Anketní otázka No. 2

Najdete zde diskusi k článkům Bubenického magazínu
Odpovědět
keyser_soze
Pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 25 kvě 2005 23:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Anketní otázka No. 2

Příspěvek od keyser_soze »

http://www.bubenickymagazin.eu/content/ ... ckou-skolu

Přístup pana Kudibala je pro mne čím dál větší záhadou. Jak by měly být podle něj otázky formulovány, aby se na ně dalo smysluplně odpovědět ?
Má tedy cenu se ho vůbec na něco ptát ?

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

No osobně se mi Kostkův tón zdá taky celkem dost podivnej, prostě nejsem pro tento sloh nakloněnej, myslím si že i typ otázky a její formulace je trochu podivná a rovnou může vést k několika různým, tím pádem, nejednoznačným výkladům.

mata
Diskutér Sféry
Příspěvky: 123
Registrován: 05 bře 2006 17:51
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mata »

zajimave pocteni... nejvice me asi zaujaly odpovedi od r.lomadzeho a m.vajgla. i kdyz jsou v nich do jiste miry docela protichudne nazory, i tak me oba prispevky zaujaly a inspirovali...
super anketa, dik
Naposledy upravil(a) mata dne 20 bře 2006 19:19, celkem upraveno 1 x.

mata
Diskutér Sféry
Příspěvky: 123
Registrován: 05 bře 2006 17:51
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mata »

Polymorph píše:No osobně se mi Kostkův tón zdá taky celkem dost podivnej, prostě nejsem pro tento sloh nakloněnej, myslím si že i typ otázky a její formulace je trochu podivná a rovnou může vést k několika různým, tím pádem, nejednoznačným výkladům.
samozrejme to tak nekomu muze pripadat. stejne na tom byl asi a v.zima, ale alespon se pokusil neco vyplodit, resp. vznest sve vyhrady k otazce...

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Jasný, já myslím že si to Kostka s P. Kudibalem vyříkal osobně, tím pádem není potřeba tu znečišťovat "papír"

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

Pan Fajt zlobil, tak pujde klečet.

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Kostko:
Mne se to zda OK. kdo to pochopil ten nejak odpovedel, ja myslim ze si v tom kazdy z dotazajicich neco nasel a pochopil jak by mel odpovedet.
A jetli to nekdo nepochopolil nebo neni spis ochoten se s nami bavit tak at si trhne, chapu ze jsi nechtel udelat kratkou otazku ale snazil si se do toho zamotat otazek vic aby se odpovidajici vice rozmluvil a podal tak co nejvice informaci. Ja jsem v tech otazkach nevidel zas tak velky problem.

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jan »

Rád bych zase poděkoval Kostkovi za zajímavou otázku a pánům za to, jak podrobně a věcně na ni odpověděli a za čas, který je to stálo. Tentokrát mě překvapilo, jak poctivě ještě všichni cvičí, i když už by nemuseli a jakou váhu přikládají tomu protivnýmu Tuzarovi.
Inspirující je Doxova urputnost, s níž cvičí levačky a varování před hotovými doprovody. Dřív jsem doufal, že tak ušetřím trochu času.
Sloh Kostkových otázek se mi líbí. Je z něj cítit zájem a nabízí možnost vybrat si z dotazu, co kdo pokládá za důležité. Dobře to bylo vidět minule, kdy se délka odpovědí pohybovala od jedné věty do několika odstavců a nikde jsem neměl pocit, že nás chce respondent odbýt. Tohle umí jen dobře položená otázka. Pokud bude Kostkův zájem přinášet tak užitečná poučení jako dosud, jen tak dál. Například "Musí to bejt v groovu", jak píše Dano Šoltis, si hned zapíšu do památníčku.

Ropak
R. I. P.
Příspěvky: 491
Registrován: 06 lis 2003 14:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ropak »

Presne tak. Ty ankety jsou vyborny...... skoda ze ne castejsi, ale chapu ze zpacovani neni chvilkova zalezitost. Kostko necvic a bez delat novinarinu .-)

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

Co na to říct?..Parádní čtení.

dady
Diskutér Sféry
Příspěvky: 158
Registrován: 03 srp 2005 13:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dady »

add anKeta:
Skvely vyber otazky...a samozrejme tiez vyborne odpovede...
Len tak dalej... :wink:

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Ja se k tomu dostal az ted. Vyborny, Kostko ! Konecne vim, ze den by mel mit aspon 48 hodin, abych mohl byt 8 hodin ve zkusebne. Pro Smetacka mam slabost, ale rekl bych, ze podstatu uceni a cviceni vystihl nejlepe vcetne toho objeveni pocitu, ze ku hrani staci mene not nez vice.

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

To jo, Atlete, takže člk musí hodně cvičit, aby těch málo not dokázal zahrát (nebo hlavně vystihnout) 8)

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Ono aby je taky zahrál přesně...teď se učím hrát málo not, ale furt je hraju dřív, než bych měl... Chjo. :neutral:

LU-BOSCH
Diskutér Sféry
Příspěvky: 139
Registrován: 09 dub 2006 17:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LU-BOSCH »

Pane prezidente , děkuji - skvělá práce . Roman Lomtadze opět potvrdil , že bez práce nejsou koláče . Vlastně všichni dotázaní . Avotomtoje. :D

Odpovědět

Zpět na „Články našeho Magazínu Sféry bubeníků => Bubenického Magazínu“