelí »

Pomoc!!! :oops: Moc se omlouvám všem vzdělanějším bubeníkům,že jsem nesprávně použil názvosloví pro držení paliček.Americkým držením jsem myslel,jak už vím,traditional grip(tím se fakt špatně zatlouká hřebík :P )a klasickým držením jsem myslel garážový grip.No chyba se občas vloudí - nikdo není dokonalý :P Zelí

sheesha
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 08 kvě 2004 15:17
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sheesha »

B.T.W. Petr Kudibal ma mooooc hezkej bubinek.. :)

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Re: Omluva

Příspěvek od Polymorph »

Zelí píše:Pomoc!!! :oops: Moc se omlouvám všem vzdělanějším bubeníkům,že jsem nesprávně použil názvosloví pro držení paliček.Americkým držením jsem myslel,jak už vím,traditional grip(tím se fakt špatně zatlouká hřebík :P )a klasickým držením jsem myslel garážový grip.No chyba se občas vloudí - nikdo není dokonalý :P Zelí
He he, já jsem (vyjímečně) čekal kdo se toho chytne :-) a on si nikdo nedovolil do toho š´tournout :-)

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Omluva

Příspěvek od Radim »

Polymorph píše: He he, já jsem (vyjímečně) čekal kdo se toho chytne :-) a on si nikdo nedovolil do toho š´tournout :-)
Ponevadz Kostka nekde psal, ze jej vzapeti na nedorozumeni upozornil!

Zelí

Upřesnění

Příspěvek od Zelí »

Aby se v tom názvosloví čert vyznal.Klasickým držením jsem myslel matched grip.Hurá :P,snad?Mějte se

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

Tak jsem jako vzdy pozde zareagoval na pritomnost tohohle praktickeho pocinu. Mam z toho radost- je to fakt dobry.

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Správně kostkovi třikrát hurá! Děláš toho pro bubenickou komunitu mnoho:)

Master
Řečník Sféry
Příspěvky: 729
Registrován: 17 říj 2005 13:20
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Master »

:mrgreen: Jirka Zelenka je jasný případ toho že i když člověk plete názvy držení paliček, tak může být výtečným bubeníkem.
Moc pěkný, ale jsem zastáncem toho, že každej by si to (ho) měl držet jak se mu zachce.

Odpovědět

Zpět na „Články našeho Magazínu Sféry bubeníků => Bubenického Magazínu“